• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
to je on :grinning: :grinning:
26. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka joo už jsem ho viděla na FB---super :dizzy_face:
26. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jak se mate?
ja jsem doma od mamky..zitra nam dojede tatka domu :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak s tchyni velmi spatne pac nespolupracuje asi to vzdala vazi 40kilo a pokud nenabere nejde dom uz je v nemocnici 8dni.....

jinak jsem dnesdka byla s malou na ockovani tak je malicko nevrla :dizzy_face: ale jinak v poho ona ani neplakala :dizzy_face: pak jdeme az na 6ti mesicni tak nevim kolik vazime ale cca 8kilo :grinning:
5. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak at se ti tchyně brzy uzdraví :wink: a Elenka očokvání přečká bez nepohody, my jdeme až 18.května na kontrolu v 18mm, to nám to sladili, tak jsem zvědavá kolik budeme mít :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
tak my byli včera u zápisu do školky.......tak uvidíme jak to bude příští rok
6. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jsem jen na skok vam poprat pekny svatek :dizzy_face:
8. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAKY PŘEJU MAMINKÁM KRÁSNÝ SVÁTEK
8. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tu hezky popřejeme maminy, :grinning:
@pikusa to to uteklo, už zápis do školky
8. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to ano....
Ale pokud budu doma,určo mi ho nevezmou....je moc dětí
8. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak pokud by byla doma s dalším svištěm tak je to lepší varianta, jinak kamoška si nechala od zaměstanvatele dát jen razítko, že nasstupuje do práce a hned druhý den jí gyndař vystavoil neschopenku a dítko chodí do školky i na celý den přestože je na MD
8. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no joooo jenže já jsem zaměstanec MŠ A ZŠ tady u nás.....to by asi neprošlo :grinning:
9. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo nema facebook tak tady neco dnes vlozeneho z me bizu :grinning:
http://www.fler.cz/zbozi?uid=104427
16. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jak se máte? Nemám čas dočítat diskuzi, tak se možná blbě ptám....:slight_smile:
U nás frmol jako vždy, ale už jsme začali stavět, díry na základy vyhloubený a do týdne se bude lít beton...
Máme možná březí fenku, příprava představení je ve finále a Matýsek sám chodí...... se nenudíme.... :slight_smile:

@pikusa
Jak je? Už máš konec šestinedělí? Něco nového?

@adelinka
Nádhera, asi si něco objednám... je možné vidět více fotek tvých výtvorů? Fakt krása, já na takovéhle věci jsem a stále pokukuju po nových a nových.... :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka mam toho moooooooooooooooooooc bud ti to muzu poslat na email ne mas facebook??sem asi ne je toho moc na fler to dam jen kdyz si vzpomenu :grinning:
17. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak jsem neco dam snad se to nekoune nebo to nesmazou
17. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adelinka
nadherneeeeeeeeeee
NA FB jsemm... :slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahojík....jojo mám,byla jsem v Podolí,mám léky na další stimuläci......ale tuto MS co přijde ještě ne,až tu další začnu

@adelinka to je vše moc krásný.....super
My byli na výletě 5ti denním s holkama a dětma z dubna 2009 a super srazík :grinning:
17. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak se kukni na FB adéla zásmětová
17. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
Ahojky, tak moc držím palce at se brzy zadaří.... :slight_smile:
21. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka díky :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavama do diskuze @germaine :

Ahoj holky, chci se podělit o rady a zkušenosti vás, co máte doma velká mimi. Při narození jsme měli 3300gr a 52 cm, nyní v deseti týdnech jsme vážili už 6.650gr a měřili 61 cm a pořád přibíráme a přibíráme Štěpík vypadá skoro jako půlroční mimi, tak jsem zvědavá, kdy se kdo začne ptát, proč nedělá to či ono a já budu muset smíchy vysvětlovat. že nám ještě nejsou ani tři měsíce
8. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska no jo, tak to víš že se tací najdou, však on se ten růst pak zpomalý, tak aspon nebude ve školce nejmenší :slight_smile:
8. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska no jo a připrav se i na blbý kecy tipu----co mu dáváš jíst????????
No jo,máš obříka,tak co :dizzy_face: hlavně že je zdravej :grinning:
8. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme si tiež užili :slight_smile: malý mal pôrodnú váhu skoro 4 kila a na polroka sme mali 10 kg a to bol iba dojčený všetky mudre tety s ulice nám nadávali, že nesmie sladkosti a že je tučný od sunaru :grinning: teraz má 4 roky a teda kosť a koža teda nie je ale už vyzerá ako ostatný rovesníci. Staršia dcérka to isté -na rok mala 15 kilo. Chodila ale aj napriek tomu aká bola veľká a bacuľatá chodila sama na 9 mesiacov doktorka nám nadávala vraj nemá ani stáť, že ju máme do postieľky zapínť tak aby sa nemohla postaviť - zmenili sme dktorku :slight_smile: a teraz má desť je z nej strašne chudá nohatá baba, a pritom sa napcháva v jednom kuse. A najmladšia tiež 5 mesiac 9 kilo a tiež bola iba dojčená. Okolie furt dačo radí, akože máme tučné deti a nemáme ich prekrmovať, ale decká sú zdravé a nebudem riešiť váhu kojeného mimča takže sme sa zhodli že všetky múdretety zo sídliska nám iba závidia :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muffina82 přesně....Mates na půl roce 9.60 a každej co jí????a já že jen kojím.....tak pak sklapli :grinning:
8. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ale u nás to je sytém, že Laura kilo hore a ja dva dole :D tak sa nesťažujem. V tehu som pribrala 30 kilo a pol roka po pôrode mám pôvodnu váhu tak sa :grinning: vytešujem :grinning:
ale mám starú susedu čo mi vždy ked ju stretnem kukne do kočíka a opýta sa či malá nemá cukrovkua to isté robila aj pri synovi mám sto chutí ju s tým kočíkom prejsť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2011 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muffina82 jéé tak to já nějak nehubla :confounded:
no jo,sousedky a lidi kolem...ty byly trapný kolikrát jsem to pak doma obrečela
8. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj dievčatá.
My máme tiež riadneho valibuka.Teda v 3,5 mesiacoch má 68 cm a 8,2 kg.Vyzerá na 8 mesiacov.Doktorka je z neho v šoku,vraj sme rarita-)
10. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina1 pořádnej chlapák :dizzy_face:
10. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek