Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

balisek
22. zář 2009

jo jo to znám🙂 chvilinku si hraje sám, jako že žvatlá na hŕačky a za chvíli křičí a kříčí🙂 a že už má hlas🙂 Takže celý den vymýšlím jak ho zabavim🙂 A tio máme taťku celej tejden pryč, vrací se v pátek..Jsem taková dvojka no.-) a jak vám spinkají dětičky přes den??Tomík nechce🙂 Takže až v noci a to se stejně budí jednou na papání

evulebobule
22. zář 2009

balisek: ahoj, tak koukám,že máte taky jedlíka.My taky. jsme taky na UM.

pikusa
22. zář 2009

Balisek....jednou???
no když byla Matyýsek jako Tomík,tak to taky bylo jednou....ted 2krát,někdy 3krát.
Přes den spinká,to ho dávám do mojí postele....dopoledne 2krát tak půl hodinky...a odpoledne spinká někdy i hodiny 2.A v kočárku venku spinká nejlíp.

sayast
22. zář 2009

tak me nejdriv julca spala celou noc a nez jsme davali prikrmy,ten posledni tyden,tak se vzbouzela dost. od te doby co jsme je nasadili, tak je to zas dobre 🙂

dop mi vetsinou spi hodinku,odpo dve. nejvic v kocarku

sayast
22. zář 2009

ja se z ty moji julci zblaznim. odpo porad otvirala pusinu a opravdu zretelne rikala HAM, tak si rikam, to snad neni mozny. no, mela jsem tu presnidavku od hippu,ovocnou, z kufriku co jsme dostavali v porodce a ona mi ji pulku snedla 😲 . ani prso pak uz nechtela. ona se mi normalne zacina sama odstavovat ☹

pikusa
22. zář 2009

say....bud ráda,že nemusíš řešit to,že nechce jíst 😀
A mlíčko od tebe si dá ještě ráda,uvidíš 😉

sklenicka24
23. zář 2009

Ahoj kecalky

tak jsme byli u mudr a máme 8,5 kg rovných 😀 😀 😀 😀 ale neměřila, tak nvím

Jinak nyní rýmujeme. Je to strašné, chudáček ani nemůže spát, tak neděláme nic jiného, že odsáváme a odsáváme

Bali vítej mezi cvalíky

pikusa
23. zář 2009

Skleničko....ale to není tak moc 😀
my taky rýmujeme,ale není to tak strašný....jen v noci jsme moc nespali 😒

glumy
23. zář 2009

Tak sem asi taky patříme, včera jsme byli na úůlroční prohlídce a máme 8620g a 75cm 😀

pikusa
23. zář 2009

Ahojík...
tak na nás pořád nemáte 😀 😀

pikusa
23. zář 2009

A Jakoubek je krásnej kluk 😉

glumy
24. zář 2009

Pikusa- jak jste na tom vy? 🙂 Matyášek se zase hezky směje 😀

pikusa
24. zář 2009

Glumy...na 5ti měsících 9350 gramů 😀 a 69 cm...
tak jsem pak na ten půl rok teda zvědavá 😀
A směje se teda skoro pořád,buřtík náš 🙂

sayast
24. zář 2009

glumy, vitej 🙂
ale meli byste jeste pribrat 😀
my v pul roce 10,4 kg 🙂
kubik je krasnej 🙂

pikusa
24. zář 2009

Say...a jak s příkrmama???papkáte dobře???

glumy
24. zář 2009

Sayast: diky🙂
Jeziiis, to jsou ale obrici 😀 Jsme teda hubenejsi, ale vyssi 🙂 A kojite nebo davate snad svickovou? 😀 A co prikrmy? Kubik ma k obedu zeleninu, tyden zkousime i s masickem, to mu vic jede, sni tak 190g, k veceri kasi a dopoledne jsme zkouseli ovoce,ale nejede mu. No a dost casto kojime, hlavne v noci 🙄

helulicek
25. zář 2009

Čau holky,
tak jsme včera byli na 3měsíční prohlídce v poradně. Hexu nám nepíchali kvůli TBC, že ještě měsíc počkáme...Máme se rozmyslet jestli synflorix nebo prevenar...no musím to proštudovat...
Jinak máme 69cm a 7900g. No kus chlapa 😀 Roste jako z vody...

pikusa
25. zář 2009

Glumy...Matyášek je zatím jen kojený....nic jiného ještě nezkusil....teda joooo čajík 😀
Helu... 😀 😀 tak jste nás předhonili 😀 ale my nebyli tak dlouhý....69cm měl až na 5ti měsících 😀
My dáváme Synflorix...je o něco málo levnější...ale zase na podzim má vyjít na trh nový,vylepšený Prevenar..
ale asi je to celkem jedno....

sayast
25. zář 2009

glumy, my zacali prikrmovat v nedeli, zeleninky mi sni tak ctvrt sklenky, ovocne mozna o neco min. kasi mela jen parkrat. nechci ji zas davat hned ze zacatku moc. pak se jen chvili dokoji a je spokojena 🙂. moc ji chutnala brokolice s ryzi,tu mela vcera prvne.
taky se ji snazim naucit na to pitko,flasku mi nebere.tak z toho vysosa tak 10 ml.

v pul roce mela cca 71 cm. merili jsme doma, tak nevim kolik presne ma,uvidim az pujdeme k dr v pulce rijna.

holky, nam tece rezava voda. teda ona tekla asi celou dobu,ale jak jsme meli jen sprchu, tak to nebylo videt,ted mame vanu a je to hodne ☹. myslite ze to vadi? jako na koupani juli ☹. co se s tim da delat? V kuchyni tece dobra. jsem z tohio nestastna. delame zdeny jadro, prace hrozna, jsem na to sama a jeste mame problemy s manzelem 😔 . nemam uz nejak na nic silu 😢

glumy
25. zář 2009

Taky nás čeká očkování, vybrali jsme Prevenar. Jak vylepšený má být ten nový Prevenar? Tento týden sjem někde četla, že možná budou Prevenar proplácet, tak jsem na to zvědavá🙂
Jinak taky jsme koupili pítko a Kubík z toho pije radši než z flašky, chvilku to sice trvalo, ale jde to. Jen toho taky moc nevypije. Ale jelikož ho přes den a v nosi stále kojím, tak snad to neva. Nebo kolik by měl asi tak vypít?

sayast
25. zář 2009

me julca vypije tak 10 ml denne. max. 20 ml. flasku mi odmita uplne a na pitko ji zatim ucim. taky ji jen kojim

helulicek
25. zář 2009

Holky, odkdy má jít novej prevenar na trh?? Já se včera ptala mudry, a ta mi řekla ať si vyberu sama co chci, že to vyjde na stejno....když jsem ji řekla o novým prevenaru, tak mi nato nic neřekla...tak nevím...

say, já bych v rezavé vodě nekoupala 😒 jo ať ty společné problémy s manžou brzy vyřešíte 😉

pikusa
25. zář 2009

Say...taky bych raději u kuchyně vodu nějak přelila do koupelny....třeba v kýblu,to nejde??
A sakra...problémy s manžou???tak at jsou rychle pryč 😉
Glumy...údajně má být více účinější..někde je tady o tom diskuse...ale jak říkám,moje dr.měla zrovna u sebe Synflorix,tak jsme ho dali,kdyby měla Prevenar,dáme ten.
A Matyášek pije teda dost...kolem 100ml čaje za den,někdy víc,někdy míň.

sklenicka24
25. zář 2009

Ahooooooojky

tedy vy jedete

Glum: vítej mezi námi

Já se na ty příkrmy asi také vrhnu, přijde mi, že nedělám nic jiného, než že kojím a chovám 🙄

glumy
25. zář 2009

Aha, tak to očkování ještě pořádně prostudujeme 😅 ´
Teda to je Matyášek šikula, 100ml čajíku je dost, kdyby Kubík pil alespoň půlku ☹ A jaký máte čaj? My máme nějaký Probio heřmánkový sáčkový a nic moc. Zkoušela jsem i štávo s vodou, ale nejvíc mu jede prostě jen voda🙂

sklenicka24
25. zář 2009

Já jsem si koupila čajdu Maminčino pohlazení od Hippu, u Dandy to mělo úspěch, tak snad to vezme i vojta. Ale zatím nechce vůbec flašku, nevím co s ním

pikusa
26. zář 2009

Já mám od Hippu fenyklový a nějaký bylinkový....a někdy mu dávám jen převařenou vodu....
jenže si říkám,jestli nepije až moc.....vždyt je jen kojenej,tak by to vlastně vůbec nepotřeboval.

sklenicka24
26. zář 2009

Ahojky

tak já jsem ho dnes zkusila a Vojtovi moc chutná.

pikusa
26. zář 2009

Skleničko....to je dobře 😉

sklenicka24
26. zář 2009

JJ,ale jinak rýma nic moc. zítra má na ambulanci službu naše mudr, tak tam raději zajedeme, jen tak, pro klid duše.Už se mi to nelíbí. Je to téměř týden, co smrkáme a prskáme. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹