• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
No jo, je to hrozné, to se pak člověk před nimi bojí i jíst, protože oni na tebe tak koukají, jako že ty mi nedáš????
26. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo tak to je přesný....
ty si jíš toto a mě dáváš jen mlíko???? :angry: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa: Jo, zijeme v Italii, ale maly se nejmenuje tak, jak mam v profilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jen prezdivka. Jmenuje se Vincent, ale ja mu stejne rikam broucku, milacku.. :sweat_smile: Ono se to blbe zdrobnuje..
U nas pretaceni na bok funguje docela dobre, parkrat se mi pretocil i z briska na zada. Musim se vsak priznat, ze to pokladani na brisko docela zanedbavam!
26. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me julca nechce flasku vubec :unamused:
a neotaci se ani na bok, ani na brisko :frowning2:
26. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...tak to jo :slight_smile:
Já zase matyáškovi říkám myšáčku :slight_smile:
No tak jste museli zvolit mezinárodní jméno vid :wink: no já jsem nakoukla do jiného tématu....chystáte se do čech vid :wink:
26. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
italie je nadherna :dizzy_face:

ja julce rikam boubelka :grinning:
26. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a já ještě buřtíku a "mišelínku"podle toho panáka :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,miselin rikaji julce taky vsichni :grinning:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.albumsmisku.cz/185180/

kočky číhněte jsem si hrála, můžete se tam také zaregistrovat.

Já Vojtíkovi říkám cvaldo, puclíčku.... :grinning:
26. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny skleni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad: MM, UM a prikrmy ... Leonik, malej nam prave furt rve hlady. Kojime co 2hod ve dne v noci! Tak proto zvazujem ty prikrmy ci UM :wink: Koukam, ze u vas to bylo asi podobne :slight_smile: Ja uz totiz sotva lezu....kojim furt....no a ty noci :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
... je miselinek, to je dobry :slight_smile: Ja mam pro malyho taky asi milion prezdivek :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak mi byli dneska na prohlídce u dr a malej váží 8,5 kg. má 16 týdnů... je to masakr. doktor říkal, že mám začít s příkrmama, ale nevím. 4 měsíce bude mít za 10 dnů...
27. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jitusko, malej je krásnej. Davídek nám od narození vyrostl o 10 cm. Za 5 týdnů, to je taky masakr.... :confused:
27. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a hoj, musí za váma kouknout do diskuze:slight_smile:. to je taky velkej. malej měří už 67... nechápu po kom to má:grinning: ale co, hlavně že je zdravej.
27. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko...taky hezky rostete :slight_smile: a příkrmy????řešili jsme to jinde...dala bych na vlastní úsudek.........
27. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych to tak viděla. od září pomalu začnu. myslím, že malej sní všechno:slight_smile:
27. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej asi taky sní pak vše :grinning:
a začneme taky až poi 6.měsíci......... :wink:
27. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tu máte dobrou diskusi :slight_smile:). My jsme taky obříci, malej má 3,5 měsíce a navážili jsme mu dnes 9 kg :confused: . Tak mě to přepadlo, že nevím, co s ním budu za nějakou dobu dělat. :cry: Už teď mám bolavý kolena, z deky ho skoro nezvednu, s autosedačkou to mám taky co dělat a začínám být nějak unavená. Přitom kojím průměrně tak 6-7x za den, do 10ti minut se nají.
Ahoj Pikuso, psali jsme si v PP GT3 :grinning: .
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zas nedočítám, jen poslední stránku. Nestíhám :slight_smile:

sklenicka: pěkný video, taky jsem koukala :wink:

julie: tak já jsem to vydržela dva měsíce, byla jsem hotová :frowning2:Tak když ti řve hlady, tak bych zkusila to UM, uvidíš, jestli po tom bude klidnější, my dali UM a pak až zeleninu v 5,5 měsíci :wink:A můžu ti říct, fakt byl jak vyměněnej. Proč trápit sebe a prcka :unamused: :slight_smile:

jituskak: pěkná váha :sweat_smile: příkrmy už se tady probíraly :slight_smile:Pokud kojíš a malýmu to stačí, tak není kam spěchat :wink:

My jsme byli dneska na převážení, malej se asi rozhodl, že nebude už přibývat na váze :sweat_smile: Za tři týdny přibral pouhý 4 dkg. Doteď to bylo kilo za měsíc :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajka :grinning: :grinning: tak vítej u mišelínků :slight_smile: a malého už v autosedačce nenosím....prostě ho vyndám a jdu bez...
27. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajka, teda, vy jste obrici :grinning:

juli, ja bych mozna zkusila spis UM nez uz prikrmy. no, uvidis.

leonik, taky doufam ze se to u nas uz zastavi :grinning:

evco, ahojky :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast - mi to nefunguje, predikci mi to neukazuje. :frowning2: Kolik mate vy?

Jinak ja jsem uz taky na prasky a zvazuju ze zacneme s prikrmy malinko drive. Vcera jsem se rozhodla, ze zacnu neco delat s tou zavislosti prcka na prsu (hadejte co ted delame? :angry: ) a tak jsme spolecne s manzelem uspavali "rucne". 2,5 hodiny!!! Rano jsem necitila ruce.. :confounded: No, snad to bude jen lepsi a tak do tydne uz prestane tak vyvadet. Zacina to byt fakt problem.
28. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Xzaje..tak s tím naštěstí problém nemáme...
přes den,jak začne být protivka,chce spinkat....mne si očička a usne hned.
A večer koupání,pak chvíli s námi v obýváku,nají se a na 8 do postýlky.....a to bud už spí,nebo skoro spí.
28. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
xsaje,mame 75-90. jen tomu nejak nerozumim :sweat_smile:. to je si hodne co? :sweat_smile:
a taky usina zasadne u prsa, jinak neusne :frowning2:. ale nemam srdce na to ji nechavat plakat :frowning2:
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska: ahoj, tak to máte taky dlouhána. No jo,co se dá dělat, hlavně, že jsou kluci zdraví.
28. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: ahoj :wink:
28. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak náš malý měl v 7,5M 74cm a 9,6 kila a te'd v 10,5M má 77cm a 10 kilo - takže ten raketový růst na začátku trošku zpomalil v posledních třech měsících. Ale stejně bude maxi dlouhán, jelikož jeho táta má téměř dva metry a já taky nejsem žádný mr'nous.
28. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek