• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
@xkacatkox nooo tak ten vypadá dobře :slight_smile:
11. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no mě hlavně chytlo to skládání, váha a spojená rukojet, už se těším až skončí zima a objednám ho :slight_smile: teda pokud Matýskovi bude dobře sedět,,ten náš kluk jeden línej, všichni ho honily, až na mě, aby chodil až mu to znechutily a nechodí vůbec (za ruce ano, ale pro ně vůbec), a když mu chci nandat bačkůrky, tak řve a leze honem pryč, já toho taťku přerazím, a pomalu je to na mě, že nechodí a pořádně nemluví, přitom se fakt snažím, no nic, pro dnešek jdu spát, Matýsek na mě čeká v postýlce,nějak to na mě padlo,dneska mě chlap jen buzeroval, až na vyjímky :slight_smile: tak mám nějakou smutnou náladu
11. pro 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hle,na chození má ještě čas.....
bačkůrky Mates doma nenosil skoro vůbec.....a c¨hlap?????at si trhne nohou......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nebud smutná :wink:
12. pro 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jojo, už mě to přešlo, dopekla jsme cukroví druhou várku, první jsme snědli :grinning: až bude Matýsek chodit tak bude, mě to takto neva, aspon ho tolik nehoním
12. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak hlavně,že tě to přešlo.....
a cukroví????já nemám nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa bud ráda, aspon máš klud, my minulý rok kupovali a něco napekla prababička, a bylo to zlaté svaté, ale nějak mě to chytlo, jde mi to lépe jak buchty :grinning: buchty raději nepeču
12. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no mamka mi dá,já budu dělat rafaelo koule,ale později,at mi je hned doma nesežerou :grinning:
a stejně to nikdo tady nejí moc.....takže není potřeba
ale příští rok budu péct už s matesem :slight_smile:
12. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já ještě muísm udělat vosí hnízda, ty máme rádi, a mě už se tak něja moc nechce, tak třeba o víkendu :grinning: mylsím dalším, no jestli bude takto sněhu tak povalím objednat ten kočár, mě to skládání tak nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a kolik ten kočárek stojí????nějak jsem to tam nevyčetla
12. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tam neměli cenu napsanou, ale asi 7000, stím, že my u nich kupovali první kočár tak nám dají slevu asi by vyšel za 6tis včetně pláštěnky, na netu se pohybuje za 6500cca, i na mmb za použitý, byt jen krátce
12. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jde......to je dobrá cena
12. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @pikusa no uvidíme co nám nakonec řeknou, byla jsem tam před půl rokem :slight_smile: a hlevně jak se v to, bude Matýskovi sedět
12. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:, jsem tu prvně.. mám měsíční mimi, které už třetí týden přibýrá 500 g týdně.. teď má 4,7... Podle doktorky je to fakt hodně, ale že to mám nechat být, když je plně kojený.. Měla jste některá taky tak velké přírůstky? A kdy se to začne zpomalovat? Takovýmhle tempem bude mít ve třech měsících 9 kilo (to doufám ne.. )
12. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeladl pokud jen kojíš,nedá s přece nic dělat---prso mu nevezmeš..... :wink:
12. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych ani nechtěla.. on je při kojení tak spokojený :slight_smile: a ty máš taky velké mimčo? jak jste nabírali na váze v šestinedělí, nepamatuješ si to?
12. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeladl my měli také obříka, zpomalovat se to začalo až 9mm, u nás, také byl plně kojený, nijak to neřeš, bere si jen to co potřebuje, pak se vytáhne a že byl kus chlapa nikdo nepozná
12. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeladl no jasně že pamatuju....
z porodky s porodní váhou----3.44 kg
po týdnu-----3.61 kg
6,týdnů.......5.59
2 měsíce......6.62
3 měsíce......7.70
4 měsíce....8.80.....
stačí zatím???? :grinning:
12. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak ja jsem se po sobote uklidnila
vcera jsem tady mela za odmenu kadernici tak vypadam konecne jako clovek :grinning: jen me to tak promelirovala ze jsem skoro blondyna :confused: :sweat_smile:

xkacatko..kocarek super a v te ruzove...kolik stoji??

adel..nas petan se narodil mel 4250 a co mesic to kilo a 4cm..to podotykam ze prvnich 9 tydnu do operace zvracel a jeste dokazal mesicne kilo nabrat
13. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jééé tak aspon,že máš radost z nové hlavy
já jdu zítra
13. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no kočárek bude asi v zelené, mám ještě namyšlenou jinou kombinaci, ale vyberu dle jejich vzorníku, pokud to půjde, první kočár jsme si taky barevně vymyslela sama, také mám novou hlavu, v sobotu se na mě vrhla, mám to extra krátké a růžový a blond melír, suuuuuper

@adeladl
porodní váha:3470
za týden 3750
v 6tt,5250
v 9tt 6,010
4m 7,040
6mm 8980
12mm 11,460
napsala jsme jen ty hlavná, chodily jsme docela často, tak bych se upsala, takže neboj, nejsi sama
13. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox růžové????? chceme fotku :grinning:
já zítra chci jen barvu,ani nechci asi melír,ani stříhat.....to pak pořeším na jaře,co se mnou dál :grinning:
13. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa máš FCB?
13. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mám.....Petra Zvolánková.....najdi si mě....
13. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jdu na to
13. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam jedna svatební a až bude manža doma nafotít a přidám další,ju,představ si to promelírované po celé hlavě, a krátké jako Linda Wassermanová, ta vizážistka
13. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak už koukám....a super...na té svatební,jako blond s růžovou----dobrý
ale na FB jsem krapet laik,nebere mě a neba moc tam nechodím.....
13. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no mě taky moc ne, zaragistrovala jsme se kvůli spolužákům,ale tak nějak se mi podaří dát tam pár fotek :grinning: ale než mi to šlo, to byl boj :grinning: jo a kočáár bude, tatínkovi zítra přijde výplata, tak ho asi pojedeme objednat nebo až v lednu, ale bude, joooooooooooooooooooooooooo :wink:
13. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak super s kočárkem :slight_smile:
na FB nechápu srdíčka a vše kolem toho....mám tam fotky,kouknu občas na jiný a tot vše
13. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa asi tak, jsme na tom stejně
13. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak aspon že tak a nebudeme si navzájem posílat srdíčka :grinning:
13. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek