Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

irenka
23. bře 2011

Dobré ráno maminky.....

Pikus- moc ti držím palečky... mě se ti na dnešek zdálo, že jsem těhotná..ale bohužel nejsem. Asi už mi to hrabe na mozek...
Tak ted jsem se zaměstnala tím, že hledám ženicha pro svou kavalíří slečnu a připravuju se na soutěže v tancování.
V neděli jedu až do Jiráskova Hronova do poroty.... tak se těším.

pikusa
25. bře 2011

Ahoj holky....
tak krev potvrdila těhu.....jen slabě krvácím,takže se ještě neraduju....uvidíme
@irenka hele,já vůbec nevím,o čem to píšeš---jakého ženicha??jaké tancování??

irenka
25. bře 2011

@pikusa
Neboj to bude dobrý.... držím moc palce.
Promin, nevědělajsem že jsem se nezmínila.
Mám fenku Kavalíra a chtěla bych jí dát připustit.... vrátit se k chovu... chováme v rodině kavalíry pres 20let.
A tancuju, mám svůj taneční soubor - www.ts-anais.cz

pikusa
25. bře 2011

@irenka díky,snad to bude fakt v pořádku......
Irenko,teda to je super.....máš krásného koníčka-- a pejskokoníčka teda taky 😀

xkacatkox
25. bře 2011

@pikusa neboj, třena jen tak upěnlivě noruje, taky jsme krvácela, dali ti utrogestan?ne že mě by ho dali 🙂

pikusa
25. bře 2011

@xkacatkox utrogestan beru už od KETU.....

xkacatkox
25. bře 2011

@pikusa tak to je dobře, to bude dobré 😉 držíme palečky

pikusa
25. bře 2011

@xkacatkox no říkám si,jestli mi to ten urtoš jen nebrzdí....kdo ví,třeba bych vysadila a dostala to v plné parádě

xkacatkox
25. bře 2011

@pikusa tak snad ne, ale pokud se to má pokazit tak to utrogestan nijak nezbrzdí, jak píšeš, chtělo by to klid, ležet ale samozřejmě vím, že to nejde, mě to začalo když jsme dělali na koupelně, budeme držet palce, kdy máš další kontrolu?

pikusa
25. bře 2011

@xkacatkox v pondělí jedu do Podolí....

pikusa
25. bře 2011

Holky....tak nic--mimi není.....neudrželo se...
Ráno v 8 mám přijet,raději se zabalenou taškou,kdyby byla třeba revize

irenka
25. bře 2011

@pikusa
To je mi moc moc líto..... ☹ 😢
Držím palce aby at už to dopadne jak píšeš, tak aby jsi byla brzy fit a mohla se pokoušet o nové.... 🙂

adelinka
26. bře 2011

ahojky
jak se mate??
u nas tyden des..krouceni ,rvani...nevim ci zuby ci prdy..pak dostala teplotu...

ve ctvrtek jsem byla na nausnicky 😵
taky nam doslo konecne vitani obcanku..mame to 2.4.

tak se holky opatrujte zase nakouknu 😵

xkacatkox
26. bře 2011

@pikusa to je mi moc líto, at to brzy přebolí, snad budeš brzy OK a pokusíte se o další, nevzdávej to, držíme palce, všeci čtyři

pikusa
27. bře 2011

Tak jsem holky doma,je to za mnou....
jdeme dál že---mrazáčky máme,tak to na jaře zkusíme zase....teda ono už je jaro,tak v později n jaře 🙂

vysocanka
27. bře 2011

@pikusa ja si to docitala az tedka :( to je skoda.. kolik mate jeste mrazacku?

pikusa
27. bře 2011

@vysocanka ještě 15 myslím 😀 hodně 😀
sice ne všechny jsou nej,ale určo nám vyberou to dobré 😵

vysocanka
27. bře 2011

tak to je super, my mame 4.. :D tak to mate z ceho cerpat🙂))))))))

pikusa
27. bře 2011

@vysocanka jojo to máme 😵

irenka
28. bře 2011

@pikusa
Moc mě mrzí, že to nedopadlo, ale určitě dopadne brzo... 🙂
Kdy můžete zase zkoušet? Za kolik měsíců?

pikusa
28. bře 2011

@irenka hele,ted mám normálně šestinedělí.....pak uvidím...
Takže zatím nevím...a taky jak to bude s MS

irenka
28. bře 2011

@pikusa
aha, tak to jo...

Holky potřebuju poradit. Chtěla bych Matýska odstavit už i v noci... a stále se nedaří... co dáváte v noci místo kojení?

pikusa
28. bře 2011

@irenka no já už v tuto dobu...v roce matese nekojila vůbec...mě se odstavil sám...
ta bud ho zkusit ošidit čajíčkem,nebo prostě 2-3 noci zaměstnat chlapa....z něj mlíčko neucítí,ty k němu prostě nebudeš smět

irenka
28. bře 2011

@pikusa
zkusím čajíčky.
Manža musí vstávat do práce a jelikož bydlíme v garsonce, tak mě cítí stále....🙂

pikusa
29. bře 2011

@irenka aha....tak jo,zkus čajdu 😵

xkacatkox
29. bře 2011

@irenka mě se Matýsek odstavil po roce sám, zkus ty čajíky jak radí pikus, děti pak začnou méně vyžadovat mléko, a zkus ty chvíle kdy kojíte nahradit jina a postupně to vyredukovat, třeba zrušit po obědě a nechat na večer, uvidíš

irenka
29. bře 2011

Ahojky holky,

tak vám musím napsat, že dnešní noc byla bez kojení.... ale dostal UM z lahve... ani neprotestoval. Tak postupně začnu nahrazovat v noci UM čajíkem... 🙂
díky za rady a tipy. Já jinak už nekojím přes den vůbec... 😉

pikusa
29. bře 2011

@irenka no vidíš....
mates se odstavil,tak řešel na Sunar a ten měl večer v postýlce--tím se uspal....
A pak kolem 5 ráno maminko míkooo
a ted?????nechce....žádný mlíko nevypije,ani kakao---nic

xkacatkox
29. bře 2011

@pikusa mě Mates taky mlíko nepije od začátku, ani umělě ani kakao, jen čaj a polévky a kohoutkovou vodu 🙂

pikusa
29. bře 2011

@xkacatkox mates ted taky začal..mami,ci vodičku 😀
A dnes u zubaře?????vypil tam vodu z toho kelímku na vypachování pusy 😀
Polévky miluje taky