Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
30. zář 2009

Say: jj, pořád bereme ATB, ale i tak to znovu dostal. Tyhle virzozy nemají konce 😖

pikusa
30. zář 2009

Ahojík...
tak ještě Beba poslala 2 vzorky kašičky a něco mám i od Nestle
a od Sunaru ty tyčky taky došly 🙂
Jinak mě je teda děsně,dnes měl malého na starosti tatínek....a já spala a spala.......

sklenicka24
1. říj 2009

Pik: no to je hrozné, tak se brzy uzdrav, ať jsi zase jako rybička. Mě už je dnes celkem dobře, tak snad to zmizelo. Vojtula se také jakžtakž lepší, uvidíme uvidíme

sayast
1. říj 2009

pik,moc preju at uz je ti brzo dobre!!! Musi to byt hrozne ☹. ja to zazila jen u zanetu prsa, ale to netrvalo dlouho,asi jen 2 dny

sklenicka24
1. říj 2009

Say: kolikrát i dva dny přijdou jako věčnost co???? Já si záněty také protrpěla, tedy jen u Dandy, u Vojty jen jednou 😒

sayast
1. říj 2009

ja nastesti jen jednou a to kratce po navratu z porodky. samozrejme byl zrovna vikend 😅. potom hned jak jsem prso zacala citit, tak jsem placla tvaroh a bylo to ok.
ted mi spis prijde jako by se mi mliko ztracelo.ale muze to byt jen muj pocit.

pikusa
1. říj 2009

Holky....díky 😉
je mi líp,ale stále to není ono....
ale už aspoň v krku mě nebolí a hlava taky lepší 🙂

glumy
1. říj 2009

Caues.
Pikuska: ať je ti líp! 😉
Zánět jsem hned ze začátku měla třikrát, z toho dvakrát ATB, bylo to děsný 😖 Ale přesto jsme to nevzdali a kojili dál 😅
Sklenicka24: tak jsme koupili ten granulovanej cajik, o penize nejde, sice stoji stovku, ale Kubik uz nas stal tolik, ze to ani neresim 😀 Slo mi o to, ze Mudra rikala, ze granulovanej nebrat, ze tam pridanej cukr a ze lepsi jsou sackovy. Ale kubik to docela pije, takze jsme za to rada🙂 A taky preju, at je vam lip. Je to takova bezmoc, kdyz je mimco nemocny a clovek mu nemuze moc pomoc:-/

sklenicka24
1. říj 2009

Glum: jj, moje řeč, vždy bych to raději vzala na sebe, než abych viděla, jak je špatně jim. ☹ ☹ ☹

Say: já mám stejný problém s mlíčkem, ale zatím dobrý. V poledne jsem mu začala dávat trochu mrkvičky, no ta mu panečku jede a trochu mi začal i v noci lépe spát. Nehodlám přestat kojit, ale už mu to začnu trochu zpestřovat.

pikusa
1. říj 2009

Skleničko,tak už mrkvičkujete???
My pořád jen mlíkujeme 😀
A granulovaný čaj matyášek pije asi od 2.měsíce 😝

sklenicka24
2. říj 2009

PIK: jj, dala jsem mu to na zkoušku a moc mu to chutná. Docela mě to překvapilo 😀 😀 😀 😀

pikusa
2. říj 2009

Já teda dávám minimálně čaje...spíš je to jen obarvená voda.....a stejně to pije 😀
ale je vidět,že mu to tak nechutná,jako když dám čaje víc....ale aspoň to pije na žízeň a ne proto,že mu to chutná...to by mi snad vypil celou lahev 😲

sklenicka24
2. říj 2009

😀 😀 😀 😀 jj, oni si zvyknou rychle. Vojta flašku nechce, když mu něco uvařím, tak na lžičku, nebo s hodně velkou trpělivostí. To už musí být, aby jí vzal 😕 😕 😕

pikusa
2. říj 2009

Tak to mates jak vidí flašku,má radost 😀 😀
Mám doma jednu lahev a místo dudlíku má lžičku....tak jí pak možná zkusím...

sklenicka24
2. říj 2009

JJ, o těch jsem už také slyšela, musí být super, asi si jí dojdu také koupit. Tak mi pak musíš dát info, tak jak se to malému líbilo.

pikusa
3. říj 2009

Skleničko.....ještě nevím,jestli jí vůbec budu používat.....
možná zkusím a pak uvidím

sklenicka24
3. říj 2009

Ale prosím tě, určitě je to dobrá věcička 😉 😉 😉 😉

pikusa
3. říj 2009

No asi jo.....myslíš třeba na kašičku???
já nějak nevím,na co to použít 😲

sayast
3. říj 2009

pik,taky myslim ze na kasicku super 😉

to me ta potvurka nic nevypije,flasku nechce ☹

dneska jsme byli sbirat svestky,tak uz mam zavarene per presnidavek a stavicku, tak snad nam to pumuze na to kakani. zase nebyla 5 dni ☹. nevim jestli to uz neni moc,kdyz je uz na prikrmech...

pikusa
4. říj 2009

Say...nechce lahev???
to můj by lemtal zase pořád...až si říkám,že to asi není dobré 😒

sayast
4. říj 2009

pik,nebere mi nic krome prsa nebo lzicky. takze i caj davam po lzickach,ale to toho do ni moc nedostanu 😖

sklenicka24
4. říj 2009

Say: ta šťávička určo pomůže. 5 dní je asi hodně, když už přikrmujete, ale uvidíš, třeba má jen svůj den. Mě Vojta také nechce láhev, ale dnes tedy trochu povolil. Holky, se kterými si píšu, tak zkoušejí hrneček, co ty na to??? Třeba ten Nuby... jak mají pogumovaná ta pitítka, třeba by jí to vyhovovalo 😉

marcelapetrikova
4. říj 2009

čau holky zítra valím k dr na 4 m+síční prohlídku tak vám pak hodím aktální váhu jsem sama zvědavá počítám tak 8200 gramů 😉

sayast
4. říj 2009

skleni,mas novou fotku v pase? Krasna 😉

pitko ma, hrozne rada ho drzi a zuzla,ale nevypije z nej za den vic jak 10 ml. ☹

sayast
4. říj 2009

julca se mi dnes sama zacala pretacet z briska na zadicka 😵 😵 😵

sklenicka24
4. říj 2009

Say: šikulka šikovná, no tak to se u nás stát nemůže 😀 😀 😀 JJ, nová fotka, tam tu my smazali a doporučuli jinou. POkud se vám bude chtít, tak jukněte ke mě do albíčka, dnes jsem tam dala nové fotečky. 😅 😅 😅

pikusa
4. říj 2009

Say...šikulka 🙂
Matyášek na toto už taky přišel..asi před 14ti dny,ale obráceně ani náhohou 😀

pikusa
8. říj 2009

No copak????velká miminka už nejsou velká,že tady nikdo není???
My měli včera půl rok 😀

marcelapetrikova
8. říj 2009

tak zde a malá má ve 4 měsících 7850 gramů to je ok ale pozor mááá 69.5 cm 😲 😀 😀 😀

marcelapetrikova
8. říj 2009

dr se mě ptala jakou velikost že malá nosí tak jí říkám no 74 a víc bo už všechno má malé 😀 a ona prej no se ani nedivím a čím ji krmím a když jsem jí řekla že je jenom kojená tak mi řekla že už dlouho neviděla mimi které by tak hezky prospívalo a že prej se mám připravit na to že ona bude vysoká slečna 🙂