Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
8. říj 2009

pik,dodatecne vse nej 😉

marcel, tak to je kus zensky 😉

ja dnes nasi boubelu vazila a ma 11,5 kg. zada necitim a nepreju si nic jinyho nez aby se nam to uz konecne zbrzdilo...
oblekame vel. 80, ale ta uz nam je tesna,spis 86,ta ji sedi dobre

helulicek
8. říj 2009

zdravím holky 😀

Tak my měli na tříměsíční kontrole 7,9kg a 69cm, od té doby raději nevážím a neměřím nebo by mě kleplo 😀 😵 😵 😵 😵

Pikus dodatečně vše nej Matyáškovi 😉

Jo a začínají nám růst zuby. Takže mám pěknej kolotoč, malej je totiž otravnej, uřvanej a v noci se mi dost často budí. Věřím, že ho to chudáčka bolí, zuby jsou potvůrky, ale někdy jsem večer fakt už ko 😖 A vypadá to, že rostou dva najednou, má nahoře velký jakoby bílý váčky, nenechá si do pusiny sáhnout, takže nevím, jestli ještě někde něco je. Ale doufám, že ne a hlavně ať už vylezou!!!! já chci zpět svého hodného a spokojeného Štěpánka 😀 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
8. říj 2009

Čauuuuuuuuuuuuky kočky

my jdme v pondělí na kontrolu, i na očkování, tak se bojím bojím

Say: no hezká váha, neboj, snad se to zastaví

Pik: vše nej Matyáškovi k půlročninám 😀 😀 😀

marcelapetrikova
8. říj 2009

no teda helu to je macek s velkým m 😀 nebolej tě záda?
jinak dneska máme i 2 hexu a malá je nějaká protivná a uplakaná asi ji to bolí ted mi spinuškala a strašně se opotila tak uvidíme jestli bude mít teplotku ☹

sklenicka24
8. říj 2009

marcel: jestli máš doma tvaroh, tak ho dej do kapesníčku a přiliož na píchanec, ten vytahuje bolest, nám to pomohlo 😉

marcelapetrikova
8. říj 2009

skleni děkuju za radu ale ten doma nemáám ☹ ☹

sklenicka24
8. říj 2009

To je škoda, a není někdo po ruce, kdo by ti skočil do obchodu???

pikusa
8. říj 2009

Díky za gratulky 🙂
Marcel...mě dr.říkala i studené obklady na píchaneček... 🙂 ale my je zvládali i bez toho 😉
No my jdeme na půl roční ve středu,tak jsem zvědavá na váhu a míru 😀

helulicek
8. říj 2009

Marcel, zatím nebolí. Ikdyž když má svůj den a chce být na rukách, tak jsem večer už ko 😒 Je to pěkná posilovna...Teď mám doma na půjčení nosítko, tak jsme to dnes cca 20min zkoušeli, tak doufám, že se mu to bude i nadále líbit a budu ho moct mít i v něm...

pikusa
8. říj 2009

Tak já mám štěstí,že mates moc chování nevyžaduje...ale stejně to je záhul s ním

helulicek
8. říj 2009

No Štěpula taky ne, ale jak mu teď rostou ty zoubky, tak občas tak chudák řve a zklidním ho jen chováním, takže teď za ty necelý tři týdny je častěji na rukách. Snažím se být tvrďák a nenosit ho, ale holt někdy není zbytí...
Holky to ještě může trvat dlouho než ho ty dva zoubky přestanou bolet a konečně se prořežou že??

sklenicka24
8. říj 2009

Hel: máme stejný problém, zatím se nám vyklubal jen jeden, al epři té nevrlosti budou další na cestě 🙄 🙄 🙄 A taky jak byl nemocný, tak se naučil nosit a teď to chce pořád

helulicek
8. říj 2009

Jak dlouho to trvalo než se vyklubal??? Už je to skoro třetí týden...Vím, že se můžou zakládat, pak chvilku klid a pak třeba zas....ale my už to máme tři týdny v kuse, snad dva dny byl zlatej ale jinak furt...

sklenicka24
8. říj 2009

Helu: já ti vůbec nevím, možná také tak jak říkáš, ale jak měl ta ATB, tak mu to asi trochu utlumila, ale našla jsem ho úplnou náhodou, za to teď je protivnej jako osina víš kde.... , tak si myslím, že je na cestě další 😅 😕

pikusa
8. říj 2009

Tak my jsme pořád bez zubů

sayast
8. říj 2009

my taky bez zubu 🙂
ja mela prvni az ve 13 m 😀

pikusa
8. říj 2009

Say,co doma,je to poho už????

sayast
8. říj 2009

pik,jak kdy. kolikrat mi prijde ze manzel je me druhe dite 😔
uprimne,nejak vnitrne uz jsem i smirena s tim ze budem s juli jednou sami... 😅 ☹

pikusa
8. říj 2009

Say...neeeee
Julinka poroste a on z ní bude uplně paf 😉

marcelapetrikova
8. říj 2009

tak my taky bez zubu ale něco se tam děje bo spodní dásen má uplně neběhlou
jinak píchanec už asi nebolí sice mrčí ale už jsem ji dala do hajan uvidíme když tak si ji vemu do pelechu
jinak já jsem tak nějak taky smířená že budu s dětma sama protože spolu doma už ani nemluvíme jen se hádáme ☹ 😢

pikusa
8. říj 2009

Holky...co blázníte...co se to děje...že se to u vás takhkle kazí...
to se srovná,uvidíte 😉

misakri
8. říj 2009

ahojky holky.. tak se jdu pochlubit se 4měs mírami.. 8,9kg a 72cm.. říkal dr, že je akorát.. tak jsem ráda.. 😉
a dnes jsem dala na zkoušku trošku mrkvičky a dobrý.. se po tom pak sápal, jako bych mu dávala řízek nebo co.. 😀 😀 😀

helulicek
9. říj 2009

Krásné ráno holky,
tak zas nakukuju a co to nečtu??? Holky ono se to určitě doma spraví 😉 Moc vám držím palečky ať u vás zas vysvitne mezi těma mráčkama sluníčko!!!!!!!!!!!!!!! Nevím o co u vás doma jde, ale ono se někdy vyplatí trochu bojovat. Oni ti chlapi jsou někdy fakt paka 😠 😉
U nás je taky trošku boj, ale už předem jsme věděli do čeho půjdem, tak holt to musíme vydržet....ikdyž teda někdy je to fakt zkouška....stavíme, takže manžel dojde z práce, je s náma max půl hoďky a valí na stavbu, někdy se vrací před usnutím malýho někdy až pozdě v noci. Celý týdny zabitý, o víkendech nemluvě. Na všechno jsem doma sama....Ale jak říkám, dali jsme se na boj, tak bojujeme a vím, že to bude dobrý. Včera mi říkal že ještě bude těžkých 14dní a pak bude moct být s náma trochu víc doma...tak jsem zvědavá...

Holky, když tu máte všechny velký mimča....Štěpánek se mi poslední dobou budí v noci po dvou hodinách, někdy i po hodině a půl (mezitím někdy pro bolest zubů...ach jo) předtím spinkal třebas od osmi až do čtyř, pěti není to třebas tím, že by mu už nestačilo jen mlíčko??? Myslím, že mlíka mám dost, takže tímto určitě nestrádá....

marcelapetrikova
9. říj 2009

víte ono se to možná srovná ale bude to trvat dlouho. padla u nás velká spousta škaredých slov a navíc jsme spolu letos 7 let a to je prej krizovka ☹ ale k něčemu je to dobré aspon se zbavím nějakého kilča 😀
jinak u nás je to hlavně o tom že on je taxikář a je furt v trapu no a ted jsem našla na faceboku jednu pizdu co mu píše a přesně před 5ti lety jsme se kvůli ní málem rozešli .ona byla donedávna vdaná tak od ní byl klid ale ted se rozvádí a už asi zase loví mrcha
sice mu tam psala že by se chtěla kamarádit ale i tak on mi to zatajil a to se nedělá ještě když ví že jsem na ni alergická 😠

marcelapetrikova
9. říj 2009

tak teda misakri to je velkej chlap 😀 😀 😀 ale můžu říct že když malá viděla švagra jak se cpe klobáskou tak tak slintala a řvala jako by ji chtěla tak jí dal přivonět a ona měla uplné nervy s toho že jí nedal líznout nebo co 😀 aspon vím že bude masová

helulicek
9. říj 2009

Marcel, tak moc držím pěstičky, ať vám to vydrží. No s tou ženskou by mě to taky pěkně sejřilo 😠 😠 😠 a to je ještě slušný slovo...
Malá chtěla klobásku jo?? 😀se ji ani nedivím, když jsou tak dobrý 😵 😵 😵

sayast
9. říj 2009

marcel,moc preju at je to u vas dobry!!!
to muj manzel si to vsechno predstavoval asi jinak. najednou vidi ze juli vyzaduje pozornost, peci a lasku a na nas uz moc nezbyva. i kdyz se snazim aby nebyl odstrceny, chodim za nim pro pusu,objeti, tak on se odstrkuje,ale pak si stezuje ze mu nedavam lasku 😖
s nicim mi nepomuze, nevozi, neprebaluje, nekoupe, jentak nepochova a vecer se hrozne divi ze jsem unavena. a nebo nechape ze neni vzdy uklizeno, uvareno...
navic hrozne zarli,i kdyz nema duvod, nikam totiz ani nechodim-jen za svou mamkou. a prijde mi ze zarli i na julku ☹

jinak jula je v noci taky hrozna. musi lezet s nama a byt prilepena u prsu,jinak place 😒

sklenicka24
9. říj 2009

Ahojky

u nás taky noc na dvě věci, pořád pít a pít, a ještě do toho kouše, prsa mě bolí jako prase.

Také vám všem přeji, ať je to doma zse v pohodě, my se tedy občas chytneme,ale svého bych nevyměnila a ni za nic. Je to fakt zlato.

Say: mě to také občas přijde, že je to dítě na víc, je to také tím, že jsme stejně staří, ale pak se to zase obrátí, neboj, u vás jistě také. 🙂 🙂 🙂 Hele když byly Danovi dva a půl, tak jsme byli i u soudu kvůli rozvodu a podívej, je to v poho a máme další mimčo, zlepší se to. Hlavně si promluvte. 😉

sayast
9. říj 2009

skleni,dekuju 🙂

pikusa
9. říj 2009

Ahojík holky...
tak my jsme taky často sami...týden P.dělá od rána do večera a pak má týden volno...ale do toho máme hospodu v pronájmu,to je taky žrout času ale hlavně.-----má 2 děti a v týdnu,kdy má volno tady jsou skoro celý týden....a to já už nějak nezvládám.....
Pomáhá,uklízí,vaří,žehlí....ale já bych chtěla třeba den jen pro nás.....
Jinak noci---taky se asi 4 noci za sebou budil co 2 hodiny a sosal....a dnes v noci pohoda zase.Jedl jen 2krát.
Je nám malinko přes půl roku,ale ještě nepřikrmuju......chci až týden,co bude P.doma,aby to taky viděl.