• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Ahojík holky...
Máme za sebou super noc....mates začal v 10 zvracet,takže jem asi 6krát sprchovala a převlíkala matese,2 krát postel a pak jsem se na postele už vyprdla a vše přikryla ručníkama.Ráno ještě průjem jako bič.
Pak na KO k dr.ta nás odeslala na rentgen plic--tak do nemocnice a rentgen.
Zprávu mám,ale prd tomu rozumím.
Takže ted jen peru a peru.....
ale vypadá to,že to snad byla jednorázovka a je mu líp.

@imzadi hele,mám doma klokanku od Chicca....nechceš jí zkusit????
kdyžtak ti pak pošlu odkaz jaká to přesně je
14. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa urcite, to me zajima, posli prosim:slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face:
tak ja dneska byla u zapisu do skolky...a zase to vypada ze nic nebude..pani ucitelka me dala papiry at vyplnim a donesu..ale hned me jasne rekla ze o miste rozhoduje reditel a ze jsem na materske ...atd..tak loni nic a letos nas asi taky nevemou...se na to vyseru kuwa...petan potrebuje decka..doma je sileny a ja silena taky :frowning2: :angry:

jiank u nas krasne jsem byla spocena jak prase nez jsem dosla dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky zjisteni ze se otepluje a ja nemam co na sebe a jeste jsem od prosince nezacala drzet dietu ...tak me to pocasi pomalu desi :confounded: :cry: :confounded: :cry: :cry: :cry:
14. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak tady
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=64698&VarCode=.0695
@adelinka to je blbý,že ho nevezmou asi do školky....ani kdyžtak na pár dní v měsíci??
14. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jo je to boj maminek na mateřské, mám kolem sebe mnoho takových případů, jen jedna byla chytrá jak liška a nechala si poslat potvrzení z práce, že nastupuje a pak nenastoupila, jedině takto to zkusit domluvit :wink: jinak vás vezmou až od 4 to už musej, ale je to boj, u nás na vísce maminkám na mateřské vezmou děti do školky dle nálady učitelek apson mě to tak přijde, pátky neberou vůbec a zbytek dne jen na 4 hodky, třeb atedka sousedka nedává holčinu do školky 14 prý si ji má nechat doma, kdžy je na mateřské, jí řekla ředitelka
14. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no tak on by sel od zari.. a v prosinci ma 4roky..ale u nas musi vzit pouze ten rok pred skolou :confounded:
14. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka je to fakt dost těžké, jedno je jak pravý zákon a pak jak si to stanový starosta pokaždé je to jinak, a výsledek je ten, že to vždycky odprdne ten kdo to nejméně potřebuje, třeba v Pce byla taková krize, že nevzali kolegyni děcko, přestože nastupovala na plný úvazek, fakt na prd
14. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me by to bylo jedno,ale tady neznam nikoho a on je porad jen semnou ..muj jezdi kamionem...on tu skolku potrebuje jak sul
14. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa dekuju a ty ho prodavas?
15. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
@imzadi ano,klidně ho prodám......když budeš chtít....jen k němu už nemám tištěný návod na papíře...
ale to by sis našla na netu....kdybys ho teda chtěla....
je černé a modrým vnitřkem.....jako nové,nikde poškozené......
asi 450+ pošta.....tak si řekni
15. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a co dětské koutky na hraní nebo mateřské centrum?tam je taky dětí dost,mi teda nechodíme, jak na kafčo s kamoškou Matýsekm je stále u mě, ale on je ještě malý na dětský kolektiv,ono se to už chlapovi krátí , v dubnu měl končit?nebo ne?
15. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ja mam centrum nejblize cca 20km :rolling_eyes: a to se ma ted rusit jinak tady neni nic....nj prdel sveta...a muj pitomec nikam nejde nez napsal vypoved tak si vzal jineho..no hnup jsem fakt nasrana
15. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pech, taky byldím v místech kde lišky dávaj dobrou noc a vzbudí tě kohout :grinning: my jsme takový samorosti tak nám to zatím nevadí a za dětma jezdím na týden za kamoškou do Olmiku, tak leda dát nějakou partičku, když ten tvůj chlapec bude pořád jezdit, tak se s nějakou kamoškou domluv, která má děti
15. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

@pikusa
Ty bláho, už jste v pohodě? Koukám, že se taky nenudíš. Já sice dnes v noci nepřevlíkala postel, ale zato vůbec nespala....

@adelinka
TY brdo, to taky budu řešit, školku. U nás je to taky na pytel... státní tu skoro nejsou a jsou samý soukromý který stojí min. 5tis měs. a ještě musíš donést dítěti jídlo na oběd i svačinu.... fakt bída....

@imzadi
Já chicco měla půjčený a byla jsem s ním spokojená.... můžu fakt doporučit... :slight_smile:
15. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....

@irenka ne nenudím se....ale už je to v poho,Mates je snad dobrej......dnes už ani průjem nemá.....
16. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dám i sem holky.....
xkacatko teda už vi :grinning:
16. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Jééééééééééééééééééééééééééé to je supeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Držím moc moc palečky..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka díky.....
jsem dnes 14.den od KETU......ještě jsem nebyla ani na krvi :slight_smile:
16. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
tolik testíků to ani nemůže dopadnout jinak. Já moc držím palce, gratulace si nechám až ti dají průkajdu :wink:
A už jsi zdravá?
16. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jspu to mé poslední testy v životě....tak si to užívám :slight_smile:
zdravá už jsem skoro,zase lehnul chlap :unamused:
16. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak hlavně, že ty jsi OK :slight_smile: užívej si to
16. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
:slight_smile: Chápu chápu... já ted zvažuju zda nezačnu měřit BT ale nejak není ráno kdy...
16. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to jsem kdysi zkoušela a stejně jsem z toho nebyla moudrá :unamused:
@xkacatkox užívat si to budu asi až později.....až "ho"aspon" uvidím :grinning:
16. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
to se ti vůbec nedivím... :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka strašně se na to těším :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyk holky, jak je?
TAdy je pěkně hnusně.... prší. No bohužel musím ven se psem,ale jinak nikam nejdu....
Matýskovi je už líp, ted tu řádí s balonkama... a Zuza (fenka) ho tu nahání a dělá si z něj pejska... :slight_smile:

@pikusa
určitě se těš, kdy jdeš k Dr?
17. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
tak my dnes zase jeli s Matesem k dr.je šíleně osypanej---tak je to reakce na ATB.....tak dostal zase něco na sklidnění...
Měla jsem jet na krev dneska....ale je to daleko,tak jsem tam volala,jestli si to můžu zařídit tady...tak můžu.
A tam jedu na UTZ 28..3.
17. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Holka holka, ty se fakt nenudíš. :frowning2:
To mě mrzí že takhle lítáš.. No hlavně že vše jde zařídit a nemusíš nikam daleko na krev.
17. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to ne...ten můj Mates musí mít fakt všechno :unamused:
no jo,to jsem ráda e nemusím 100km kvuli píchnutí
17. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Až 100 kilásků jo? :frowning2: NO tě prsk....
Nebooj, Maty bude v pořádku a brzo. A tak jste ATB vysadili?
Tak si jdi s ním lehnout at si taky odpočineš.
S těma dětma se člověk fakt nenudí. Já si kolikrát říkám, jak zvládnu to druhý.... ale člověk pak zjistí, že má v sobě tolik síly o které ani nevěděl... že? :slight_smile: :wink:
17. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek