Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

adelinka
29. led 2011

njn 😀

adelinka
31. led 2011

ahojky
tak ja uz jsem zase sama doma 😢

neco pro zasmani..petr rikal vedeni ze chce odejit do leta tak jestli musi dat vypoved nebo staci dohodou a reditel rika prej proc chce po 14 letech odejit? a petr ze za takove penize jezdit a doma bej dva dny v mesici nebude a reditel se pta a proc chce bejt doma?no chapete to?..kuwa ja se tak nasrala ze jsem myslela ze ho plesknu po tlame..reditela 😀

no jdu neco delat 😝

xkacatkox
31. led 2011

@adelinka jééé, tak to bys měla fajn, chce si vás užít, ab jste z toho užívání neměli Klabzubovu 11 😀

adelinka
31. led 2011

to se nebojim..muj uz zadne ditko nechce..ne tak 11 😀

xkacatkox
31. led 2011

@adelinka tak to jo, víš jak to ale je, odříkaného největší kus 😀

adelinka
2. únor 2011

ahojky
ja jsem tady mela dva dny kamosku tak byla pohodka 😵

no treba bych ho na 3ti premluvila..treba za 5let 😀

xkacatkox
2. únor 2011

@adelinka jééé,tak to jsi měla fajn, no já bych chtěla 3 děti, chlap ne, tak pokud nebudou někdy později dvojčata tak 3¨děti nehrozí, ale vzhledem k tomu jak nám dává Matýsek zabrat, teda aspon chlap si to myslí, tak budu ráda, když bude někdy druhé 🙂

adelinka
2. únor 2011

ahojky
sem dneska neco delala tak jsem si zalozila fler..tak kdo chce se juknite
http://www.fler.cz/moje-zbozi 😀

u me uz taky nic nehrozi 😀

pikusa
3. únor 2011

Ahojík holky....
nešel mi net a ani mi to nevadilo....
tento týden jsem chodila do práce,ale padla na mě chřipka,Mates měl 3 dny 40 teplotu,takže jsem přišla dom a ležela s matesem v posteli...

xkacatkox
3. únor 2011

@pikusa jééé, ty už makáš, se máš, bych si taky přividělala, my jsme také všeci choř, teda hlavně Matýsek, já se citím relativně OK, až na ten kohoutek co mám místo nosu 🙂

pikusa
4. únor 2011

@xkacatkox nee nemakám,to bylo jen tento týden...kolegyně ve škole měla studijní volno,tak jsem učila za ní.......

xkacatkox
4. únor 2011

@pikusa tak príma brigádka, taky bych brala, zase něco jiného, hlavně se brzy uzdravte

pikusa
4. únor 2011

@xkacatkox jojo prima,zase s holkama práci pokec,to bylo nej 😉
A už jsme skoro v poho...ale mates je teda protivák

xkacatkox
7. únor 2011

@pikusa no jo, oni tu kluci jsou větší citlivky, já to znám mi se léčáme z rými a kašle už necelých 14 dní, jak se ti jinka daří co v CARU?to je fajn, že jste si pokecali, ono to tak člověku pomůže

irenka
7. únor 2011

Ahooooj všem,

tak nám roste osmý zub, nespíme, budíme se, knouráme. Ale jinak se máme v pohodě.
Očekávám kdy sám bude Maty chodit,ale rozhodně na to nepospíchám.... 😀 😀 😀
Plánuju druhé mimi ale zatím se nedaří a asi to moje tělo bere jako nějaké soustředění nebo co 🙂

A co u vás?

pikusa
7. únor 2011

@xkacatkox v CARU jsem byla ted dvakrát a čekám na MS,pak začnu zobat prášky....
@irenka nám se doma taky miminko nepodaří 😒

xkacatkox
7. únor 2011

@irenka tak snad to brzy přijde, téda děti tak po sobě, to se máte, tak hlavně aby to vyšlo 🙂
@pikusa tak už aby přišla 🙂

pikusa
7. únor 2011

@xkacatkox no ještě má čas 😀

xkacatkox
7. únor 2011

@pikusa bych ti ji poslala já už ji mám 3 týden, super věc, až dozobu azalku tak už začnu brát yasminelle, tohle mě nebaví

pikusa
7. únor 2011

@xkacatkox joooooooo po Azalii jsem to měla 2 měsíce v kuse,tak letěla do koše

xkacatkox
7. únor 2011

@pikusa no tak já už se jí chystala vysadit ale bylo mi líto nechat propadnout 2 plata, ale už končím, jedno mě už tolik nežere, už se těším na jinou, snad zase neotěhotním jak s Matesem, to už bych šla do kolen, jinak byla Azálka dobrá ale dokud jsem kojila

pikusa
7. únor 2011

@xkacatkox já jí měla jen po šestinedělí....pak jsem jí vyhodila a jsem bez antiko...

xkacatkox
7. únor 2011

@pikusa aha, tak to já ji zobala, ale mám docela vítr, že zase otěhotním přes antiko, ale co, bude sranda, jako na podruhé to už bych ji šla snad i reklamovat 😀 těch peněz co to stojí 😀

adelinka
8. únor 2011

ahojky
ja jsem stale u mamky ale zitra uz pojedu k domovu...musim nejake resty udelat..
a taky mam nejake zakazky na koralky tak musim makat 😀

jinak nic noveho..
elenka porad jak andilek 😵

tak pa pa

pikusa
8. únor 2011

@adelinka jen si užívej u mamky a malou máš za odměnu vid 😀

vysocanka
8. únor 2011

AHOJKY HOLKY MAM SYNACKA LUKASKA KTERY MEL NA TRIMESICNI PROHLIDCE 68CM A 7500G NYNI MAME UZ PRES OSM... JE TO MAZEC.. ABSOLUTNE JSEM S TIM NEPOCITALA OBLECENI JSEM SI NEKOUPILA DO 74KY KTEROU OBLEKAME UZ NYNI, JAK STE TO RESILY VY ? JA ABSOLUTNE NETUSIM CO BUDE MIT ZA VELIKOST V LETE. JSEM SICE STASTNA ZE MAM TAK VYZIVNY MLICKO, ALE TO TAHANI.. MOJE ZADA.... PORADTE BEZRADNE A ZOUFALE MAMINE NAVIC MAME TED NEJAKE SPATNE OBDOBI NEUSTALE MI BULI, V NOCI TO CELKEM JDE, ALE PRES DEN KATASTROFA... ZOUBKY TO ASI NEJSOU NEBO TAM ZATIM NIC NEVIDIM.

pikusa
8. únor 2011

@vysocanka nezoufej,Matyášek byl ještě těžší na 3 měsíční prohlídce 😀ale teda kratší 😀
nošení---síla vid,záda mě bolej pořád....to si zvykneš 😀
a oblečení?????nekupuj dopředu,nemá to cenu.Mates mi pak plno věcí ani neunosil......tak mám doma hromady věcí na prd.
Noooo vlastně na další mimi,snad bude menší
A i když vám to nepřeju,ale kdyby přišla nemoc,budeš ráda,že máš cvalíka a ne nějakého drobínka....

vysocanka
8. únor 2011

@pikusa JA VIM ME TO VADI AKORAT Z DUVODU MYCH ZAD, KTERY STOJI I TAK ZA PRD... ALE I TO OKOLI ME S PROMINUTIM SERE TY DEBILNI POZNAMKY ZE JE CVALIK A TY JSI TRIMESICNI MIMINKO? MANZELOVA BABICKA JE SCHOPNA ZA NAVSTEVU DESETKRAT ZOPAKOVAT JAK JE TLUSTEJ A ME TO PROSTE STVE.. VIS :(

pikusa
8. únor 2011

@vysocanka pamatuju----kolikrát jsem doma brečela kvuli těm kecům...
a co mu dáváš jíst???????????????????
kojím..........
a to máš smetanu????????????
jeeeeeeee se ti nevejde do kočárku.....atd atd....
a co nějaké nosítko????šátek???

vysocanka
8. únor 2011

mam tu navstevu pisnu pozdeji 🙂 zatim moc dekuji .