• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
ted jsem fotila bruch ale nejak se me sere fotak 39+5tt
22. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, já už si říkala, že jsi asi porodila a vy jste ještě v celku, bříško máš pěkné, veřím, že ted už se jen člověk těší až složí batoh :grinning:
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jéé co tady ještě děláš?????já taky myslela,že už máš malou u sebe.....a jak je????
http://www.youtube.com/user/pikusa111?feature=mhum#p/u/0/zGNl-uoGCOo
:grinning:
22. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no porad jsem tady...
zitra mam kontrolu tak jsem zvedava jako prenaset nehodlam at me uz kuchnou
22. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak zítra tfuj tfuj a rozumného dr.
22. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka držíme zítra palečky :slight_smile:
22. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím,že Vás budem následovat.My jsme novorozenci.Je nám 5 týdnů a ve 3 týdnech jsme měli z váhy 3 190g váhu 4550.Doktorka byla v šoku a překonali jsme její týdenní rekord v přibývání.Týdně Matyášek přibere minimálně 700 g, děti do půl roku mají přibývat 100-200 g týdně.Na další kontrolu jdem až ve dvou měsících a už ted vím,že překonáme další rekord.Babička musí uplést nový čepičky a je v šoku,protože tu velikost co mu pletla,nosila neteř ještě v půl roce.
Původně jsem chtěla kočárek jen vaničku bez sportáku a autosedačku,protože ted přes zimu,budem stejně jezdit víc autem a kočárek jen na terase/bydlíme na horách/,ale po přečtení Vašich příspěvků si začínám myslet,že je dobře,že máme všechno.
Pleny neřeším,protože balíme do látkových a za jednorázovky bych je neměnila ani za milion.....
22. lis 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak dnesni KO uplne na pytel....
spatny moc..spatny tlak..velke otoky na nohach....
zitra opet KO a pokud bude vse tak hrozne jako dneska ihned nastup do nemocnice :confused: k vyvolani pac je tady to ze by me odchazely ledviny..nazev nemoci si nepamatuju :confused: ..jo a otevrena jsem jen sotva na prst...mala ma kolem 4500...

po ceste jsem vyzvedla mojeho,udelala nakup a ted jsem dovarila rajskou a pecu sekanou kdybych nahodou se zitra nevratila...

taky muj koupil kapra a nejakou rybu na vanoce tak uz lezi naporcovana v mrazaku...
23. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by hellp syndrom?a co SC?tvé problémy mohou být jedna z indikací,kámoška je na to ukecala, jak to bych ti musela napsat do IP, ale mylsím, že to dáte, musíš je ukecat, držíme palce a užívej poslední chvilky v celku, at vás potkají jen dobří lidé na PS, a sluníčko bude v pořádku
23. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak bude miminko?????
hele a co,mluvila jsi o císaři?????ptala ses?????
každopádně budu strašně strašně moc držet palečky
@holmes taky teda další "kus--chlapa nebo ženský" nevím :wink:
jo a tady plíny nikdo neřeší........
23. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a jak vy válčíte, my dnes poprvé u zubaře, docela pohoda, musím koupit fluoridové tbl. jako prevenci, pohodový den, zítra zase výlet, tak snad ve stejném duchu, jedu koupit zimní botky Matýskovi
23. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus..no uvidi se co zitra..tlak atd..cisare bych chtela
tak mam zabaleno a jdu do vany a postele
paaaa
23. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jak my????Mates včera večer 39 teplotu.....spinkal se mnou a ted ještě spí.....
boty už máme,brala jsem superfity s goretexovou membránou na doporučení prodavačky--jako cena šílená,ale prý jsou fakt dobré...

@adelinka tak myslím dnes na tebe
24. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jéé, tak to máte luxusní boty, já budu kupovat asi od Fare, moc nechodíme, tak si říkám, že by jsme ty goretexky nevyužily, brzy se uzdravte
24. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jasně,vy je ještě nepotřebujete :wink:
mates už nemá teplotu,řádí,ale doma budeme dneska
24. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa za Matýska si chodím já, jsem takový jeho soumar :grinning: on se kochá, mamka šlape :grinning:
24. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej až začne on :grinning:
24. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky)
kontrola dopadla stejne jako vcera ale v nemocnici si me dr. nenechal..zitra opet kontrola....me jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak desne me boli zada a je me spatne ze jsem od 12ti lezela...
tak to je vse uvidime zitra pa
24. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka tak to je síla.....to tě takhle budou jako honit ted denně???? :astonished:
24. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka pevné nervy, nechápu jak si to mohou dovolit
24. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to nevium..nemam to zrovna blizko a denne me tam chdit je zabiju..jsem rada ze jsem rada
tak jdu do vany a myslete na me :pensive:
24. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka myslím na tebe!
24. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dnesni KO zajimava...
moc lepsi a tak doktorka nic neresila a 30 mam dojit na kontrolu :confused:
na KTG taky zabava...moc jim to neukazovalo ozvy a tak jsem u toho musela stat a jeste tancit a pak me dr rekl jestli nechci delat drepy...jsem zacla smat a on ze cemu se smeju...
no dneska fakt parada...
25. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka teda oni si z tebe dělaj srandu abys z toho porodila ne?????
jednou na KO každý den,pak za 5 dní....
Já jednou měla na břiše telefon a pouštěla matesovi písničky na monitoru :grinning:
Hele.....jsem zvědavá,jak a kdy malá vyleze...
25. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem traky zvedava..uz me to fakt sere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka to věřím....
hele,jsi po termínu,miminko veliký a oni tě trápěj..... :angry:
25. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim nac cekaji jako... :angry:
25. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to popohnat, snažíš se?
26. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jak je????ale na to se ted ptá asi každej vid......musíš na tu otázku být alergická :grinning:
26. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem se dneska snazila vyhnat elenku uklidem,3hodinvym nakupovanim a nic...no ale aspon jsem dokoupila darky a koupila si zaclonu :grinning: malemu snehulky a vyteplene kalhoty...
vecir jeste povesim zaclony a douklizim bordel po obkladaci a udelam poradky ve skrini..pobalim darky dam vanu a sex a jak nic tak uz se na to vyseru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jj uz jsem..no celkem dobre :dizzy_face:
26. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek