Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

adelinka
11. únor 2011

pikus..daji se koupit stribrne i ocelove hacky...mozna aj zlato nevim...
vysocanka..mam ale tam chteji provize a tak to holkam prodavam i bez fleru 😀
www.fler.cz/adull

adelinka
11. únor 2011

mam tam zbozi cca tyden..jsem o fleru nevedela 😀

xkacatkox
11. únor 2011

@vysocanka jsme na tom od narození stejně, chce to vydržet časem se to zlepší, s Matýsekm nevařím, jen když spí a nebo povečerech nebo když je táta doma, úklid když spí, musím se mu plně věnovat jinak už na mě visí a vřeští ale tedky už se naučil, že se nasnídá, udělá se hygiena a já snídám já, o on si hraje, ale ne každý den mi to to tak hezky vyjde někdy mrčí a hned na mě visí, ale občas se objevují světlé chvilky, některé děti jsou náročnější a člověk by se neměl trápit, že tamto a ono spí a nespí, je hodnější a jiné blbostě 🙂 každé dítko chce čas, nikdy nevíme kolik toho času bude potřebovat, ale takové stresování nestojí za to, a když jsme hodně utahaná, jdu si sním odpoledne lehnout spím stejně tak 30min ale mám trochu energie a něco pak udělám, je pravda že se svým dítkem jsme zhubla 10kg i když ne účelně, vypadám pro někoho jak anorektička, ale mám ho ráda, tak to beru jaké to je, tiš závidím těm co mají nudu a klid na mateřské, ale prvních 6 mm jsme místy byla i nervy, pka jsme se uklidnila, dala na instinkt a cítím s ei psychicky lépe, holt smíř

xkacatkox
11. únor 2011

@adelinka nádherné věci máš, hnedka bych si koupila, ale jak pikus já můžu jen zlato ☹

adelinka
11. únor 2011

neco na krk je tam na snurkach 🙂

pikusa
12. únor 2011

@adelinka no jo Adi,na krk šňůrka,ale mě by vadil i ten přívěsek na krku ☹

vysocanka
12. únor 2011

@xkacatkox Kacko kdyz me pres den nespinka :( pouze venku v kocarku :(

xkacatkox
12. únor 2011

@vysocanka ve vašem věku mě taky spal jen v kočáru, neboj to přijde časem, kdybych počítala co jsme nachodila kilometrů, a pak to najednou přišlo, tak pošli povozit manžela,a ty si odpočneš 🙂

pikusa
12. únor 2011

Mates taky spával na balkoně v kočárku......pak mi spal v obýváku na gauči a já si říkala,jak bude zase přes den spát v postýlce???
v poho,dnes dojí oběd a říká..bude spinkáníčko a jde do pokojíčku 🙂

adelinka
12. únor 2011

ahojky
zdravim pri sobote 😵
jen nakukuji..delam ted dost bizu na zakazku tak neni moc casu
dneska jsem fotila deti na foto pro tatku ke svatku na hrnek 😵
a taky nas druhy kocarek a moje zaprasene dite od kakaa 😀

pejsvidek
12. únor 2011

Ahoj holciny, omlouvam se, ale vratim diskuzi zpet k puvodnimu tematu - tedy velke deti. Mam ctyrmesicni dceru, ktera ma 8,3kg, pricemz porodni vahu mela normalni (3250g). Starsi dcerka mela tuhle vahu temer na roce, dnes jsou ji dva ctvrt, ma neco pres 11kg a skoro neji, takze je to pro me fakt nezvyk. Nicmene jsem po zkusenostech se starsi fakt rada, ze mala ji, ale i tak by me zajimalo...kdy se u Vasich ditek to rychle pribirani na vaze zastavilo? Diky.

adelinka
12. únor 2011

ahojky..ja mela petana 4250 a 56cm a vaha se zacla zmensovat po roce..v roce 15kilo ted ve trech letech ma 105cm a 20 kilo 😀

a elenka se narodila 4550 a 54 cm a ted ve dvou mesicich mela 61cm a 6 kilo 😀 tak uvidim jak poroste ona 😀

pikusa
13. únor 2011

@adelinka krásný fotky a kočárek je moc pěkný
@pejsvidek Mates ve 4 měsících 8.80---a zpomalovat se to začalo,když se začal hýbat.....ale i ted je větší a o dost těžší,než jeho vrstevníci

adelinka
13. únor 2011

pekne dopoledne..
pikus ..dekuji 😵
petan je o hlavu vetsi nez decka v jeho veku 😀

pikusa
13. únor 2011

@adelinka my včera byli venku a tam chlapeček o 2 měsíce mladší a o hlavu a něco menší a řekla bych tak o 5-7 kilo lehčí 😀
A kamarádka má staršího klučinu o 14 dní a dávám jí věcičky 😀

tereziee
13. únor 2011

nazdarek holky tak muj syn se narodil s vahou 4820g a 55cm... a dneska uz ma 2mesice a v pondeli jdem k dr. tak urcite uz bude mit pres 6kg... 🙂

pikusa
13. únor 2011

@tereziee tedaaa to se nerodil velkej opravdu 😉
Mates byl teda o dost lehčí,ale přes 6 kil měl taky na 2 měsících 😀

tereziee
13. únor 2011

@pikusa jo jo byl to kus chlapa taky mi dal pekne zabrat 😲

pikusa
13. únor 2011

@tereziee no to věřím 😵

pikusa
13. únor 2011

@tereziee jukla jsem do albíčka....Kubík je kouzelnej cvalík 😀

adelinka
13. únor 2011

právě nám bouchla mikrovlnka...než jsem vratila z wc můj synáček si ohříval kovové auto..jsem se vyděsila jak to jiskřilo...ho dneska kuwa asi zabiju :((((((((((((( nepočítam to že se dneska dusil bombonem..nebej u pc tak se snad udusil..pac bych ho dole neskysela..ja uz mam zase nervy..dam si kuwa vinko
@pikusa po nas dedi kamoska a jeji synacek je o dva roky starsi 😀

pikusa
13. únor 2011

@adelinka dej...
mi mikrovlnku kupovali min,týden,ted nám TV v kuchyni hraje do zelena a moje auto se pořád se....a se....

tereziee
13. únor 2011

@pikusa Dekuji

pikusa
14. únor 2011

@tereziee není zač--je to pravda 🙂
za chvíli jedu k holiči---se těším 😀

tereziee
14. únor 2011

Tak dnesni navsteva u dr. a vahu mame 6520g ve 2 mesicich a 4dnech 😀 😝

xkacatkox
14. únor 2011

@tereziee hezké míry 🙂

pikusa
14. únor 2011

@tereziee super....
na to ale že byl velikej už při narození to jde ne??? 😉

tereziee
14. únor 2011

Jo jo to jde 🙂

pikusa
15. únor 2011

@tereziee Mates měl 6.62kg 😀

tereziee
15. únor 2011

@pikusa ve 2 mesicich??