Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
17. zář 2009

joooo a i mi tam krásně spinkal 😀

pikusa
20. zář 2009
marcelapetrikova
20. zář 2009

zdar ženy tak jsem zde po delší odmlce neměli jsme pc
musím nahlásit velikost elišky
takže ve 3 měsících měla 67 cm a 7260 gramů a je jen kojená koukalajsem do prukazky a malej měl 67 cm v půl roce a 7 kilo v 8 měsících 😀 😀 😀 😀 kam až to moje dítě poroste? 😲 kočár nám je už ted akorát takže na zimu už bude ve sportáku na 100% 😉

helulicek
20. zář 2009

Čau holky,
tak jsem ho dnes převážila na té naší stařičké váze, no...měli jsme 7,7kg a těch 66cm. No, jsem zvědavá, co nám řekne mudra ve čtvrtek na kontrole 😅 No, ikdyž není moc chovací, tak i tak mám už co dělat ho chovat...musím koupit asi nějaký nosítko či co. Nehodlám se zhuntovat 🙄 doufám, že mi v něm bude chtít být, v šátku mi totiž nevydržel ani chvilku. Ale zas je starší...
Dnes máme přesně 3 měsíce 😀 a od rána je jakési protivnej, teď hajá, tak doufám, že se probudí s lepší náladou 😕 😵

Vidím Marci, že taky pěknej kousek 😀

evulebobule
20. zář 2009

helu tak vše nej k Štěpánkovo tříměsíčninám 😉

pikusa
20. zář 2009

Štěpánkovi vše nej nej 🙂 a my na 3 měsících taky měli 7.7kg 😀
Helu,ty máš šátek???a nechce v něm být??my máme zase nosítko a v něm se mu nelíbilo,musíme to zkusit ted zase,jak je starší.

helulicek
20. zář 2009

Díky holky za Štěpánka 😀
Pikusa: Jéé tak to je teda náhoda,že jsme na tom stejně. Kolik máte teď, abych věděla, kolik budu muset tahat v 5ti měsících 😵
No já šátek zkoušela, když byl menší, nebo spíš mladší 😀 a řval mi v tom. Možná to byla má chyba, že jsem někde něco špatně utáhla, možná jsem to měla zkoušet častěji nevím. Ale ten řev jsem prostě nevydržela a vzdala to ☹ On je prostě hroznej zvědavec, furt čouhá kdeby, coby...no v tom šátku to prostě nešlo, tam musel mít hlavičku fixovanou.Teď ji sice drží krásně, ale mě se už jaksi nechce to zkoušet a tahat tu váhu. Připadne mi to nosítko v tomto lepší...
Jaký máte nosítko?? Mě se líbila Manduca, ale nevím jestli nepůjdu do Liliputi, přece jen je levnější a kvalitně mi připadnou stejný.

sayast
20. zář 2009

hel, my mame manducu a jsem s ni moc spokojena 😉.Julca taky 🙂. jen jak je tezka a ja mala, tak me ted z ni boli kycle, takze zkusim nosit na zadech.
Stepankovi vse nej 🙂

dneska jsme dali poprve prikrm a chudinka snedla hned ctvrt sklenky. asi mela hlad, uz ji jen mlicko nestaci ☹

marcel, krasny miry 🙂

pikusa
20. zář 2009

Helu...4 měsíce 8.8kg a 5 měsíců 9.35kg.....všimni si,že už to není kilo a něco za měsíc 😀
Say....tak už papkáte,no pokud jí to nastačilo,tak jedině dobře.
Joooa nevím,jestli jsem to psala....už nemusíme na kyčle 🙂 máme jadýrka 🙂

marcelapetrikova
20. zář 2009

holky dík
pikus koukám že máš taky macka co?ale hlavně že mimčum chutná ne 😀
jinak kyčle máme taky ok dr sice ty jadýrka nemohl najít bo malá sebou mlela ale pak je našel a na ko už nemusíme 😉

pikusa
20. zář 2009

Marcel...no to mám macka....ale mojeho milovaného 😀
a to je fajn,že už taky na kyčle nemusíte 😉

helulicek
20. zář 2009

pikusa díky za info, doufám, že u nás to už taky tak neporoste. Sice ho moc netahám, ale i tak už začínám ty jeho kila docela pociťovat. S takovou ze mně bude brzy rambo 😀

pikusa
21. zář 2009

No však po 3 denní dovolené a tahání Matýska jsem taky myslela,že budu mít svaly jako Rambo.
Navíc ted je už 2.den protivka a pomáhá jenom nošení......to je síla na mě a moje záda a ruce 😒

helulicek
22. zář 2009

Pikus, to věřím.Tys ho musela tahat i v té autosedačce ne? si myslím, že jsem to tu nějakej ten den zpátky četla 😕
Štěpánek měl taky teď "svý dny" a uklidnil se jen v náručí. Já večer už myslela, že padnu na hubu. No, co bysme ale pro svý miláčky neudělaly, že 😀

pikusa
22. zář 2009

Helu...v autosedačce jsem ho musela brát do jídelny.....
Jinak dnes jsme byli na 1.plaváníčku a super...vypadá to,že se to matýskovi bude líbit 😀
A jak byl lehký v té vodě 😀

balisek
22. zář 2009

Ahojky holky,můžeme se k vám s Tomáškem přidat?🙂 Budou nám tři měsíce a máme přes sedm kilo🙂 A pořád velikej hlad..Hlavně v noci, sunar nám prostě nestačí..jenže co dělat když příkrmy jsou až od ukončeného 4.měsíce?

sayast
22. zář 2009

bali vitej 🙂. krasna vaha 🙂. a kojis nebo ne?

pik,super ze kycle v pohode 🙂

jinak ja se musim pochlubit, od nedele davame prikrmy. sice jsem bez nich chtela byt co nejdyl, ale julce uz moje mlicko nestacilo ☹

balisek
22. zář 2009

ne ne nekojím:( Tomášek seděl v bříšku a tak jsme měli plánovaný císař a já přišla o mlíko:( A kolik je malinké?

balisek
22. zář 2009

papáme po třech hodinách a pije 170 ml..Do toho jsem dostala pořádnou rýmu a malej už začal prskat taky, tak čekám jestli se to rozjede nebo ne,. kapeme, odsáváme, tak snad to bude dobrý:(

sayast
22. zář 2009

malej je pul roku a tyden 🙂. a ma 10,5 kg. do nedele pouze kojena. od nedele navic zeleninka a obcas kasicka na noc 🙂

my ted taky mame rymu a do toho delame novou koupelnu 😅. je toho dost 🙂

tak mu zkus delat mlicka vic 🙂

pikusa
22. zář 2009

Ahojík Balisku a Tomíku....malej je krásnej,jukala jsem do albíčka 😀
jak jsem psala,my na 3 měsících 7700 gramů---kojenej a zatím je jen kojenej...
Say...tak už papkáte???hlavně,že jí chutná 😀

sayast
22. zář 2009

pik,hned napoprve mi snedla ctvrt sklenky, tak fakt asi mela hlad. chudinka ☹

tak my ve trech meli 7350 g a ve 4. uz 8690 g 😀

jituskak
22. zář 2009

ahoj holky, jak je? miminka přibírají? 😀 nás bude vážit ve čt, jdeme na kontrolu, protože je malej nemocnej☹ chudáček, má hroznej kašel. teplotu teda nemá, ale asi ho něc strašně bolí. pořád pláče. večer už mi manžel říká to není normální zkus mu dát ten nurofen proti bolesti. a ono to zabralo... tak nevím, jeslti mu ulevit od bolesti zase, nebo to nějak vydržet....
jo a Pikus přišla mi dneska ta deka, na kterou jsi dala tip. je hezká🙂 už mám tím pádem první dárek na vánoce🙂

balisek
22. zář 2009

teda holky to jsou váhy🙂Já se taky těším až bude prdolka papkat zeleninku🙂 Ještě si počkáme no:(pikusa děkujeme, jdeme se na vás taky juknout🙂 Tomášek už sedí,sice ho držíme,ale sem tam i bez držení-ale ono je to asi normální v tomhle věku🙂 Holky a od kolikátého měsíce si vaše dětičky hrají, jako že ví že mají ručičky?

balisek
22. zář 2009

Matyášek je taky krásnej🙂 a taky pěkně starostujete:D

balisek
22. zář 2009

Asi je velká pravděpodobnost že to malej chytí ode mě že jo:(

pikusa
22. zář 2009

Jitusko...dobře,že máte deku.... 😀
Balisek....sedí??? 😲 😲 😀 tak to u nás teda nehrozí.....teda s držením jo....ale nenechávám ho tak dlouho.
A hraje si tak od 3 měsíce asi....to tak nějak zkoušel udržet hračku 🙂

balisek
22. zář 2009

no tak malej pořád ještě pořád nic, tak snad teď někdy už🙂Já ho také moc nenechávám🙂 Ale to si pak vyslechnu od malého, jak na mě nadává:D

pikusa
22. zář 2009

Balisek....neboj,brzy to začne 😀
Mates ted už zase vyžaduje společnost a jak ho nechám samotného,taky se rozčiluje 😀

jituskak
22. zář 2009

bali, snad to nechytne, ale u nás to chytil od manžela. a to už jsme si myslela, že to nechytne...