Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
13. říj 2009

Holky,zítra jdeme na půl roční a na váhu 😀 😀
A už 2 dny papkáme mrkvičku....teda tak 4 lžičky,ale jede mu to celkem 😉

sayast
14. říj 2009

pik,tak to je sikulka 😉
kolikpak vazite? My jdem zitra 🙂. jsem zvedava. vahu mame cca 11,5 kg a delku vubec nevim

pikusa
14. říj 2009

Tak váha....9.60....před měsícem 9.35,takže fakt zpomalujeme 🙂 a 70cm.
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyskova_1.mrkvicka/
a tady dlabe 😀

jituskak
14. říj 2009

ahojky holky, tak šimonek má váhu 9,36. a má 1. zoubek našla jsem ho včera,a le je čerstvej, protože jsem to ontrolovala každej den🙂

pikusa
14. říj 2009

Jitus....o deko víc než Mates 😀 😀 měl
a my zoubek nemáme ještě

jituskak
14. říj 2009

a jo, vidíš. tak třeba budeme mít na půl roční taky už míň. chdíte s mimčama ven v tomhle počasí? já teda nevím. mám docela srach, aby se mi nenachladil, už máme jednu nemoc za sebou.

pikusa
14. říj 2009

My včera byli venku a to je nastydlej..ale venku se mi dobře dýchá a nekašle.....je zachumlanej a v teploučku...tak i dnes půjdeme na chvíli

sayast
14. říj 2009

pik, ja chci taky zpomalovat 😀. my mame stale kilo mesicne navic ☹

my zatim ven chodili ale dnes je fakt zima, tak budem asi doma. uz chci zas leto

pik,krasna fotka 😉

xzaje01
14. říj 2009

Ahoj holky moje, už jsem tu dlouho nebyla a ani nestíhám dočítat, jen něco málo z posledních 3 stránek 😅

Koukám, že si s některými z vás pěkně zanotujeme. Já jsem už zpět doma v Itálii s manželem, byli jsme teď měsíc sami s malým v ČR. Bylo super, akorát ke konci už zima, takže jsem ráda, že jsem tady v podzimním teplu 🙂

Doma v Ostravě mi z únavy ruply nervy, až jsem se sama lekla jak jsem se rozčílila a řekla jsem si dost, takhle to dál nejde! Malý vnoci spal pouze přicucnutý u prsa, bylo to šílené. Začala jsem dávat UM po nakojení, taky jsme už začli s mrkvičkou a ejhle, malý najednou zase začal vnoci spát. Docela se biju do hlavy, že mě to nenapadlo dříve. Přitom dále kojím, jen ho dokrmuju tím UM. Do 8 měsíců plánuju odstavit úplně, ještě se poradím s MUDr.

A Say = co se chlapů týče, myslím, že ydaleka nejsi sama. 😒 Dej tomu čas, holt my ženské jsme na příchod dítěte a s tím související změny lépe připravené, chlapům to někdy nedochází, že tu nejsme jen pro ně.. Držím palec! 😉

pikusa
14. říj 2009

Xzajee...neprovokuj s příjemným počasím 😠
my se dnes s mudrou bavily o příkrmech a říkala,že prospívá,tak srtiktně dodržovat denně papání jiné než mlíčko nemusíme,takže dnes byl opět jen na MM
Say..taky se vám to zpomalí...až začne lézt 🙂

xzaje01
14. říj 2009

Ahoj Piko 🙂 No to vis, nektere provokujou spinkajicimi detmi, my ostatni musime aspon tim pocasim 😅
Ale neboj, i tady se to bude kazit. Dnes jsem uz asi naposled mela otevrene boty, nejak jsem nastydla a ted jen smrkam.. 😖 Holt slunicko a azurova obloha neznamena vzdy 30 stupnu, ze..

Ja jsem s doktorkou to UM ani nekonzultovala, byla jsem fakt uz vycerpana a dohnana k nejake akci. Ale myslim, ze mi nic nerekne. Maximalne bude zase strasit s davkami, ze nemame maleho nechat pribirat. Ale to jsme si uz "vyrikaly" jeste kdyz byl plne kojen - ja ho proste hlady kricet nenecham.

Muzu se zeptat, jak casto kojite?

pikusa
14. říj 2009

Spící miminko je minulost....už to tak není...
sice denně usíná ve 20 hodin,ale kojím v noci tak 3krát....
Přes den tak po 4 hodinách.

sklenicka24
14. říj 2009

ahoj kočky, tak dočíst vás asi nestihnu, snad zítra

Byli jsme půl roční a Vojta má 8,9 kg 😀 😀 😀 míru nevím, opět neměřila 😖

sklenicka24
14. říj 2009

Pik: krásné fotečky, my už máme za sebou květáček, brokolici, zahradní zeleninku, mrkev a brambory. Zítra je na jídelníčku špenát a brambor.. tak jsem zvědavá, od příštího týdne asi zkusíme masíko... 🙂 🙂 🙂

pikusa
14. říj 2009

Skleničko...zítra dám asi květáček 😉
A váha dobrá 😉 😉

sklenicka24
15. říj 2009

ahojky

tak květák u nás moc neuspěl, možná také tím, že to nemá ani nijakou barvu, upřímně, já byh to také nejedla 😀 😀 😀 😀

pikusa
15. říj 2009

Skleničko,uvidíme 😉
a dáváte holky na noc kašičku???

sklenicka24
15. říj 2009

Tááák u nás to mělo úspěch, snědl 3/4 skleničky a zapil téměř 50 ml čaje (světe div se, je to lepší než voda), ale nějka nemůže zabrat, pořád kňourá

Včera jsem kaši zkusila, ale jen pár lžiček a pak do kojila, jela mu víc jak zelenina 🙂 🙂 🙂

pikusa
15. říj 2009

No my dnes zase jen MM bez příkrmu,že bych kaši na noc zkusila?????
A tolik spapkal???šikulka 🙂

sklenicka24
15. říj 2009

Pik, já jsem udělala takové množství, jako je půl skleničky malého příkrmu. Jako snědl by víc, ale přeci jen to bylo poprvé, tak jsem ho nechtěla zabetonovat. Řídké to bylo asi jako přesnídávka. Dnes mu udělám o něco víc. 😅 😅 😅

pikusa
15. říj 2009

No jasan,poprvé by taky Mates snědl víc,ale utnula jsem ho 😀
ale my teda jak říkám zatím jíme příkrmy tak sporadicky............

sklenicka24
15. říj 2009

Tak my jsme dnes kaši nedali. Měla jsem tak nalitá prsa, že jsem mu dala MM. ale je to lump, sám si řekne, kdy chce. Když sebou pořád cloumá, tak dám přesnídávku a je klid, když kňourá, tak se napije a také klid.

pikusa
15. říj 2009

Tak já taky kaši nedala 😉
no vidíš,jak ta naše dítka už máme prokouklý 🙂

sayast
15. říj 2009

tak,jsem tu 🙂

takze,vaha 11,36 kg A 69,5 cm
kasi na noc mi zasadne nedoporucila,ze by po ni jeste vic pribirala. ze kdyz mi spatne spi, tak mam dat v poledne zeleninu, ovove odpo a na noc znovu zeleninu

dali jsme pichnout nakonec prevenar

doma zatim klid. kez by to vydrzelo

a koupili jsme mycku a nejak tomu nerozumim 😅

pikusa
15. říj 2009

Say,,,stejně prý kašička na noc nepůsobí tak,že by spinkaly dítka dýl...
teda ale že máte kus ženský 🙂 🙂 😉 ale počkej,až začne lézt..
A držím palečky at to doma vydrží 😉 😉

sayast
15. říj 2009

me po kasi teda rychleji usnula,ale na buzeni to vliv nemelo. myslim ze uz to nebude dlouho trvat a zacne se vic hybat 🙂. kus zensky to je. byli tam 2 maminky s rok a pul staryma detma a zadne nevazilo tolik jako julca 😀 😀 😀

sklenicka24
15. říj 2009

PiK: jj, také jsem o tom slyšela a vlastně u Dandy to také tak bylo, budil se i po hrnci kaše 😀 😀 😀

Say: boomba, krásný kus ženský a ta kukadla. Máte už ženicha 🙂 🙂 🙂

sayast
15. říj 2009

skleni, dik 🙂
zenicha berem 😀
ale bud se bude muset Vojtik prestehovat k nam a nebo ja i s juli k vam do hradce 😅. chci ji mit u sebe 😅

sklenicka24
16. říj 2009

Ok ok, tak se nějak domluvíme, přeci jen nejste tak daleko. 😉 😉 😉 😉

pikusa
16. říj 2009

Tak Mates dnes papkal květák a dobrý...no jemu asi bude chutnat všechno 😀
AAAA holky,spojujete grunty jo????? 😀 😀