Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
13. zář 2009

Jasan,miminka máme přece všechny krásný 🙂
Jdu do hajánek...tak pa po dovče 😉

sayast
13. zář 2009

pik,jeste jednou,moc si to uzijte 🙂

evulebobule
13. zář 2009

jojo užijte si to, těšíme se na zážitky.Dobrou

sayast
14. zář 2009

ahojky holky 🙂
dneska mame narozeniny 🙂. to to leti 😖 😢

sklenicka24
14. zář 2009

Ahooooooooooojky kočky

no to jsou nádherné fotečky

Say. fakt studánky a Pik zase oříšky. Fakt nádherné dětičky.

Say já si nemůžu pomoct, ale ty a tvůj manža mi přijdete mlaďouncí, můžu se zeptat, kolik vám je?? nezlob se, jestli jse moc zvědavá 😅

sklenicka24
14. zář 2009

Say: přeji vše nej k půlročninám 😀

evulebobule
14. zář 2009

sandři: tak dej Jůlince za mě pusinku 😉

sayast
14. zář 2009

evco, tak ji dostala 😉

skleni, obema nam je 23 😉. Julca je chtena a planovana 🙂

evulebobule
14. zář 2009

sandři: tak to je dobře, to se asi křenila, když byla od tetky co? 😀

sklenicka24
14. zář 2009

Say: tak jsem to nemyslela. Já jsem Dandulu měla o rok dřív. Náhodou bych to brala, mě každý zase hádá o dost víc 😢 😢 😢 😢

sayast
14. zář 2009

skleni, naprosto v poho 😉. ja to jen upresnila 🙂. prijde mi ze ne kazdy to bere jako normalni chtit dite tak "mlada" 😅.
neprijde mi ze by si na fotkach vypadala starsi 😉. a kluci jsou hodne na tebe, vid? 🙂

sklenicka24
14. zář 2009

JJ, tak s tím jsem se také setkala, vlastně když jsem otěhu, tak mi bylo 21 let. A jsem moc ráda, že to tak bylo. Svoje drobky miluji ať je mi 26 nebo 36. Fakt?? tak to moc děkuji, jsi asi první 😅 😅 😅

sklenicka24
14. zář 2009

Jo a s manžou jsme také stejně staří 😉 🙂

sayast
14. zář 2009

ja jsem mimco strasne chtela a muzu rict ze to bylo nejlepsi rozhodnuti v mem zivote 😵 😵 😵
myslim ze je uplne jedno kdy kdo mimco ma. kazdy se citi jinak 🙂. tak proc nekdo odsuzuje at uz tu a nebo tu druhou stranu. ja treba vim ze druhe mimco budu chtit tak za 6 let, tak uz tak "mlada" mamka taky nebudu 🙂

pikusa
16. zář 2009

Tak jsme doma.....malej je zlatíčko,tam byla strašně hodnej a ted usnul....a v autě cestu taky prospal.
Je to tam fakt prima,ale teda pro starší děti....já fakt malého pořád nosila....schody nahoru,schody dolu....na jídlo jsem ho musela ještě nevíc nosit v autosedačce....no teda jsem ráda,že jsme doma.
Herna tam je krásná,venkovní hřiště taky.....
Jinak jsou tam 2 druhy pokojů----jedny jako by mezonetové s WC a sprškou a druhé normální.....a WC a sprška o patro níž 8O
No samo,že my byli v těch bez WC.....takže Matese do vaničky..zase do autosedačky,odnést,napustit vaničku,umýt a zase nést nahoru....
mám ruce jako opičák.
Na dallší dovču jedu,až bude chodit.....vy víte jaé to je nosit obříka a tak jdu odpočívat....

sklenicka24
16. zář 2009

Jůůůůůůůůůůů Pikkkkkkkkkkkkk ahoj, tak to věřím, my jsme s manžou říkali hned, že si raději připlatíme, abysme nemuseli s dětmi někde ccestovat po chotbě. NN,a ni náhodou

Tak hlavně, že jste dojeliv pořádku a celý 😉 😉 😉 😉

pikusa
16. zář 2009

No mít ten pokoj se sociálkou,tak e to v poho......kor,kdybys tam byla s manžou....ale já sama,tak bud nechat pohlídat,nebo prostě nosit sebou.

sklenicka24
16. zář 2009

JJ, to je na prd, no tak příště, to bysme se tam třeba mohli příští rok potkat ne??? 😉 🙂 😀 😀

pikusa
16. zář 2009

No to jo 🙂
http://img5.rajce.idnes.cz/d0504/2/2561/2561432...
a tady náš obřík 😀

sklenicka24
16. zář 2009

No kráááásnej, moc vám to tam sluší 🙂

pikusa
16. zář 2009

Já pak hodím odkaz kde jsou všechny moje fotečky,abys viděla,jak to tam vypadá.....toto mi poslala mamina,co byla s námi.
A díky 😀

sklenicka24
16. zář 2009

JJ, takto se těším 😀 😀 😀

pikusa
16. zář 2009
xzaje01
16. zář 2009

Ahoj holky! Tak jsem jen zbezne precetla poslednich par komentaru, moc hezke fotky piko! 🙂
Ja jsem ted v Ostrave, litam jak hadr na holi - bud vyrizuju na uradech a vselijake dalsi veci, nebo chodim po kamaradkach a je to SUPER! 🙂 I maly je vice unaveny a uz dva dny po sobe mi usnul v 9 namisto v 11.

Jinak cesta z Italie probehla uplne v pohode, maly snesl letadlo uplne jako nic, az jsem se divila. Ve vlaku z Prahy do Ostravy 3/4 cesty prospal, jak to hezky houpalo. Uff. O Vanocich nas ceka let do Mexika, to uz asi bude narocnejsi. Ja bych si tak rada zajela nekam na dovcu jen s manzelem a malym, do klidu, ale kdyz ono to nikdy nevyjded. Vzdy vyplacame celou dovolenou na navstevy rodiny a sami dva pak uz nejedeme nikam. 😅

Jo a musim rict, ze je desny rozdil, jak tady na maleho nikdo "nereaguje". V Italii mi kazdy druhy porad kouka do kocarku a rozplyva se nad mimcem (az si nekdy rikam, ze to ti lidi prehaneji) a tady? NIC!! 😝 Jen vcera se mi prihovorila takova starsi pani na zastavce, ze je malej pekne baculatej a pak uz jen mlela o svojich kockach, nez prijel bus. Takze taky na prd. 😀

Zdravim mamky i baculatka a zase nekdy tady ahooooj! 😵

sklenicka24
17. zář 2009

Pik: no to je nááádhera, fakt super, nejvíc se mi líbí, jak tam maminy sedíte u té kávičky a děti si hrají, to je fakt krásné

X: no jo, takové jsou čechy. Je tu přemiminkováno 😉 🙂

sayast
17. zář 2009

pik, nadherny fotky 😵 😵 😵

pikusa
17. zář 2009

X...hlavně že jste doma a malej to zmáknul 😀
Jo holky....děti si hrály....pro ty starší je to tam opravdu paráda.

evulebobule
17. zář 2009

tak to je fajn, že se vám líbilo a prckové si vyhráli

pikusa
17. zář 2009

No Mates moc neeeee---ten se jen nosil 😀

evulebobule
17. zář 2009

pik: to je jedno, i tak si to užil 😀