Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
15. srp 2009

Tak my ted taky jedeme Pampersky 7-18 kilo,mají je u nás v akci...jinak DM pleny 7-18 kg.
A holky,snad to Kacerce nebude vadit,že to tady prásknu,normálně se známe 🙂 🙂 jako děti jsme byly sousedky 🙂 🙂 joooo svět je malej 😉

sklenicka24
15. srp 2009

Kdo je kacerka????

pikusa
15. srp 2009

No taky tady psala že má obříka doma 🙂

sklenicka24
15. srp 2009

Jo táááááááááááák, tak snad se zlobit nebude, vždyť o nic nejde ne??? 😉

pikusa
15. srp 2009

No určitě ne...já jen jaká je to náhoda 😉

sklenicka24
15. srp 2009

Ale dost dobrá. Příští týden máme jít na očkování, tak jsem na tho našeho drobka zvědavá, to bude zase mazec 😕 😕

pikusa
15. srp 2009

No já taky vždy čučím na tu váhu...jak ta čísla skáčou 🙂

sklenicka24
15. srp 2009

Kolikáteho jste se vlastně narodili???

pikusa
15. srp 2009

7.dubna...........
a očkování malej zvládá v poho...a bez reakcí...a dali jsme mu i Synflorix

sklenicka24
15. srp 2009

My jsem dali prevenar, ten se dá kombinovat, tak to taky patříš mezi nás dubňandy. Vojtík první očkování prohorečkoval, tak se děsím toho, co bude te´d. Matyášek je úžasnej, moc Vám to spolu sluší 😀

pikusa
15. srp 2009

No my jsme se rozhodovali a ono to vyjde asi nastejno...pak zase vyjede vylepšený Synflorix...pak zase další Prevenar.... 😀
Však Vojtík je taky krásnej a s bráškou jak jim to sluší 🙂
jooo Vojtíška jsem taky chtěla...ale doma mi neprošel 😒

sayast
15. srp 2009

my ockovani zvladame dobre (tuk tuk) a za 2 mesice jdeme na synflorix. chtela jsem ho protoze chrani pred zanetem stredniho ucha,ja na to trpela a od te doby spatne slysim 😒
a kdyz ji vazi tak taky valim oci 😀. teda uz ne jako driv 😀

pikusa
15. srp 2009

Tak ještě aby ti naši buřtíci nezvládli injekci 🙂 😀

kacerka
15. srp 2009

piku, samo, že to nevadí 😀 😀 😀

holky, přesně Vaše pocity znám. Taky jsem se klepala, jestli nestrhneme tu váhu 😅 😅 😅 Sestřička vždycky vytřeštila oči, řekla to dr., ten tomu nechtěl věřit. No komedie 😀 Ale mám dobrou zprávu - řekla bych, že se začíná Karlík vytahovat z buřtíka v pěkně stavěného kluka 😉 Už není tak buřtíkatý, ale jen oplácanej, ale řekla bych, že je takovej vysvalenej, žádnej rozkydlej tuk 😉

pikusa
15. srp 2009

Kacerko...tak to je super zpráva 😀 😀 ještě přes rok vydržet a máme to taky 😀 😀

lamarika
15. srp 2009

Tak my taky jsme už na plenkách č.4. Používáme Huggies premium a maximální spokojenost 😉 Též mně přijde, že už se začal malej trochu vytahovat, ale on je takovej mohutnej celej, tak těžko říct 😨
Sklenička: tak my museli jít bohužel císařem a bolí to jak čert do dnes. Zlatej normální porod 😉

fido
15. srp 2009

Ahoj holky, tak se taky přidávám do klubu maminek velkých miminek. Náš Matýsek se narodil 21.6.09 a jeho míry byly 4,70kg a 55cm. V porodnici mu říkali malý Rambo 😀 . V 6ti týdnech měl 5,70kg a 62cm. V kočárku mu už moc místa nezbývá, nevím, jak se tam povejde v zimě, až bude nabalený. Náš prvorozený Jonášek vážil 3,95kg a měřil 53cm a porod byl rychlý a téměř bezbolestný, byl venku na tři zatlačení. Matěj mi dal zabrat stokrát víc, ale zase jsem neměla žádný poranění, takže mě nemuseli šít 🙂 .

kacerka
15. srp 2009

fido, teda porodní váha Matýska to je fakt nářez 😲 😲 😲

pikusa
15. srp 2009

Fildo...porodní váha dobrá 😀 ale třeba to ted tak rychle nahoru nepůjde 😉

sklenicka24
15. srp 2009

Pik, já chtěla Matyáše, ale má ho můj brácha

Fido, no to je mazec, moc pěknej kousek 😀 😀 😀 😀

lusinda77
15. srp 2009

Ahoj holky,musímsek vám taky přidat.Náš Adammá pět měsícůa šest dní a má 9,7 kilo.Jsem z toho nešťastná.vždycky když ho doma vážíme děsím se, co uvidím. Bojím se, aby z něj nebyl tlustej kluk. Mám z toho uplně deprese. Ve čtyřech měsících měl 8,3 kilo a 66 cm.Prostě co měsíc to minimálně kilo. Panebože ať se to už zastaví. ☹

pikusa
15. srp 2009

Lusindo...jednou se to zastaví 😀 a nebude tlustej...
a mimochodem,koukám,že už tady jede na PC,šikulka 😀

leonik
15. srp 2009

ahoj holky 🙂
sklenička: u Vojtíka jsi měla mít císař kvůli jeho velikosti? A kolik měl Daník když se narodil?

pikusa: my dali taky synflorix, a prý na podzim má být zase ten lepší, ale nevím, jak se bude jsmenovat. my už půjdem na poslední dávku, pak až přeočkování ve dvou letech. Jinak měl pokaždý teplotu večer, druhej den dobrý 🙂

fido: to máš pořádnýho chlapáka 😕 😅 To se divím, že šel ven i bez nástřihu a poranění 😲

leonik
15. srp 2009

lusinda: náš Vojta taky zatím přibírá každej měsíc kilo 😅 Kojíš nebo přikrmuješ?Náš Vojta byl macatej a už se taky z toho vytahuje, tak neboj, nebude tlustej 😅

pikusa
15. srp 2009

No my ani u hexy ani u synflorixu nic....to velké tělíčko 😀 to zmáklo
na 2.dávku synf.jdeme příští týden,tak uvidíme...

lusinda77
15. srp 2009

My jsme na umělý,adam totiž paradoxně nechtěl pít mateřský mlíko a po šestinedělíměl pořád porodní váhu a byl podviživenej, no tak to už teď opravdu není.

pikusa
15. srp 2009

Lusi..my teda kojíme,ale na 4 měsících měl 8.85 😀
A bud ráda,že teda začal jíst,lepší než se trápit s tím,že nepapká 😉

leonik
15. srp 2009

lus: a kolik ti vypije, je velkej jedlík? 🙂 To je jasný, jak píše pikusa, je dobře že mu chutná 😉

lusinda77
15. srp 2009

no toje pravda,ještě , že je to kluk

lusinda77
15. srp 2009

tak ráno si dá tak 180ml za 4h dostane příkrm ten má tak 160 pakza 3 - 4 hod ovoce pak za 3 hodiny mlíko tak 220 ml pak za 4 hod mlíko tak 180 pak za tři hod mlíko ¨100mlpak zase za tři 100ml.má to nějakýpřehozený a v noci jí po třech hodinách pulku ☹ taky zážitek