• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
JO a máme 7,8 kg :wink:
20. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenicka - to je super, ze to tak zvladl maly i maminka :slight_smile: Drz mi palce v pondeli :frowning2:

Holky, jak mimcum cistite burtikate zahyby na kuzi, konkretne u krku a pod kolinky? Malemu se tam tezko dostanu a kdyz uz ano, tak tam ma takove nanosy a cele to je takove cervene.. :confounded: U krcku se mi ted trochu osypal, asi z tech veder tady. Snazim se mu to poradne vycistit vzdy vecer u koupani, ale jen prstem a vodou, zatim jsem to nicim nemazala. :confused:
20. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
X. mě to jde naštěstí dobře. Vždy když ho koupu, tak si manža stoupne za nj a on se podívá, tak mu to tam pěkně propláchnu a pak namažu mlíčkem po koupeli.
20. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
skleni: Náš Vojta měl reakce pořád stejné, po každém očkování. Vždycky začala teplota k večeru a druhej den byl dobrej :slight_smile: Ale slyšela jsem že třetí hexa bývá nejhorší, tak nevím :fearful: Brzy nás čeká :unamused: Jo a pěknou váhu máte :wink:

xzaje: já musím každej večer koupat, Vojta je pořád spocenej, zvednu mu bradu a žínkou mu umyju krk, a záhyby na nožkách jdou taky dobře. Zatím tam nánosy neměl, ani červený to neměl. mažu ho po každým koupání niveou tělovým mlíkem. :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: jeje, nestraš, ale co si pamatuji Dandu, tak ten byl u Hexy v pohodě. Tak snad to nebude tak zlé :unamused: :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
tak jsem si pobrečela....
sotva je malý bez teploty,tak se mi dnes osypal....já nejdřív myslela,že to jsou potničky a asi neeee
měl celé červené fleky kolem očiček,nosánku a na čele.....a vypadal strašně....a ještě jako by naběhlé..........
Asi to bude alegie-ale na co?????
Uvidím,jak na tom ráno bude,kdyžtak hned jedu k dr.
No a jestli mu to zmizí.....tak nevím,co bych jí ukazovala.....
A krčík a záhyby.....mažu mastičkou z DM na opruzeninky a pomáhá....krk když je na bříšku a natahuje hlavu :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni: tak asi záleží na dítěti :slight_smile:

pik: a nemá malej šestou nemoc? :fearful: :unamused:
20. srp 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
tak malej se dnes probudil a úplně čistej.....nemá už nic....
stejně jsem volala dr.a prý se nemám strachovat....jdeme tam v pondělí a já si mám hlídat,co jím....
Ale zase má od rána hysteráky a řve a řve......ted usnul....
Tak jsem z toho jelen,no snad se mi navečer zase neosype.....
Leonik....taky mě to napadlo....ale dr.nic o tom neříkala,on to měl jen v obličeji.....
no i možná ze sluníčka,hlavně,že už je čistej a snad bude......
21. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik, také se přikláním k šesté nemoci, na 100%, takhle jsem to měla u Danduli.
21. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo...ted jsem to studovala na netu....ono to naštěstí nic není že......???
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za rady - zkusim tedy maznout.
Pikusa - o zni hrozive, jesteze to je lepsi! Ja mam 1. ditko a zarim (tuk tuk) bez nemoci, ale taky me z doslechu napadla ta sesta nemoc.. :confused:
21. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už je malej v pohodě....sice trošku protivnej...ale taky je vedro...
No my kojený jen a už laryngitida,ted toto.....3 dny teploty......tak doufám,že máme vybráno :wink:
21. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ale opět jsem ráda,že to je kluk,jako buk.....když mu takhle není dobře a ne prtousek :grinning:
21. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
X: šestá nemoc je to, že dítě má 3 dny teploty a 4 den se většinou osype krupičkou. My jsme jí u Dandy měli v 2,5 m, a to nás nechali ve špitále, protože jim bylo divné, že to má tak malé miminko. Nejdřív tedy ani nevěděli, co mu je, ale pak na to přišli a bylo to toto.
21. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám doma taky dnes protivku protivnou, od pěti mi jen pláče :frowning2: :frowning2:
21. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ale on měl krupičku na tělě a v obličeji vysloveně slité červené fleky...kolem očiček a nosánku...
no měla jsem to vyfotit
21. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ pik, ono to tak bývá. Neboj, nebude to nic vážného, když e dnes v phodě :wink:
21. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sklenicko...taky si myslím :wink:
21. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: jasné :wink: :slight_smile: Máš moc krásné fotečky, u fotky tvého manži a malého mi málem krápla kroupa, fakt moc pěkné :dizzy_face:
21. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko,díky....ta fotka je taky moje oblíbená :slight_smile:
mě se u tebe líbí ty sourozenecké :slight_smile: a jak malej dělá bubli bubli :grinning:
22. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: děkjeem, dala jsem do albíčka nové, tak pokud se ti bude chtít, tak jukni
22. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko...taky miluje plínu???jak je tam zababuškovanej :slight_smile: bobeček jeden...
Matyášek taky plínu miluje :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krasne fotky! :slight_smile: Jsou to fakt rostaci ti kluci.. :grinning:

Ten nas plinu miluje, ma sice nakoupeno spousta krasnych hracek, hitparadu ale vede plina - ta se nejlip muchluje a zuzla..
23. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nase holcicka mela na kontrole ve trech mesicich 63,5 cm a 6,7 kg. Je plne kojena. A tak me napadlo jak dlouho vam trva jedno kojeni? My davame z jednoho prsa deset minut. Mam dojem ze i kdyby uz nemela hlad tak se proste sama neodtrhne... Tak nevim jestli ji to mam sama zkratit? Poradte...
23. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojky

moc děkujeme, jj, jsou to rošťáci se vším všudy :grinning: :grinning: :grinning: ale Vojta je poslední dobou n ějakej divnej.

KOjo: no u nás je to různé, někdy mu to trvá také těch 10 min, ale to jsou výjimky, většinou tak 5 z každé a stačí mu to. Pouští se sám a nebo ho sundám, když vdím, že mi u prsa usíná a jen si cumlá.
23. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak já už od narození krmím na jedno kojo z obou prsou...
a ted tak 5 minut jedno....a taky ho už někdy odendám..bud usíná,nebo začne čučet kolem...tak mu vrazím dudel a je po jídle
23. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: no u nás je to to samé, mluvíš mi z duše :grinning:
23. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to jsem ráda, že taky kojíte ze dvou prsou na jedno kojení :sweat_smile: Mně pořád moje mamka s tchyní nadávaly, že prý mu musí stačit pouze z jednoho a že prý ho rozmazluju a překrmuju. Jenže Matýskovi to z jednoho prostě nestačí. Teďka konečně vidím, že je to asi normální :sunglasses: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lam:: no to si děláš srandu?? tak to by mě v životě nenapadlo. To víš, že je to normální. Mluvila jsem o tom i s doktorkou, říkala, že si mimča udělají sami režim a poznají, kdy chtějí víc a kdy míň. Myslím, že kdyby nechtěl, tak se nenapije. Takže jen tak dál :slight_smile: :wink: :wink:
24. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek