• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Ahojky, náhodou jsem zabrousila do vaši diskuze. Já mám a měla jsem obě děti (pro každého) "cvalíky". Syn, když se narodil měl skoro 4,5 kg a malá měla 4 kg. No a i přesto, že moc jíst nechtěli (kromě mlíka ode mě) měl malej 13 kg na roce a malá 12kg. Keců jsem slyšela taky dost a nebavilo mě pořád vysvětlovat, že holt když mají startovací váhu vyšší, tak přeci nebudou mít stejně jako "tříkiláci" :wink: . Hlavně kluk je od 3 let jak vyžle a malá bude asi taky (jsou si strašně podobní) :wink: . A hlavně : obě dětičky začali chodit ani ne na 10 měsících, jsou divoši. :grinning: . Hlavně klid, já jsem všem říkala, že lepší pořádný děti, než nějaké zámory :grinning: . A je lepší ať jsou oplácaní teď "ze zdravého" než v osmi letech z hamburgerů.
8. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaska78 :slight_smile:
Mates se narodil normál :grinning: 3.44 a 52 cm....
a na půl roce už měl 9.60
na 3 měsících dostal poprvé laryngitidu---dusil se,dýchat nemohl,pohotovost a inhalace a to jsem v tu chvíli byla ráda,že to je kluk jako buk....
8. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, a miminka, co jsou kojená nemůžou být tlustá :wink: , dostávají přesně to, co mají a nemají tendence se přejídat, protože jim to chutná :grinning: . Já malou kojím doteď, bo nic jinýho moc nechce. Pořád jsme ve fázi ochutnávání, ale aby snědla celou porci, co má, tak to ne. A přesně tak, potom, když jim něco je a nechtějí jíst, tak alespoň mají z čeho brát. Hlavně, že prospívají a co by za to jiné maminky daly. :sweat_smile:
8. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aaa pikusa tu je taky, :grinning: taky máš velké dítě jo?? :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jo koukam ze ty kecy o smetane asi sou hodne casty a asi i nejaky oblibeny co :slight_smile: nositko? no mam takovou jakoby klokanku ale jak zatim dokonale nedrzi hlavicku tak je to na prd.. satek nemam a nemam s tim ani zkusenosti.

Jinak my jsme meli pri narozeni 3600 a 52cm....
8. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem mela obe ditka pres 4kilca..ale mela jsem je dlouhe tak neni ani jedno baculate..petan mel ted ve trech letech 105cm a 20kilo..obcas slysim ze je velky jak do skole ale jinak nic...uz jsem si zvykla

holky klidek ..bych se na lidi vysrala :grinning:
8. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy mám :grinning:
na 18ti měsících měl 13.68.....ale ted už se vytáhl ale pořád je o dost větší a těžší,než jeho vrstevnící :grinning:
@martaska78 přesně.....jiné mamči zase řeší opak
8. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když potkáme školku s těma nejmenšíma dětma a Mates jde kousek s nima---známe se s učitelkama,tak dokonale zapadne :grinning:
8. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa hezký já počítám že budem mít v roce tak 15kg teď máme skoro 8,5ve 4měsících
8. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Mates měl 8.80 :grinning:
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petan mel v roce 15 a ve trech 20 pak uz ty ditka tak moc nerostou :grinning:
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka nee???????? :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno co lidi,hlavně že je zdravej
8. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi už teda začínáme příkrmy tak třeba po zelenině nebude tolik tloustnout :grinning:
8. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to strašně mrzelo...vymodlené dítko,lidi trapný kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ratatooy jee to jsem zvědavá,jak bude chutnat :grinning:
8. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni lidi by spis kdyz nevi co maji rikat meli drzet huby ne :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka jooo někdy jo....
když jsem to slyšela po 5 za jednu vycházku,myslela jsem že budu vraždit
8. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to same jsem mela vcera jak na potvoru sme potkali takovych lidi clovek opradvu nevi co by na to rekl...
8. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka no my na malém městě denně aspo 3 lidi,co něco pronesli :confounded:
8. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:( to ma pak clovek vylozene naladu chodit ven co :D
8. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka vid....
hele,dnes se tomu směju,ale byla jsem fakt naštvaná
8. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky,

tak jsem zabrousila na tuto diskuzi a opravdu si nic z těch blbých keců nedělejte :wink: Jsou to blbci, jinak by takhle vůbec nemohli mluvit. Máte všechny krásné děti.

Já mám sice "zdechlejší děti", starší Káťa ve 2,5 letech měří 99cm a váží 12kg, mladší Kája v roce měří 80cm a váží 9kg. A podle mé tchýně a švagrové mám tlusté děti!!! :angry: A nebojte, dítě se opravdu nepřejídá a když začne pořádně lítat a chodit, tak se vytáhne a bude z něho hubeňour.
8. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa No nic jdu tomu celit a vyrazim ven :D tak se opatrujte a zase pisnu :D krasny den prejeme s Lukaskem :D
8. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, hlavně optimismus :grinning: . Já si myslím, i když je to protivné, když každý komentuje moji kvalitu mlíka, tak určitě maminy, co mají zámorky, to mají těžší. Protože je taky takoví blbci potkávají a určo jim radí, jak je krmit, aby nebyli tak hubení. A určo raději uslyším, že "točím plnotučný" než abych slyšela, že ji nedávám najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaska78 točit plnotučný, to se mi líbí, já si z těch keců hlavu nedělam, hlavěn, že ty jejich někdy vypadaj jak reklama na dachau, a řešej jak zvracej a nejeděj, tak aspon nemusím furt převlékat poblijance
8. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet z vychazky. .... nekecam potkala jsem tak 200m od baraku babu co bydli ve vedlejsim vchode podiva se do kocaru a rika.. zda se mi to nebo je tlustej? ty voleeeeeeeeeeeeeeeee bych ji nakopla...
8. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ji řekni, že je akorát a že asi blbě vidí, kráva.... :wink:
8. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka krááávvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry:
8. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa hele chutná mu to hned věděl co ze lžičkou jak na nás furt čučel když jsme jedli a dneska 3den už mu to šlo samo a ještě nadával že jsem pomalá
8. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy mates na nás taky čučel dlouho......dostal příkrm asi v 6ti měsíci a týdnu :grinning:
co že vy už přikrmujete???
8. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek