• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
@irenka hele,taky jsem to nejdřív nepochopila :grinning:
8. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
díiky alespon v tom nejsem sama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A jak se cítíš? dobrý?
8. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hele,jsem strašně nastydlá...
takže jak se cítím????nedobře
mates dnes dostal ATB,taky je mu blbě,takže jsme oba na prd...
A jestli myslíš nějaké těhu příznaky????nemám žádné---nic
8. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Jejej, tak to mě mrzí že nejsi fit. No alespon si nevsugerováváš těhu příznaky. :wink:
Tak čajíčkuj a at jsi brzy fit.... a určo napiš jak jsi dopadla. moc moc držím palečky.
8. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka čajíčkuju jak se dá :slight_smile: a máš pravdu,aspon na to nemyslím.......ono to s Matesem ani tak nejde....
9. bře 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
jak se mate?
zitra jdem na 3mes.tak jsem zvedava jak rosteme :dizzy_face:
vcera jsem mela pohodu byla jsem na koncerte kabatu tak jsem si trosku odddechla :grinning:
jeste ted neslysim :grinning:
dobrou noc :dizzy_face:
9. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka už 3 měsíce??? :astonished: :grinning:
jéééé Kabáti,jaký to bylo??super vid :dizzy_face:
10. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z 3.mes.prohlidky a mame 6500 a 64 cm a taky mala dostala 1hexa vakcinu a ani neplakala tak snad nebude zadna teplotka..zatim je hodnoucka :dizzy_face:
@pikusa bylo super :grinning:
10. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka krásný míry,.......
A šikulka,snad budete bez reakce
10. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa snad ano :dizzy_face:
10. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my byli v pondělí na roční prohlídce a Maty má 72cm a 9580g.

@pikusa
Už je ti líp? Maty dneska začal kašlat a má rýmu :frowning2: tak snad nebudu muset rušit sobotní oslavu :pensive:

@adelinka
Kabáti jo? Ty jo, pěkný... hlavně že sis to užila...
Neboj malá to zmákne... ještě bojuješ s tou virážkou?
10. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka koupila jsem si na doporuceni kamosky konopnou mast a je uz krasna :dizzy_face: ale dr rikala porad mastit i 5x denne je desne sucha..
11. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka kdypak mu byla rok????přejeme vše nej nej :slight_smile:
a 9.60kg měl mates v půl roce :grinning:
mě je líp,jen holt ta rýma se mě drží

@adelinka jooo ta je prý super,tak fajn,že vám vyhovuje
11. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Matýsek je narozen na MDŽ 8.3.
Díky, já jsem i ráda že neváží tolik. Ale vypadá že je těžší než je... má totiž pěknej pupek... :slight_smile:
Asi po tatínkovi.

@adelinka
No vidíš, konopnou mast ani neznám.... hlavně že to zabralo.
11. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jo na MDŽ????super.....to se hezky pamatuje vid :dizzy_face:
a copak dostal???
12. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

jak se mate?
dneska je u nas takove teplo ze svine mouchy uz otravuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jedem k mamce na obidek a pak na karneval :dizzy_face: tak uvidim jestli se petan vubec oblece do kostymu :grinning:
vcera jsem tady mela kadernici tak mame vsichni novou sisku i petan se nechal s revem ostrihat :grinning:

peknou nedelku pa pa
13. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásím že oslava nakonec proběhla. Přijela jen moje rodina, rodina od manžela celá omarodila. Takže jsme se sem i vešli.
Maty kašlal a spustila se mu rýma. Na dnešek měl v noci horečku, tak jsem k němu vstávala každou hodinu.....
Ted spí a je celej hotovej, zase má teplotu a je strašně zahleněnej, mě taky něco skolilo, třeští mě hlava a šíleně mě bolí v krku..... a to jsem čekala že už máme po všech nemocech....

Jinak oslava, super, jen dort se nepovedl chtěla jsem ho udělat lepší a dala do dortu za studena jahodový jogurt a on neztuhl... Tak to bylo na lžičku, ale Maty se v něm pěkně vyráchal.... Vždyt byl taky jeho že?
Měl ohromnou radost z bazénku plného míčků a taky ze skákacího koně i osla. Osla dostal od nás a moje ségra mu koupila manšího koníka, nějak jsme se nedomluvily. Ale byla tu moje 4letá neteřinka Barborka a ta obsadila většího osla a Maty menšího koníka....

My dneska budeme doma,tatka nám odjel makat na zahradu a my se budeme léčit...

Také přeji hezkou neděli.... :slight_smile:
13. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak hlavně že jste to oslavili a Matyášek byl spokojenej :slight_smile:
@adelinka užívej si oběd od mamky--taky jsme byli :slight_smile: a pak dej fotečky z karnevalu :slight_smile:
13. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k vam pridat? mam sestitydenniho chlapecka a po dnesnim vazeni ma 5,5 kilo...desim se toho, jak pribyva na vaze a jak ho budu nosit, uz ted skuhram... :grinning:
13. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi vítej v klubu :slight_smile:
no záda dostanou zabrat,s tím počítej...... :grinning:
13. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Jéééééééééé to je roztomilý... není nad videa vid?
13. bře 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
Ahojky,
Maty byl taky veliké miminko,ale pak nějak zarazil a ted v roce má 9,5kg. Záda si zvyknou, chce to čas. :slight_smile:
13. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jojo videa jsou super,jsem ráda,že mám telefon,kde to jde hezky natočit......mám ho pořád po ruce a když potřebuju a chci,tak točím :slight_smile:
13. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa foto na FB :dizzy_face:
13. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa dekuju:slight_smile:

@irenka no my rodice jsme trosku vetsi, tak se bojim, ze Kubikovi se to nezastavi:(

pouzivate nejaka nositka?
14. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ahojky, já mám taky obřika, u nás to teda nemá s výškou po rodičích co dělat :grinning: hříčka přírody,nosítko jsme měla do 15 kg baby bjorn, nebo jak se to píše, nosila jsme ho tak od 5 mm, na nákupy a tak, někdy i na úklid, no řeknu ti, že jsme měla pocit, že se zlomím, na to kolik stálo, jsme ho zas tak nevyužili, kočár je kočár :grinning:
14. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ja jsem velka, ale do sirky:grinning: a s tim nositkem, malej je desnej zavislak, tak hledam neco pri cem budu moct ho vzit a neco doma udelat, poklidit a tak...na nakupy jedine s kocarem
14. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak ten můj je taky extrémní závislík tedka už s eumí i fest držet, tak ho někdy ze mě sundat no někdy se nedaří, také jsme bojovali stím abych něco udělala, tak jsme to dělala když spal nebo po večerech, a on se pak časem naučil vytrvat, už spolu luxujeme , vytovnáváme myčku, věšíme a sbíráme prádlo, myslím, že jen na to uklízení je to zbytečné, nebo si kup nějaké jeté na MMB
14. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek