Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
15. zář 2010

@xkacatkox jo to věřím....
u nás taky vedou všechny pejsci 😀

xkacatkox
16. zář 2010

@pikusa supeeer, uvažuji o koupy štěkacího, pohybujícího pejska

pikusa
17. zář 2010

@xkacatkox máme jednoho štěkacího a jednoho se vrtícího a mají úspěch 😀

lussi
17. zář 2010

@pikusa no ten je boží a to obědvajcí videjko taky 😵 😀 Šikulka 🙂

pikusa
17. zář 2010

Jééééé ahoj Lussi 😀 tys mě našla 😀
a díky......

xkacatkox
18. zář 2010

@pikusa videjko jo super, no tak jsme dárky shrnula na hrací nářadíčko(tchán už o tom mluví, tak at si ho koupí 😀 )dále prolízací tunel, hrací pejsek, hrací hrnec, a pak to asi nechám na nich co koupí sami, ono je těžké, když nikdo ti neřekne kolik do toho chtějí dát, no a když tak jim další nápady nechám na vánoce 😀

pikusa
18. zář 2010

@xkacatkox jasně...stejně se zaměří na jeden dáreček a zbytek půjde stranou....

irenka
19. zář 2010

Ahojky holky,

jak je? Vidím, že se tu dělo dost věcí.

Pikusko, co si to vymýšlíte? Králík? Doufám, že už jste fit.

My máme už 2 zuby, ale klubaly se dlouho.... jsem se asi 2 měsíce nevyspala vůbec. A ted nevím co se děje, ale každou noc máme buzení po hodině... je to na palici. Tak snad to přejde.
Jinak v půl roce máme 65 cm a 8210g. Úplně mi to na ty moje záda stačí....

🙂

xkacatkox
19. zář 2010

@irenka my se máme dobře, v 10 mm máme 11kg, no už budu mít za chvíli tenisový loket z toho nošení 😀 neboj spaní se upaví, my měli v 7 také krizovku a dobré, zoubky máme 4 🙂

pikusa
19. zář 2010

@irenka no jo....králík 😀
a hezký míry.....já ani nevím,kolik ted mates váží,až v říjnu jdeme na 18ti měsíční

tanka72
22. zář 2010

Ahooj holkyy!!!
Jen nakukuji jsem ted slaměná vdova,muž je na stáži tak už nemusím vařit každý den...tak mám trochu oraz...Jo a náš Matěj bude mít 29 jeden rok,tak taky řešíme dárečky a asi mu pořídíme žirafu tobogán od Fischer Prisse,ta vypadá supr,pak půjdeme do poradny a uvidíme kolik má můj bobek malej 😀 😀 😀 😀 Jinak jsme celé léto zdraví a nemusíme foukat žádné léky,super tak asi to astma naštěstí mít nebude!!!!

pikusa
22. zář 2010

Tanka,žirafka je pěkná,kamarádky kluk jí má....ale Matese moc nebere 🙂
A už rok--to uteklo že.....my rok a půl za chvíli
V sobotu jedu s matesem do beskyd...sraz maminek a miminek z dubna 2009 😀 na 4 dny 😀
A taky nevařím---chodím pro obědy 😀

tanka72
22. zář 2010

@pikusa já su ráda že už rok
,bylo to dost náročnéé...

pikusa
22. zář 2010

Jo a super,že se astma nepotvrdilo...
a já zase chtěla,aby byl dlouho miminko 😀

tanka72
24. zář 2010

@pikusa Ahoj tak si pořádně užijte zítra ten srazík V Beskydech,hned bych taky někam vypadla 😀 😀 🙂

pikusa
24. zář 2010

Tanka,jo užijeme....mám to asi 6-7 hodin autem,snad dojedeme v pořádku.....ale maminky postupně odpadají,děti marodí 😒

pikusa
30. zář 2010

Ahoj holky.....
Tak dovolená na moravě se nám v neděli jaksi změnila....mates se po obědě probudil a sípal...tak auto,na pohotovost do Nového Jičína a tam si nás s laryngitidou nechali.příjem šílenej,mates hysteráky,já brečela....odběry krve--to jim nešlo,tak ho napíchli snad 5krát....pak ORL....další hysteráky....šílený...
Moje mamka byla se mnou,tak řešit ještě co pak s ní,ubytování 20km daleko,ona neřidič......
pak tam počkala s matesem už na pokoji,já jela vše zbalit,poprosila jsme jednoho tatínka at jede za mnou a pak jí odveze.
no a pak jí na úterý sehnat v jičíně ubytko....
Ale my jsme to zmákly,mates b yl zlatej.....v nemocnici byl strašně hodnej....nesměli jsme ani do herničky,aby ještě něco nechytil....
A včera ve 2 nás pustili...tak cesta dom v poho,po 7 večer jsme dojeli

xkacatkox
30. zář 2010

@pikusa chudák malej, mě by mrsklo, ale jste šikulky a zvládli jste to, tatínkovi muselo být hodně smutno, když nemohl být s nemocným Máťou ne?

pikusa
30. zář 2010

@xkacatkox to jo...nejdřív že hned jede....ale je to asi ž hodin cesty a my nevěděli,kdy nás pustí....
No vraceli by jsme se v úterý,takhle jsme dojeli včera večer...

tanka72
2. říj 2010

@pikusa no tohle Piku co to čtu,zase ta hnusná laryngitída,chudáček malej,teda to jste si to užili,blééé v nemocnici,jsem ráda že už to máte za sebou a jste konečně doma.
Jinak my byli na roční prohlídce a Matěj má 11850g a 78cm. 😀 😀

pikusa
2. říj 2010

No tanka...smůla to byla....
a my na 18ti měsíční 13.68 a 86 cm 😀

tanka72
2. říj 2010

@pikusa super míry.... 😀

pikusa
3. říj 2010

Tanka....to jo,Pepova Anetka měla ve 4 letech 14 kilo 😀

coko.joko
3. říj 2010

Ahojda holky,chci vas ujistit,my mame maleho 4.mesice a ma 9,5 kg a 75cm 😀

pikusa
3. říj 2010

@coko.joko 😀 vítejte v klubu 😀

evena
4. říj 2010

ahoj 🙂 tak sem nakoukla jak se máte 🙂
@pikusa no teda to byla dovolená ☹ tak ještě že už to máte za sebou ☹
@tanka72 to sis musela oddychnout že to není astma co 🙂 gratuluju 😵
pěkný míry máte 😎 tanka ty naše dětičky sou od sebe jen týden, Mája měla 22. rok, už fakt není velké miminko ... roční poradna 78 cm a 9 kg ... moc nepřibírá a sem hrozně ráda, už ani tak jí moc nezvládnu dlouho tahat v rukách, už aby chodila ... snad to bude brzo, už se 2 týdny pouští nábytku a udělá tak 7 krůčků sama 🙂

pikusa
4. říj 2010

@evena tak to opravdu už nepřibíráte.....však já doted Matese nosím a teda mám co dělat.....když se mu nechce šlapat

evena
4. říj 2010

te´d za posl. 1,5 měsíce jen 100 g
a nestraš 😀 já jí nechci tak dlouho tahat 😀 kolikrát už večer necítím ruce a co mají říkat jiní kteří to mají ještě horší jako třeba vy 😕
holky nemáte někdo mop na tady tento způsob? chtěla bych ho pořídit ale je dost drahý tak aby to nebyli vyhozené peníze 😝
http://www.akcniceny.cz/letak/8038/p/18/