Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
9. pro 2010

Tak moje tchyně tady byla naposledy když jsem byla těhu 😀

adelinka
10. pro 2010

ahojky
tak dneska nejak nestiham az ted jsem dosedla 😀

delala jsem testa a pekla linecne,vanilkove rohlicky a orechove kolecka 😵 tak zatim aspon neco
jdu hodit sprchu a spat..
zitra mame zapijecku male tak at jsem fit...muj se nemuze dockat az narazi becku
😀
😝
dobrou noc
😵
to se mas..tchyni pekne daleko 😀

pikusa
11. pro 2010

@adelinka ale ona není daleko,bydlí 16 km od nás.....a v tom městě,kde chlap dělá...
ale ona je "jiná"....
A dnes si to užijte

xkacatkox
11. pro 2010

@adelinka máte nádherný baráček,já mám tchýni 3km od baráku, ale nakonec si nemůžu stěžovat

pikusa
11. pro 2010

Já mám zase mamku kousínek,to je paráda 🙂

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa maáš to moc fajn, ještě když je tvá mamka super babička

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox to jo....to jsem vážně za to ráda......
hlídá,když je potřeba a hlídá i když není potřeba 😀

adelinka
11. pro 2010

ahojky
tak u nas je hotove dopusteni..
elenka nastesti je uz v postylce a petan pujde taky...
pomalu se to rozchazi..na uklid seru az rano jsem total k.o. sak to mojemu jeste spocitam to jeho slavne zapijeni..mel to udelat kdyz jsem byla v porodce..sestinedelky maji mit klid...

jdu dat sprchu a spat..seru na cele osarenstvo 😝

ja bych chtela tchyni tak 1000km

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa prsotě si chce užít vnoučka, tak tomá být 🙂 má babičkovské srdíčko, to ty naše babičky nemají, nehlídají ani když potřebuji 😒

pikusa
11. pro 2010

@adelinka kliiiiiiddddd musel jí zapít pořádne... 😀
pepa zapíjel tehá v pátek a mě v sobotu pouštěli.....řídit musel kamarád.A dojeli jsme dom,tady naši a moje babička a jak to dopadlo????dal si s tátou 3 panáčky a byl v tom zase 😀
@xkacatkox ona je zlatá....však taky všechny její kamarádky mají vnoučky pomalu 10-15ti letý a ona pořád neměla nic...tak ted má.... 🙂

adelinka
11. pro 2010

to jo ale mel to udelat kdyz jsem byla pryc..tady je sice jen 5 decek ale takovy humbuk ze uz jsem na nervy a chce se me aj brecet 😖 celkem asi 20lidi no hruza

pikusa
11. pro 2010

@adelinka jo jako mejdan je ted?????tak to jsem blbě pochopila.....to by mě taky štvalo

adelinka
11. pro 2010

jo od dvou hodin...

pikusa
11. pro 2010

@adelinka tak to je síla.......a že to jako ostatním není blbé....sotva seš doma z porodky

xkacatkox
11. pro 2010

@adelinka tak to mi je tě líto, taky by mi to vadilo, manža si to taky oslavil hned jak se narodil, já první měsíc neměla moc nálady ny návštěvy a když tak menší a ne tolik lidí, nemají vůbec rozum, držíme stebou

adelinka
11. pro 2010

no sak ja nemam taky naladu...
jsem fakt hotova a nasrana

pikusa
11. pro 2010

@adelinka běž si lehnout.....ježiš vždyt i ty lidi by to měli pochopit ne?????
teda já b ych takhle k nikomu nešla....

xkacatkox
11. pro 2010

@adelinka běž do hajan, at si je chlap obslouží, musejí to pochopit, blbě načasová oslava,
já si obkednala, další krásná fotoalbíčka, tak po vánocích budu tvořit, mám ráda když si tam píši co Matýsek uměl, dělal, a podobné blbinky

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox tak to seš dobrá....já nemám dopsanou ani tu knížku můj 1.rok

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa tak tu taky nemám, píšu to do alba, na co si vzpomenu, přemýšlím, že bych šla k profi fotografovi, na nějakých pár fotek, jako vzpomínku, chlapovi to přijde jako vyhození peněz, tak nevím, počkám do března, pak se rozhoupu, musela bych na to našetřit a chci nový kočár, tak si musím našetřit i na ten, kdyby se nám tatínek šprajcnul

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox tak my byli a super fotky.....visej i v obýváku.....
bylo to 1.4.-chvilku před jeho rokem....a až bude mít 2 roky,chci jít zase

adelinka
11. pro 2010

tak ja chodim kazdy rok a spetanem se fotit na nrozky a davam do vlkeho alba 😵
no uz se to rozchazi uz je nas tady jen tak 12 😕

pikusa
11. pro 2010

@adelinka ty ještě nespíš????? 😲

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa máš nádherné fotky, asi půjdu, zas taková pálka to není abych to nenašetřila, uvidíme kolik to bude fotek,ten kočár dám taky nějak dohromady, ale asi tatínek koupí, oni to umí tak bezvadně prodávat, že by ukecali imrtvolu, mám to tam ráda

xkacatkox
11. pro 2010

@adelinka tak aspon, že tak,doufám, že ti přinesli alepson hezké dárečky, když už jsi to tam musela přetrpět 🙂

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox jo je to hezká vzpomínka....
a potřebuješ nový kočárek??

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa taky si myslím, že je to nádherná vzpomínka, no mě se zdá, že se vtom co má necítí dobře, je tam takový zapucnutý, je to 3kombinace F6 GEsslein, na výšku je to taktak, a mě nebaví se sním skládat do auta, když Mates držkuje , jen co ho posadím do autosedačky, tak jsme si chtěla zjednodušit práci, budou to jakoby golfky se spojenou rukojetí, F4 gesslein, ale musím ještě vyzkoušet jak v něm bude Matýskovi, na chození se vykašlal, tak si kočár ještě užijeme

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox tak ten kočárek neznám......
dáš odkaz??