Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
8. bře 2011

@irenka hele,taky jsem to nejdřív nepochopila 😀

irenka
8. bře 2011

@pikusa
díiky alespon v tom nejsem sama... 😀 😀 😀 😀
A jak se cítíš? dobrý?

pikusa
8. bře 2011

@irenka hele,jsem strašně nastydlá...
takže jak se cítím????nedobře
mates dnes dostal ATB,taky je mu blbě,takže jsme oba na prd...
A jestli myslíš nějaké těhu příznaky????nemám žádné---nic

irenka
8. bře 2011

@pikusa
Jejej, tak to mě mrzí že nejsi fit. No alespon si nevsugerováváš těhu příznaky. 😉
Tak čajíčkuj a at jsi brzy fit.... a určo napiš jak jsi dopadla. moc moc držím palečky.

pikusa
9. bře 2011

@irenka čajíčkuju jak se dá 🙂 a máš pravdu,aspon na to nemyslím.......ono to s Matesem ani tak nejde....

adelinka
9. bře 2011

ahojky holky
jak se mate?
zitra jdem na 3mes.tak jsem zvedava jak rosteme 😵
vcera jsem mela pohodu byla jsem na koncerte kabatu tak jsem si trosku odddechla 😀
jeste ted neslysim 😀
dobrou noc 😵

pikusa
10. bře 2011

@adelinka už 3 měsíce??? 😲 😀
jéééé Kabáti,jaký to bylo??super vid 😵

adelinka
10. bře 2011

ahojky
tak jsem doma z 3.mes.prohlidky a mame 6500 a 64 cm a taky mala dostala 1hexa vakcinu a ani neplakala tak snad nebude zadna teplotka..zatim je hodnoucka 😵
@pikusa bylo super 😀

pikusa
10. bře 2011

@adelinka krásný míry,.......
A šikulka,snad budete bez reakce

adelinka
10. bře 2011

@pikusa snad ano 😵

irenka
10. bře 2011

Ahojky,

tak my byli v pondělí na roční prohlídce a Maty má 72cm a 9580g.

@pikusa
Už je ti líp? Maty dneska začal kašlat a má rýmu ☹ tak snad nebudu muset rušit sobotní oslavu 😔

@adelinka
Kabáti jo? Ty jo, pěkný... hlavně že sis to užila...
Neboj malá to zmákne... ještě bojuješ s tou virážkou?

adelinka
11. bře 2011

@irenka koupila jsem si na doporuceni kamosky konopnou mast a je uz krasna 😵 ale dr rikala porad mastit i 5x denne je desne sucha..

pikusa
11. bře 2011

@irenka kdypak mu byla rok????přejeme vše nej nej 🙂
a 9.60kg měl mates v půl roce 😀
mě je líp,jen holt ta rýma se mě drží

@adelinka jooo ta je prý super,tak fajn,že vám vyhovuje

irenka
11. bře 2011

@pikusa
Matýsek je narozen na MDŽ 8.3.
Díky, já jsem i ráda že neváží tolik. Ale vypadá že je těžší než je... má totiž pěknej pupek... 🙂
Asi po tatínkovi.

@adelinka
No vidíš, konopnou mast ani neznám.... hlavně že to zabralo.

pikusa
12. bře 2011

@irenka jo na MDŽ????super.....to se hezky pamatuje vid 😵
a copak dostal???

adelinka
13. bře 2011

ahojky holky

jak se mate?
dneska je u nas takove teplo ze svine mouchy uz otravuji 😝

dneska jedem k mamce na obidek a pak na karneval 😵 tak uvidim jestli se petan vubec oblece do kostymu 😀
vcera jsem tady mela kadernici tak mame vsichni novou sisku i petan se nechal s revem ostrihat 😀

peknou nedelku pa pa

irenka
13. bře 2011

Ahojky,
hlásím že oslava nakonec proběhla. Přijela jen moje rodina, rodina od manžela celá omarodila. Takže jsme se sem i vešli.
Maty kašlal a spustila se mu rýma. Na dnešek měl v noci horečku, tak jsem k němu vstávala každou hodinu.....
Ted spí a je celej hotovej, zase má teplotu a je strašně zahleněnej, mě taky něco skolilo, třeští mě hlava a šíleně mě bolí v krku..... a to jsem čekala že už máme po všech nemocech....

Jinak oslava, super, jen dort se nepovedl chtěla jsem ho udělat lepší a dala do dortu za studena jahodový jogurt a on neztuhl... Tak to bylo na lžičku, ale Maty se v něm pěkně vyráchal.... Vždyt byl taky jeho že?
Měl ohromnou radost z bazénku plného míčků a taky ze skákacího koně i osla. Osla dostal od nás a moje ségra mu koupila manšího koníka, nějak jsme se nedomluvily. Ale byla tu moje 4letá neteřinka Barborka a ta obsadila většího osla a Maty menšího koníka....

My dneska budeme doma,tatka nám odjel makat na zahradu a my se budeme léčit...

Také přeji hezkou neděli.... 🙂

irenka
13. bře 2011
pikusa
13. bře 2011

@irenka tak hlavně že jste to oslavili a Matyášek byl spokojenej 🙂
@adelinka užívej si oběd od mamky--taky jsme byli 🙂 a pak dej fotečky z karnevalu 🙂

imzadi
13. bře 2011

ahoj holky, muzu se k vam pridat? mam sestitydenniho chlapecka a po dnesnim vazeni ma 5,5 kilo...desim se toho, jak pribyva na vaze a jak ho budu nosit, uz ted skuhram... 😀

pikusa
13. bře 2011

@imzadi vítej v klubu 🙂
no záda dostanou zabrat,s tím počítej...... 😀

irenka
13. bře 2011

@pikusa
Jéééééééééé to je roztomilý... není nad videa vid?

irenka
13. bře 2011

@imzadi
Ahojky,
Maty byl taky veliké miminko,ale pak nějak zarazil a ted v roce má 9,5kg. Záda si zvyknou, chce to čas. 🙂

pikusa
13. bře 2011

@irenka jojo videa jsou super,jsem ráda,že mám telefon,kde to jde hezky natočit......mám ho pořád po ruce a když potřebuju a chci,tak točím 🙂

adelinka
13. bře 2011

@pikusa foto na FB 😵

imzadi
14. bře 2011

@pikusa dekuju🙂

@irenka no my rodice jsme trosku vetsi, tak se bojim, ze Kubikovi se to nezastavi:(

pouzivate nejaka nositka?

xkacatkox
14. bře 2011

@imzadi ahojky, já mám taky obřika, u nás to teda nemá s výškou po rodičích co dělat 😀 hříčka přírody,nosítko jsme měla do 15 kg baby bjorn, nebo jak se to píše, nosila jsme ho tak od 5 mm, na nákupy a tak, někdy i na úklid, no řeknu ti, že jsme měla pocit, že se zlomím, na to kolik stálo, jsme ho zas tak nevyužili, kočár je kočár 😀

imzadi
14. bře 2011

@xkacatkox no ja jsem velka, ale do sirky😀 a s tim nositkem, malej je desnej zavislak, tak hledam neco pri cem budu moct ho vzit a neco doma udelat, poklidit a tak...na nakupy jedine s kocarem

xkacatkox
14. bře 2011

@imzadi tak ten můj je taky extrémní závislík tedka už s eumí i fest držet, tak ho někdy ze mě sundat no někdy se nedaří, také jsme bojovali stím abych něco udělala, tak jsme to dělala když spal nebo po večerech, a on se pak časem naučil vytrvat, už spolu luxujeme , vytovnáváme myčku, věšíme a sbíráme prádlo, myslím, že jen na to uklízení je to zbytečné, nebo si kup nějaké jeté na MMB