Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
26. zář 2009

Matyášek taky rýmuje...hlavně v noci to slyším a pak hned ráno odsáváme....
ale teplotku nemá,tak je to dobrý...

sayast
26. zář 2009

pik dik. snad to bude dobry. staci kdyz si manzel zas uvedomi ze je zenaty a ma rodinu...

my taky rymujem,odsavame... ale jsme bez teploty, tak aspon tak. ale prijde mi ze ma asi tu zadni.odsavat muzu jak chci a stejne chrci ☹. mam strach aby se ji to nevrazilo do usi ☹

pikusa
27. zář 2009

Say....určo si to uvědomí,neboj 😉 😉
Taky máme rýmu zadní,ale ráno vždy něco odsaju...

sklenicka24
27. zář 2009

Tak jsme dnes dostali ATB, už šílím. Snad brzy zaberou a bude Vojtula zase tím Vojtou, jako před tím.

pikusa
27. zář 2009

Skleniško,až tak???no hlavně aby pomohly co nejdřív.....
Say...četla jsem tvou disk.jinde...a neboj,to bude dobré,myslím,že prostě neunesl to,že není středem zájmu...
Můj chlap taky chodí na pivo....u nás je to ještě problém,že hospodu máme v pronájmu,takže ne jen že na pivo,ale taky z pracovních důvodů tam bývá často....a to k tomu ještě maká,takže je taky často pryč.

sklenicka24
27. zář 2009

Say: neboj, určitě to bude dobré.

Můj naštěstí do hospody nechodí, nebaví ho to tam. Koupí si třeba pivčo domů, ale jinak nic.

Pik: jj, jela jsem tam, jen tak rpo jistotu a klid duše a ona ho probrala a už to psala.Také jsem nechtěla,al což, hlavně,ž e pomůžou.

pikusa
27. zář 2009

Můj na pivo chodí,neberu mu to...já taky chodím na drby.....
ale někdy jsem taky naštvaná,když třeba řekne,už jedu dom a prd....2 hodiny utečou a není tady...já pak mám i třeba strach...
A je to i o tom,že mu trošku závidím...ne to pivo,ale že může jít a úplně vypnout....
Já jdu,ale stejně jsem myšlenkama doma....,.
Skleničko....když mají pomoci,jedině dobře

sklenicka24
27. zář 2009

Pik: jj, to je moje řeč. Já bych také brala, kdyby někdy někam odešel, ale on prostě nechce.

Taky chdím, nebo jsem spíš chodila, ae pořád jsem si říkala, no teď koupou, teď už spinkají..... a nebo jsem to dělala tak, že jsem si to doma obstarala a pak zmizela

pikusa
27. zář 2009

my jsme šli vždy spolu...teda skoro vždy a když už malej spal....a moje mamka hlídala.
Jen je problém,že nemůžu čekat na zavolání,musím skočit do auta a to je pak 15-.20 minut z naší hospody....takže na 23 hodinu bývám doma.Na kojení.
A jednou jsem byla tady u nás na srazu třídy a to bylo v poho....tto jsem čekala na telefon 😀

sklenicka24
27. zář 2009

Mě jednou hlídala kamarádky mamka, Petr jel do práce a já byla pozvaná na jjeí narozeniny. Také jsem čekala na telefonu, ale vůbec mě to tam nebavilo. Když hlídá PEtr, tak jsem taková klidnější.

pikusa
27. zář 2009

Tak matýsek měl dnes nějakou spací.....spal skoro pořád s přestávkama...tak snad bude i v noci 😀

sklenicka24
27. zář 2009

Pik: no tak to bylo labůžo ne??? 🙂

pikusa
28. zář 2009

Skleničko...no celkem jo....
ale po obědě jsem chtěla jít ven a koukám,on usnul 😀
tak jsem musela čekat

sklenicka24
28. zář 2009

Aháá, no my musíme být doma, také bych vyjela, ale raději vydržím. 🙂 🙂 🙂 Dnes je tam zase tak krásně, ach jo

pikusa
28. zář 2009

No právě,že bylo krásně tak jsem chtěla na sluníčko 🙂
já ted teprve dělám oběd a pak vyrazíme 😉
No od zítra ti to nebude líto,už se to má pokazit....a my máme plavčo...

sklenicka24
28. zář 2009

Jů, na to bych také šla, ale u nás se teprv bazén dodělává. Prošel rekonstrukcí, tak jsem zvědavá. Ale uričtě se hned přihlásíme 😀 😀 😀 😀

JJ, to je pěkně na prd, ve středu mi nemá kdo vzít Dandu do školky, tak stejně budeme muset vyjet, vezmu asi starý kočárek, aby v něm byl schovaný, jinak my užjezdíme ve sporťáku 😒

pikusa
28. zář 2009

Tak u nás--ted asi 16 km je bazén po rekonstrukci a je tam ted i plaváníčko....
My za chvíli taky jdeme do sportáku....

sklenicka24
28. zář 2009

JJ, Vojtíkovi se tam líbí víc. V korbičce mi byl schopný se uřvat, jak neviděl ven. my to máme stejně daleko, ale jsme ve městě pečení vaření, tak je mi to jedno, klidně budu jezdit

glumy
28. zář 2009

Ahoj holky, tak jak si užíváte prodloužený víkend? My jsme teď kousek za Prahou, rekontrujeme tady dům, takže manžel je od rána do večera tam a my s Kubíkem jsme venku, teď si ho vzala babička na procházku, tak jsme se šla podívat, co je nového na MK... 😎
Čajík máme zatím jen bylinkový, ale ten Kubovi nejede, tak chvilku počkám a pak zkusíme nějaký ovocný. To Maminčino pohlazení od Hippu je je jaký? A je granulovaný?
Jinak rýmu jsme měli celý minulý týden, dávali jsme Libenar a pak jsme dostali od Mudry kapky Pamicon, tak to docela zabralo. Ale to odsávání byl horor, Kubíkovi se to nelíbí a jak viděl, že držíme odsávačku už se hned kroutil a odvracel, takže boj 😀
Na plavání chodíme, teda byli jsme tam díky tý rýmě jen jednou, ale kousek od nás je hotel, kde pořádají kurzy pro mimča a je to moc fajn, ve čtvrtek s námi vyrazí i manžel, tak jsme zvědavá, jak se mu to bude líbit 😅
A jinak už jsme asi měsíc ve sporťáku, Kuba už se do korbičky nevešel, mám xlander a ten je docela malej 🙄

pikusa
28. zář 2009

Glumy...no jo my mít X lander,taky už se nevejdeme....ale je hezký 🙂 i sporták je moc pěkný 🙂

sklenicka24
28. zář 2009

Glum: jj, je to granulovaný. Sice není z těch levnějších, ale myslím, že je to rozumně uložená měna 😀 😀 😀

pikusa
28. zář 2009

Tak už mi teče z nosu a pobolívá v krku..............nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒

sklenicka24
28. zář 2009

Jůůůů, no snad jsme tě nenakazili 😎 😎 😎 Hele to snad frčí elektrikou, každý s kým si píšu, tak buď na ně něco leze, nebo to mají...... to je hrůůůza, tak se brzy uzdrav. Dej si čajdu s medíkem

pikusa
28. zář 2009

Už ho mám 🙂 a asi jdu zalehnout.....stejně jsem nějaká unavená
tak dobrou

sklenicka24
28. zář 2009

Dobrou, já půjdu také 😉 🙂

sayast
30. zář 2009

ahojky holky 🙂
pik, jak je?
my dnes dame julce poprve masicko, tak jsem zvedava jak bude chutnat. vcera jsem ji koupila ty detske krupky a susenky a moc ji to chutna 😀.
place,musim letet

pikusa
30. zář 2009

Ahojík....
Say,nic moc,bez kapesníku ani ránu 😒 no hklavně že matýsek je v poho.....
dnes jdeme na 3.Synflorix.
Jinak mi včera přišla od Hammi kaše,jeden příkrm a přesnídávka.tak už mám takových vzorků a kaší,co mi došlo,že ted nic kupovat nemusím.

sayast
30. zář 2009

pik a od ceho mas jeste vzorky? ja jen od hami. ze bych se jeste ne kde zaregistrovala 🙂

sklenicka24
30. zář 2009

Ahojky

u nás také na dvě věci, soplím já i Vojtík, zase se mu to spustilo. Už mě to štve.

U jsem zkusila také první lžičku a docela dobré, tváří se u toho jako u mučení, ale papá krásně, pak to zapije MM a je to.

Také mi přišly příkrmy od Hami, já tam mám mlíčko, přesnídávku a příkrm a od Sunaru přišly dvě tyčky s musly

sayast
30. zář 2009

skleni, vojtik uz zase? vzdyt ma ty antibiotika nebo jsem to popletla?

julka dnes poprve dostala masicko, zelenina s krutim masem a moc si posmakla 🙂