Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox fotky dej 🙂
a co odličovadlo na papírový kapesník???

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa tak to je nic moc, ale to je jedno, šikovná baba si poradí, výsledek uvidím zítra 😀

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox no jsem teda zvědavá 😀

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa já taky 😀

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox tak jsme dvě 😀

adelinka
6. led 2011

ahojky
ja jsem tady mela dneska kamosku s malou a pak dojela dalsi...
a tak jsem si v klidu vyzehlila a okoupala..no takovych dni vic 😀 a nabalila se k mamce ke ktere jedu zitra cca na tyden 😀

xkacatkox
6. led 2011

@adelinka jéé, tak to máš super, takový pokec den jemooc fajn, že, mě možná čeká příští týden pojedu ke kámošcce do OL, fotečky jsou nádherné, ELenka je krásná, sladký andílek

adelinka
7. led 2011

xkacatko..dekuji 😵 no takovej pokec bych potrebovala aspon 1x tydne ale nebranila bych se denne 😀

pikusa
7. led 2011

@adelinka nádherná beruška 🙂 a tobě to teda taky moc sluší.....
já tady měla kamarádku včera,má o rok staršího kluka,tak my kafínovaly,kluci si hráli 😀

adelinka
8. led 2011

ahojky
tak ja jsem u mamky 😵
ted jsem se chystala ven a az sem se oblekla zjistim ze prsi 😠 😠 😠 tak zase nic

ted petan pece s mamkou strudle 3 sladke a 3 slane 😀

dneska bracha koupil malemu pucliky co jsou od 4let pohadku auta..dvoje za 250kc tak jak jsem si myslela ze je petanek tele tak uz umi obe slozit..coz jsem hledela 😕 😕

taky jsem mu davala ven rukavice prstove a rikam mas tam vsechny prsty?o peta ze ne a ja zkousim a rikam mas je tam vsechny a on rika nemam ja mam 20prstu 😀 😀 😀 😀 no nevim kde na to dosel..on je takovej noumik 😅

pikusa
8. led 2011

@adelinka tak si užíváš u maminky jo???
To člověk kouká někdy,kde se to těm dětem bere v hlavičkách vid

xkacatkox
8. led 2011

@adelinka tak to je teda fakt prčovní, těším se až mě to také potká 😀 holky co jste občas spali jidne, jak vám spali děti třeba u kamarádky, máme jet za tetou a budeme spát společně s 2 dětma, tak mám strach aby je nebudil

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox poprvé jsem byla s Matesem v půl roce na srazíku s holkama......spal v cestovní postýlce a v pohodě...
pak jsem byla na jaře na Mácháči....pidi pokojík,my 2 maminy a dvě roční děti.....a taky v pohodě.
a to měli kluci postýlky hned vedle sebe....
jen jsem dodržela to,co doma.....vykoupat ve stejnou dobu,mlíčko,a spinkat....

xkacatkox
8. led 2011

@pikusa jéé, tak já se budu modlit a snad to dobře dopadne, postýlku nepotřebujeme on bude spát se mnou, máme to tak už na furt, apson to tak vypadá 🙂

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox my v květnu pojedem za s holkama na Mácháč.....ale ted už chci pokoj sama pro sebe a Matese.....a taky bude spát se mnou....
ničeho se neboj..... 😉

xkacatkox
8. led 2011

@pikusa jé vy si takto vyjíždíte, tak to bych taky brala, mě se to asi nikdy nestane, no nějak to dopadne

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox jojo jezdíme na srazíky s holkama z jiného fora.....dubňátka 2009....na podzim jsme byly na Moravě,ted bude zase Mácháč 🙂

xkacatkox
8. led 2011

@pikusa to máte moc fajn, to my se asi nikdy nedomluvíme z toho našeho fora, co naplat, ale je to super někam vyrazit

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox no to je.....
tady koníkovky z našeho okresu chodíme na kafíčka každej měsíc...teda já ted dlouho nebyla...
a na e-miminu mám zase ta dubnátka a tam se sešla super parta 😉

xkacatkox
8. led 2011

@pikusa jééé, tak to máš fakz super, tady ve východních čechách je to jakési porouchané, tož aspon vyrazím za kámoškou na přátelskou moravu 😀

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox jojo jen vyraž,je to potřeba 😉

xkacatkox
8. led 2011

@pikusa se docela těším, jen nevím zda to dopadne tento týden nebo až ten další

pikusa
8. led 2011

@xkacatkox to je jedno.....hlavně že pojedeš.... 😉
ted ve sředu by měl být srazík s pár holkama v Praze v Ikee...ale to nevím,jestli pojedu

xkacatkox
9. led 2011

@pikusa však se v celku těším, akorát já nemám ráda tu nejistotu a pak to bude hrc frc rychle pobalit a vyrazit 😀 ale aspon to san bude stát za to, jak dlouho ti to trvá do Prahy?

pikusa
9. led 2011

@xkacatkox tak hodinku a kousek na černý most....

adelinka
11. led 2011

ahojky
tak ja u mamky vegetim ani na net nemam cas.. 😀
zitra jdeme na nozky tak jsem zvedava 😵
a ve ctvrtek jdeme na kontrolu v 6ti tydnech

xkacatkox
11. led 2011

@adelinka jen si hezky užívej, kdy se to člověku stane, mě asi nikdy 😀 , nožny at máte v pořádku držíme palečky

pikusa
11. led 2011

@adelinka jen užívej co to jen jde 😉

xkacatkox
11. led 2011

🙂 ahojky holky, tak kdo chcete juknout na náš nový kočík, je v albu