• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Jasan,miminka máme přece všechny krásný :slight_smile:
Jdu do hajánek...tak pa po dovče :wink:
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,jeste jednou,moc si to uzijte :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo užijte si to, těšíme se na zážitky.Dobrou
13. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
dneska mame narozeniny :slight_smile:. to to leti :confounded: :cry:
14. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojky kočky

no to jsou nádherné fotečky

Say. fakt studánky a Pik zase oříšky. Fakt nádherné dětičky.

Say já si nemůžu pomoct, ale ty a tvůj manža mi přijdete mlaďouncí, můžu se zeptat, kolik vám je?? nezlob se, jestli jse moc zvědavá :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: přeji vše nej k půlročninám :grinning:
14. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak dej Jůlince za mě pusinku :wink:
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco, tak ji dostala :wink:

skleni, obema nam je 23 :wink:. Julca je chtena a planovana :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to je dobře, to se asi křenila, když byla od tetky co? :grinning:
14. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: tak jsem to nemyslela. Já jsem Dandulu měla o rok dřív. Náhodou bych to brala, mě každý zase hádá o dost víc :cry: :cry: :cry: :cry:
14. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni, naprosto v poho :wink:. ja to jen upresnila :slight_smile:. prijde mi ze ne kazdy to bere jako normalni chtit dite tak "mlada" :sweat_smile:.
neprijde mi ze by si na fotkach vypadala starsi :wink:. a kluci jsou hodne na tebe, vid? :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak s tím jsem se také setkala, vlastně když jsem otěhu, tak mi bylo 21 let. A jsem moc ráda, že to tak bylo. Svoje drobky miluji ať je mi 26 nebo 36. Fakt?? tak to moc děkuji, jsi asi první :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s manžou jsme také stejně staří :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mimco strasne chtela a muzu rict ze to bylo nejlepsi rozhodnuti v mem zivote :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
myslim ze je uplne jedno kdy kdo mimco ma. kazdy se citi jinak :slight_smile:. tak proc nekdo odsuzuje at uz tu a nebo tu druhou stranu. ja treba vim ze druhe mimco budu chtit tak za 6 let, tak uz tak "mlada" mamka taky nebudu :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma.....malej je zlatíčko,tam byla strašně hodnej a ted usnul....a v autě cestu taky prospal.
Je to tam fakt prima,ale teda pro starší děti....já fakt malého pořád nosila....schody nahoru,schody dolu....na jídlo jsem ho musela ještě nevíc nosit v autosedačce....no teda jsem ráda,že jsme doma.
Herna tam je krásná,venkovní hřiště taky.....
Jinak jsou tam 2 druhy pokojů----jedny jako by mezonetové s WC a sprškou a druhé normální.....a WC a sprška o patro níž 8O
No samo,že my byli v těch bez WC.....takže Matese do vaničky..zase do autosedačky,odnést,napustit vaničku,umýt a zase nést nahoru....
mám ruce jako opičák.
Na dallší dovču jedu,až bude chodit.....vy víte jaé to je nosit obříka a tak jdu odpočívat....
16. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůů Pikkkkkkkkkkkkk ahoj, tak to věřím, my jsme s manžou říkali hned, že si raději připlatíme, abysme nemuseli s dětmi někde ccestovat po chotbě. NN,a ni náhodou

Tak hlavně, že jste dojeliv pořádku a celý :wink: :wink: :wink: :wink:
16. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mít ten pokoj se sociálkou,tak e to v poho......kor,kdybys tam byla s manžou....ale já sama,tak bud nechat pohlídat,nebo prostě nosit sebou.
16. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to je na prd, no tak příště, to bysme se tam třeba mohli příští rok potkat ne??? :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kráááásnej, moc vám to tam sluší :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pak hodím odkaz kde jsou všechny moje fotečky,abys viděla,jak to tam vypadá.....toto mi poslala mamina,co byla s námi.
A díky :grinning:
16. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, takto se těším :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem jen zbezne precetla poslednich par komentaru, moc hezke fotky piko! :slight_smile:
Ja jsem ted v Ostrave, litam jak hadr na holi - bud vyrizuju na uradech a vselijake dalsi veci, nebo chodim po kamaradkach a je to SUPER! :slight_smile: I maly je vice unaveny a uz dva dny po sobe mi usnul v 9 namisto v 11.

Jinak cesta z Italie probehla uplne v pohode, maly snesl letadlo uplne jako nic, az jsem se divila. Ve vlaku z Prahy do Ostravy 3/4 cesty prospal, jak to hezky houpalo. Uff. O Vanocich nas ceka let do Mexika, to uz asi bude narocnejsi. Ja bych si tak rada zajela nekam na dovcu jen s manzelem a malym, do klidu, ale kdyz ono to nikdy nevyjded. Vzdy vyplacame celou dovolenou na navstevy rodiny a sami dva pak uz nejedeme nikam. :sweat_smile:

Jo a musim rict, ze je desny rozdil, jak tady na maleho nikdo "nereaguje". V Italii mi kazdy druhy porad kouka do kocarku a rozplyva se nad mimcem (az si nekdy rikam, ze to ti lidi prehaneji) a tady? NIC!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen vcera se mi prihovorila takova starsi pani na zastavce, ze je malej pekne baculatej a pak uz jen mlela o svojich kockach, nez prijel bus. Takze taky na prd. :grinning:

Zdravim mamky i baculatka a zase nekdy tady ahooooj! :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: no to je nááádhera, fakt super, nejvíc se mi líbí, jak tam maminy sedíte u té kávičky a děti si hrají, to je fakt krásné

X: no jo, takové jsou čechy. Je tu přemiminkováno :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik, nadherny fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
X...hlavně že jste doma a malej to zmáknul :grinning:
Jo holky....děti si hrály....pro ty starší je to tam opravdu paráda.
17. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že se vám líbilo a prckové si vyhráli
17. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mates moc neeeee---ten se jen nosil :grinning:
17. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik: to je jedno, i tak si to užil :grinning:
17. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek