Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

adelinka
22. lis 2010

ted jsem fotila bruch ale nejak se me sere fotak 39+5tt

xkacatkox
22. lis 2010

téda, já už si říkala, že jsi asi porodila a vy jste ještě v celku, bříško máš pěkné, veřím, že ted už se jen člověk těší až složí batoh 😀

pikusa
22. lis 2010

@adelinka jéé co tady ještě děláš?????já taky myslela,že už máš malou u sebe.....a jak je????

https://www.youtube.com/watch?v=zGNl-uoGCOo


😀

adelinka
22. lis 2010

no porad jsem tady...
zitra mam kontrolu tak jsem zvedava jako prenaset nehodlam at me uz kuchnou

pikusa
22. lis 2010

@adelinka tak zítra tfuj tfuj a rozumného dr.

xkacatkox
22. lis 2010

@adelinka držíme zítra palečky 🙂

holmes
22. lis 2010

Vidím,že Vás budem následovat.My jsme novorozenci.Je nám 5 týdnů a ve 3 týdnech jsme měli z váhy 3 190g váhu 4550.Doktorka byla v šoku a překonali jsme její týdenní rekord v přibývání.Týdně Matyášek přibere minimálně 700 g, děti do půl roku mají přibývat 100-200 g týdně.Na další kontrolu jdem až ve dvou měsících a už ted vím,že překonáme další rekord.Babička musí uplést nový čepičky a je v šoku,protože tu velikost co mu pletla,nosila neteř ještě v půl roce.
Původně jsem chtěla kočárek jen vaničku bez sportáku a autosedačku,protože ted přes zimu,budem stejně jezdit víc autem a kočárek jen na terase/bydlíme na horách/,ale po přečtení Vašich příspěvků si začínám myslet,že je dobře,že máme všechno.
Pleny neřeším,protože balíme do látkových a za jednorázovky bych je neměnila ani za milion.....

adelinka
23. lis 2010

ahojky holky
tak dnesni KO uplne na pytel....
spatny moc..spatny tlak..velke otoky na nohach....
zitra opet KO a pokud bude vse tak hrozne jako dneska ihned nastup do nemocnice 😕 k vyvolani pac je tady to ze by me odchazely ledviny..nazev nemoci si nepamatuju 😕 ..jo a otevrena jsem jen sotva na prst...mala ma kolem 4500...

po ceste jsem vyzvedla mojeho,udelala nakup a ted jsem dovarila rajskou a pecu sekanou kdybych nahodou se zitra nevratila...

taky muj koupil kapra a nejakou rybu na vanoce tak uz lezi naporcovana v mrazaku...

xkacatkox
23. lis 2010

že by hellp syndrom?a co SC?tvé problémy mohou být jedna z indikací,kámoška je na to ukecala, jak to bych ti musela napsat do IP, ale mylsím, že to dáte, musíš je ukecat, držíme palce a užívej poslední chvilky v celku, at vás potkají jen dobří lidé na PS, a sluníčko bude v pořádku

pikusa
23. lis 2010

@adelinka tak bude miminko?????
hele a co,mluvila jsi o císaři?????ptala ses?????
každopádně budu strašně strašně moc držet palečky
@holmes taky teda další "kus--chlapa nebo ženský" nevím 😉
jo a tady plíny nikdo neřeší........

xkacatkox
23. lis 2010

@pikusa a jak vy válčíte, my dnes poprvé u zubaře, docela pohoda, musím koupit fluoridové tbl. jako prevenci, pohodový den, zítra zase výlet, tak snad ve stejném duchu, jedu koupit zimní botky Matýskovi

adelinka
23. lis 2010

pikus..no uvidi se co zitra..tlak atd..cisare bych chtela
tak mam zabaleno a jdu do vany a postele
paaaa

pikusa
24. lis 2010

@xkacatkox jak my????Mates včera večer 39 teplotu.....spinkal se mnou a ted ještě spí.....
boty už máme,brala jsem superfity s goretexovou membránou na doporučení prodavačky--jako cena šílená,ale prý jsou fakt dobré...

@adelinka tak myslím dnes na tebe

xkacatkox
24. lis 2010

@pikusa jéé, tak to máte luxusní boty, já budu kupovat asi od Fare, moc nechodíme, tak si říkám, že by jsme ty goretexky nevyužily, brzy se uzdravte

pikusa
24. lis 2010

@xkacatkox jasně,vy je ještě nepotřebujete 😉
mates už nemá teplotu,řádí,ale doma budeme dneska

xkacatkox
24. lis 2010

@pikusa za Matýska si chodím já, jsem takový jeho soumar 😀 on se kochá, mamka šlape 😀

pikusa
24. lis 2010

Počkej až začne on 😀

adelinka
24. lis 2010

ahojky holky)
kontrola dopadla stejne jako vcera ale v nemocnici si me dr. nenechal..zitra opet kontrola....me jebne 😝
tak desne me boli zada a je me spatne ze jsem od 12ti lezela...
tak to je vse uvidime zitra pa

pikusa
24. lis 2010

@adelinka tak to je síla.....to tě takhle budou jako honit ted denně???? 😲

xkacatkox
24. lis 2010

@adelinka pevné nervy, nechápu jak si to mohou dovolit

adelinka
24. lis 2010

jo holky to nevium..nemam to zrovna blizko a denne me tam chdit je zabiju..jsem rada ze jsem rada
tak jdu do vany a myslete na me 😔

mpavlinka
24. lis 2010

@adelinka myslím na tebe!

adelinka
25. lis 2010

ahojky
tak dnesni KO zajimava...
moc lepsi a tak doktorka nic neresila a 30 mam dojit na kontrolu 😕
na KTG taky zabava...moc jim to neukazovalo ozvy a tak jsem u toho musela stat a jeste tancit a pak me dr rekl jestli nechci delat drepy...jsem zacla smat a on ze cemu se smeju...
no dneska fakt parada...

pikusa
25. lis 2010

@adelinka teda oni si z tebe dělaj srandu abys z toho porodila ne?????
jednou na KO každý den,pak za 5 dní....
Já jednou měla na břiše telefon a pouštěla matesovi písničky na monitoru 😀
Hele.....jsem zvědavá,jak a kdy malá vyleze...

adelinka
25. lis 2010

no ja jsem traky zvedava..uz me to fakt sere 😝

pikusa
25. lis 2010

@adelinka to věřím....
hele,jsi po termínu,miminko veliký a oni tě trápěj..... 😠

adelinka
25. lis 2010

ja nevim nac cekaji jako... 😠

xkacatkox
26. lis 2010

a co to popohnat, snažíš se?

pikusa
26. lis 2010

@adelinka jak je????ale na to se ted ptá asi každej vid......musíš na tu otázku být alergická 😀

adelinka
26. lis 2010

ahojky
tak jsem se dneska snazila vyhnat elenku uklidem,3hodinvym nakupovanim a nic...no ale aspon jsem dokoupila darky a koupila si zaclonu 😀 malemu snehulky a vyteplene kalhoty...
vecir jeste povesim zaclony a douklizim bordel po obkladaci a udelam poradky ve skrini..pobalim darky dam vanu a sex a jak nic tak uz se na to vyseru 😝 😀 😝 😀 😝 😀

jj uz jsem..no celkem dobre 😵