Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
17. bře 2011

@irenka no jo do prahy tak 80 a ještě 20 po praze.....
Mates už je dobral....a pak se osypal......
A lehnout?????moje dítě neleží 😀
Jdu nakoupit a pro oběd.....aspon že vařit nemusím

adelinka
17. bře 2011

ahojky
zdravim vas v destivem pocasi 😖

tak jsem projezdila okoli a stal se zazrak v jedne skolce ve bzenci coz je kousek nas vemou 😀 mohl i ted v dubnu ale jelikoz mame problem s plenkama tak pujde od zari....

pekny den

adelinka
17. bře 2011

@pikusa juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu at to vyjde dobre holka 😵

pikusa
17. bře 2011

@adelinka 🙂 🙂 🙂 děkuju 😵

irenka
17. bře 2011

@adelinka
Hezký tak máte školku.... to je super....🙂

@pikusa
kam to jezdíš? Do Gennetu?

pikusa
18. bře 2011

@irenka ne ne do podolí....

adelinka
18. bře 2011

ahojky
jen vas jdu pozdravit.. 😵
opet jsem se vrhla na nove koralky co dneska prisly 😀
jinak cekam na muzika jak dorazi z prace 😵 ale asi az kolem 6te rano 😔 aspon donese cerstve rohlicky 😀

a moje milovana elicka se nam vcera otocila sama ze zad na brisko 😅 😕

zitra jdu na kost vina nalevat tak aspon se odreaguji praci 😀

dobrou

pikusa
20. bře 2011

Ahojík holky.....

@adelinka tak šikulka,že se otočila,to je celkem brzy....teda dle našeho matese 😀
a pak nám zase ukaž výtvory z korálků 😵

adelinka
20. bře 2011

@pikusa muzes kuknou na FB 😀

pikusa
20. bře 2011

@adelinka joooooooooo když já tam moc nechodím,nemám to tam ráda 😝 😀

vysocanka
21. bře 2011

Ahoj holky snad se nebudete zlobit kdyz si taky postezuji :( Jak jsem tu jiz psala boli me zada jak prase, nemuzu se skoro ani hnout a protoze mam potize se zadama uz od malicka tak je to fakt celkem drsny v tehu to bylo docela v pohode, ale tedka jak taham 9,5kg tak je to narez pres den jeste jakz takz funguju ale v noci je to bida a utrpeni nemuzu lezet na brise ani na zadech…, pouze se horko tezko prevalim z boku na bok.. je to proste bolest ze bych kolikrat brecela. Objednala jsem se tedy k jednomu vyhlasenemu ortopedovi, kam jsem drive jezdila objednal me – dal mi dva navrhy volala jsem to svemu drahemu manzelovi a ten me temer poslal nekam ze sem teda jako dobra ze do brodu a zpet to mam cely dopoledne a ze on musi byt v praci, ze nemuze byt vsude… kdyby mi pujcil auto, jakoze teda ted uz bych za to asi nesedla.. neridila jsem dva roky od te doby co koupil nove, lepsi tak mi ho nepujcuje takze jsem tak nejak odkazana na nej.:( Polozila jsem mu telefon at si polibi… a ted tu bulim fakt me to mrzi… to sou takovy zabednenci. Kdybych se nemusela celej den starat o Lukaska… :-? ale takhle proste potrebuju nejak fungovat a jestli to takhle necham vim ze polezu po 4 a to by me zajimalo co by delal pak 🙄 😨

pikusa
21. bře 2011

@vysocanka AHOJÍK....
hele,to je blbý......ten by zasloužil teda ten tvůj......
a ty začni řídit at na jěj nejsi odkázaná......at ti teda koupí auto za pár šupů jen na popojíždění a je to....

irenka
21. bře 2011

Ahojky holky, tak snad i to jaro k nám dorazí.... 🙂

@vysocanka
Já bych si dupla... přeci je to i v manželově zájmu,aby ti pomohl nejen s malým ale i s tím, že tě bolí záda...
Já se zádama marodím od 20ti let.... tak to moc dobře znám..... a vím jak trpíš...

vysocanka
21. bře 2011

@irenka UZ JSEM SI TO ZARIDILA JINAK, JA SE HO DOPROSOVAT NEBUDU, AZ BUDE NECO CHTIT ON, TAK AT SI TAKY TRHNE :( MRZI TO.. ALE CO NADELAM... A CO TY JAK TO RESIS TY ZADA????

xkacatkox
21. bře 2011

@vysocanka jééé. to je ale pacholek jeden zbobivej, že někteří chlapy se chovají jako magoři, tak jak píše pikuš, řídit a nech si koupit auto, když už nemůže pro vás něco udělat tak at koupí, ani se ti nedivím, já bych tohle asi nedala,aspon, že máš úžasného klučinu, snad ti brzy odlehčí a nebudeš muset tolik lítat kolem něj

vysocanka
21. bře 2011

HOLKY STE ZLATICKA !!! DEKUJI MOC ZA PODPORU.. PRO ZASMANI ZASE SEM SI DNESKA VYSLECHLA JAK MAME TLUSTE DITE..CO MU TO DAVAM JIST.. BYCH TY LIDI MUSELA ZABIT :D

irenka
21. bře 2011

@vysocanka
To fakt zamrzí...
No já cvičím na záda podle rehabilitační Dr. i sestry už od těhotenství.
V těhu mi dost řádily hormony a to byly dny, kdy jsem nevstala z postele a nohy mě prostě přestaly poslouchat.
Sice jsem měla veliký mimi při porodu, ale pak tolik nepřibíral. Páč je od malička už od 2měsíců Matýsek dost živý.... 🙂
Naučila jsem se dýchat do břicha a ty bolesti prodýchávat, ale nevím co máš za problémy ty.
Já mám problémy s esovitým zakončením páteře, proto mi to střílí do nohou.

irenka
21. bře 2011

@vysocanka
Na lidi se vyprdni... hlanvě že je Lukášek zdravej... až začne běhat tak to vyběhá. To má z toho mlíka. 😉

pikusa
21. bře 2011

@vysocanka Jaký tlustý dítě 😠 😠 😠 😠 😠 😠 kdo si toto zase dovolil 😠
hele a toto bych manžovi teda vrátila 😀

pikusa
21. bře 2011

Holky a jak jsme byla na KETU říkám embryoložce.....a bude mít zase v půl roce 10 kilo??? 😀

irenka
21. bře 2011

@pikusa
Takže těhu potvrzeno? A co ti na to řekla?

xkacatkox
21. bře 2011

@pikusa tak jsi je tam pobavila 😀

pikusa
21. bře 2011

@irenka ne na krev jdu zítra...to bylo před zákrokem,když nám embryoložka říkala,jaké je to krásné embryo 😀

vysocanka
21. bře 2011

@pikusa je tak moc stesticka a netestovalas????

adelinka
22. bře 2011

ahojky jak se mate???
mala mela v noci teplotu ale inak ji nic neni..asi zouby bych rekla 😲
ve ctvrtek jdem na nausnicky tak snad bude ok 😵

jinak bych vam chtela ukazat e-shop kamaradky kde vklada moji bizu..tak juknete kdo chcete..ale je to v zacatcich tak je toho malo...moje bizu je s jmenem adull 😀

http://tosauer.eshop-zdarma.cz/index.php?s=main...
pekny den

irenka
22. bře 2011

@pikusa
Tak držím palce, až budeš mít výsledky tak se pochlub... 😉

@adelinka
Ty jsi ale šikulka, fakt krásný... já mám bižu ráda...

pikusa
22. bře 2011

Ahojík holky...
Tak já jela ráno na krev.....
a cestou zpět mi kikslo auto....kousek za Českou Lípou....tou dobou už byl P v práci právě v Lípě.Tak to otočil,přijel,já přesedla do jeho auta a on musel počkat na bratra,aby ho odtáhl :roll:
Výsledky budou ale až zítra......dnes odpo na gyndě nejsou.

adelinka
22. bře 2011

@irenka 😵

xkacatkox
22. bře 2011

@pikusa tak držíme palce, at je to krásné embryjko ještě krásnější 😀

pikusa
22. bře 2011

@xkacatkox uvidíme,snad ano