Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
30. lis 2010

@pikusa téda, to se máte, to nám se asi nikdy nestane, tvoje babička je poklad, já to vidím tak, že vypadnu za 2 roky a to rovnou do práce 😀

pikusa
30. lis 2010

@xkacatkox víš,ona bydlí 4 vchody vedle...takže se vídají s Matesem skoro denně.....
sice ještě pracuje,ale klidně odpoledne přijde,vezme ho ven,o sobotách když mám chlapa v práci je Mates u našich i od rána do večera....

xkacatkox
30. lis 2010

@pikusa já ti tak závidím, ono když se chce, tak to jde, mají s babičkou super vztah 🙂 máš se holka,ale to je dobře, naše babičky nebudou nikdy babičkovat

pikusa
30. lis 2010

@xkacatkox hele,druhá babička viděla Matese asi 3krát....
No moje mamka je ta správná babi.....ale ona je super i k Pepovo holkám...někdy u nich spí i Anetka

adelinka
30. lis 2010

tak jsem preslekla jeste malemu postel 😀
dala novy venec na dvere..prvne co jsem nedelala sama 😕 viz.foto ale nemohla jsem mu odolat 😀
pobalila par darku 😀
nazehlila kosik co bude v prizemi..viz foto 😀
natloukla jeste obrazky..
povesila dve pracky a ted uz jdu dat jen vanu a odpocinek..stejne asi moc spat nebudu 😕 😅
jo a nalepila jsem jeste nove obrazky a konecne muj dal lampicku 😵

xkacatkox
30. lis 2010

@pikusa téda, to máš fakt super babču, člověk se stím musí narodit, ale někdy si říkám, když to tak kolem sebe vidím, že já budu chtít být 100%babička, ale to je jen vize 😀 u nás nikdo sám ani nehlídal ani nevozil, Matýsek je uřvanec a je na mě závislej a stím oni vyrukují a konec, ani k zubaři jsem nešla bez Matese, v po jdu na gyndu, tak jsem zvědavá jak to dopadne

pikusa
30. lis 2010

@adelinka vše nachystané......nádhera
na zítra moc moc držím palečky a budu na tebe myslet 😉 a těším se na fotečky tebe s malou 😉
@xkacatkox hele,ona tak dlouho čekala na vnoučátko,všechny její kamarádky vozily kočárky a ona nic.....tak si to ted užívá.....
ale ona je fakt zlatá

mpavlinka
30. lis 2010

@adelinka zítra moc moc síly a těším se na fotečky malé 😵 😵

adelinka
30. lis 2010

dekuji pa pa uz jdu do te vany:D

pikusa
30. lis 2010

@adelinka papa a vyspinkej se do růžova 😉

pikusa
3. pro 2010

Tak co asi Adelinka s malou.....kdypak se tady asi ukáže????? 😉

xkacatkox
3. pro 2010

@pikusa také čekám na fotky 🙂 hlavně aby byli holky OK a porod proběhl hladce

pikusa
4. pro 2010

@xkacatkox no jsem na holky zvědavá 🙂

adelinka
4. pro 2010

ahojky holky
tak nas dneska pustila dr domu
jak bude cas pisnu vic

xkacatkox
4. pro 2010

@adelinka gratuluji, jste obě holky šikovné, vidíš, moc jsi se bála a nkonec to šlo po másle 😉 beruška je nádherná

pikusa
4. pro 2010

@adelinka strašně moc moc gratuluju---no vidíš,nakonec to byl fofr a malá je krásná......
a teda odhadem se nesekli co 😀
přeju jen zdravíčko vám oboum 😉

mpavlinka
4. pro 2010

@adelinka super! Malá je krásná a teda ten porod - jen závidím 😉

adelinka
5. pro 2010

ahojky
dekuji za gratulace
elenka je zatim zlaticko 😵
papa po 4 hodinach...jeste se me uplne nedostavilo mleko tak snad bude...
nakoupila jsem si homeopatika a caje a taky mam elektrickou odsavacku..ted jsem odsala z obou necelych 30 ale snad to pujde 😵 jinak ma teda nutrilon....

no odhad byl mensi...ale je to v poho jen se me hur sedi 😝 😀

antana123
5. pro 2010

@adelinka gratulace k malé a super porodu jinak si borka že si to zvládla náš byl zhruba stejně veliký a nezvládla jsem to šel císařem smekám teda

adelinka
5. pro 2010

dekuji..porod byl super..fakt..jsem se desne bala ale super 😵

pikusa
5. pro 2010

@adelinka však víme,jak ses bála...
a 2 děti,jedno 1.12,jedno 31.12---to je super 😀

adelinka
5. pro 2010

jj to se povedlo 😵

xkacatkox
5. pro 2010

@adelinka to se vám datumově opravdu povedlo, neboj to se dostaví, hlavně vytrvat 🙂

pikusa
5. pro 2010

@adelinka a 3.bude kdy????jaké datum?? 😀

adelinka
6. pro 2010

ahojky
tak jsem byla dneska v nemocnici na ockovani a po ceste na matrice pro rodny list a vyridit porodne a rodicak a taky u obvodacky....muj zajede zitra na pojistovnu a snad mam vsechno... 😕?

ted cekam na detskou ma dojit mezi 14 a 16h.tak jsem zvedava...

dneska na ockovani sestricky unesene jak je elenka krasna 😵 a hodna ani po ockovani neplakala 😵

pikus..na stedry den? 😀 😀

pikusa
6. pro 2010

@adelinka štědrej den...beru 😀
a k vám chodí dětská dom????to je super

xkacatkox
6. pro 2010

téda, tak štedrý den, a Evička nebo Adámek ne??? 🙂

pikusa
6. pro 2010

@xkacatkox že b y měla dvojčátka ještě????? 😀 😀
trošku jsem tvořila dnes....a ted nevím,kterou vybrat

adelinka
6. pro 2010

no prvni jak se dojede z porodky chodi dr domu a diva se jak bydlime a prohledne malou..u vas se to nedela..u nas vsude 😕
co se tyce dvojcatek..uz ted jsem se bala abych je nemela pac u nas v rodine je jich moc....a taky i moje mamka je z dvojek 😀

taky jsem tvorila fotky na kalendar 😀