Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
28. únor 2011

@irenka ve čtvrtek 😵
dnes jsem byla v Podolí a ve čtvrtek bude transfer

irenka
28. únor 2011

@pikusa
wow, tak moc moc držím palce.... neboj to se povede... kolik jich bude transportováno?

pikusa
28. únor 2011

@irenka já chci jen jedno.....
ale zásobu tam máme velkou 🙂

irenka
28. únor 2011

@pikusa
Ty si nedáš dvě? Bojíš se dvojčat?

xkacatkox
28. únor 2011

@pikusa jééé, to je super, tak at je úspěšný celý proces zahnízdění, já ti schvaliji to jedno, je to přirozenější 🙂 ale chápu mamky co dávají 2, že se aspon jendo uchytí, záleží na vašem rozhodnutí

pikusa
1. bře 2011

@irenka nedávám.....fakt dvojky nechci.....chlap už 2 děti má,jsou tady často,ted mates a ještě dvojčata....vůbec si to nedovedu představit.....
@xkacatkox dala bych 2 kybych věděla,že to je poslední šance mít dítě a kdyby nebyl matyášek

irenka
1. bře 2011

@pikusa
Jasně tak to chápu.... 🙂

adelinka
1. bře 2011

ahojky holky
trosku vas tady zanedbavam ale mam dost prace a prace na zakazku tak musim pracovati 😀
taky byl muj tyden doma tak byla muchlovacka 😀 😀 😀

no jinak jsem male koupila sebamed ci jak..na doporuceni lekarnice nic jineho me nedala a mala tak desne olezla az hruza uplne cela ruda...tak jsem to hned vyhodila...

zitra jdem na nozkya ve ctvrtek na 3 mes.prohlidku

a dneska mame 3 mesice to letiiiiiiiiiiiiiii 😖

tak jdu pracovat..prace slechti 😀

irenka
1. bře 2011

@adelinka
Ahojky, jaký SEbamed ti prodali a na co, mastičku nebo koupel?
Já jako mastičku používám obyč. Ingulonu a jsem s ní max. spokojená. 😉
A ke koupeli nic, jen když je hodně poprděnej a musí do sprchy tak mu prdelku umyji sebamed mýdlem a v pohodě.

adelinka
1. bře 2011

@irenka no ja mela indulonu nejakou vazelinu a mast..mala je desne sucha..koupu v oleji...ale uz se to malicko lepsi..treba u maleho jsem nemohla prat ani v prasku hned olezl 😝 nevim co to bylo za sebamed..nemam to u sebe takova velka tuba..lekarnice vychvalovala

pikusa
1. bře 2011

@adelinka teda to letíííííí
tak vše nej nej k malým narozeninám

irenka
1. bře 2011

@adelinka
Každý dítě je jiný.
Oleje jsou dobrý ale bacha at ti na tom tělíčku ten olej nežlukne.... 😀 to se stalo kamarádce a malý pak smrděl a ona nevěděla proč.
Já dostala na tělíčko od kamarádky MENALIND od Hartmannu a je dobrý. Je to sprej, který cákáš na ruku a pak roztíráš na dítě... 🙂

olivra
1. bře 2011

@irenka Ahoooj,jsem Tě tady zahlídla,tak Tě jdu pozdravit.Co nového?Jak se máte?Co Matýsek?Já jsem teď u našich s celou rodinkou a zítra vyrážíme na hory 😉 A doufám,že až se vrátím,tak konečně dopadne nějaká slezina 🙂
@adelinka co vím,tak čim víc přípravku na mimi používáš,tak tím více má snahu ta pokožka( nedýchat).Já nekoupu v ničem,jen kkyž má poprděnou hodně prdelinu,tak namydlím(Weleda) mycím krémem a mažu tělíčko Mandlovým olejem,lisovaným za studena a to na suchou kůži je super 😉

irenka
1. bře 2011

@olivra
Ahojky, to jsi hodná, že jsi mi napsala.... 🙂 Napsala jsem ti do IP 😉

pikusa
6. bře 2011

Ahojík holky....
jak je?????
já domlouvám mému embryu v břiše,at se drží 😀

xkacatkox
6. bře 2011

@pikusa jééé, supééér, tak hezky domlouvej 😀 mám radost, že už to máš za sebou, tedka snad jen už krásných 9mm

pikusa
6. bře 2011

@xkacatkox noooo domlouvám domlouvám....tak uvidíme

xkacatkox
6. bře 2011

@pikusa budeme držet palečky,musí to být krásný pocit 🙂

pikusa
6. bře 2011

@xkacatkox spíš je to divný....vím,že tam je,ale nevím,co se s ním děje

xkacatkox
6. bře 2011

@pikusa to věřím, snad hezky noruje v peřince 😀 člověk najednou nemůže zářit štěstím, že je těhotný, musí to tak nějak přijít, kor když se pomáhá přírodě a ty si jdeš pro dítko , a najednou ho máš, chápeš jak to myslím, že se musíte spolu spojit tak nějak duševně, chce to čas 😉

irenka
6. bře 2011

@pikusa
Ahooooj, no tak držím všechny pěstičky i za Matýska... 😉 😉 😉 😉
Kdy jdeš na kontrolu? Za měsíc? Nebo dříve?

pikusa
6. bře 2011

@irenka mám přijet na krev za 15 dní....takže 17.3.-----ale testík asi zkusím dřív
@xkacatkox je to strašně divný...a to čekání,jestli to vyšlo nebo ne je teda šílený

adelinka
6. bře 2011

ahojky holky
jak se mate?
jen se hlasim ze ziju ale mam dost prace a tak se ukazuji jen na FB kde pridavm svou bizu 😀

jinak ja jsem doma jen s elenkou a petan je do utery na prazdninach tak si uzivam klidu pac je posledni dobou desny..v patek dokonce tak ze jsem brecela i v obchode a nevedela co snim delat... 😖

tak jdu do vany a asi zalehnu...

tak se mejte pa pa

irenka
6. bře 2011

@pikusa
Neboj, to vyjde.... 😉 😉 😉 😉 😉
A kdy je to na testech vidět? Na těch MAMa je psané, že můžeš až v den očekávané MS.

@adelinka
Ahojky, jojo občas je to s dětma o nervy vid?
Maty se mi vzteká už ted a taky ho kolikrát už plácneme aby zabrzdil.
Tak přemýšlím co budu dělat až někde v obchodě lehne na zem a začne řvát a kopat nohama.... to asi taky budu brečet.
Všichni říkají, že to přejde ale že si ty děti tou malou pubertou prý projít musí.
Tak přeji pevné nervy 🙂

adelinka
6. bře 2011

@irenka dekuji..no to bude jeste horsi :( uz ted nevim co s nim..njn prvni vnuk tak se rozmazloval a co ted :( snad me ho vemou aspon do skolky

pikusa
7. bře 2011

@irenka po prvním IVF jsem testovala 10.den od transferu.......
tak uvidím,jestli to nezkusím v neděli
Vztek---nevšímám si a nebo čapnu za ruku,vezmu na ruku a jdeme.....
a at se ostatní blbě koukaj....to mi nevadí
Ovšem vím,že někdy to taky nejde....

irenka
8. bře 2011

@pikusa
Já jsem ted jak na trní, nevím zda koupit OVu test nebo ne....
Je fakt, že když víš přesný den transtportu (jak píšeš) 🙂 tak můžeš testovat už 10den... 🙂

irenka
8. bře 2011

@adelinka
ted jsem nějak mimo, ty máš vnuka?
Neboj, to vztekání po česku vyženeme těm našim robátkům z hlavy... 😉

pikusa
8. bře 2011

@irenka asi Aduš myslela,že prarodiče malého rozmazlili 😀

irenka
8. bře 2011

@pikusa
aha, no vidíš.... 🙂