• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Pik: no tak to je dobře, je to šikulka, tak jen tak dál. Já jsem jsem přemýšlela, že ještě tak týden vydržíme na zelenince a pak zkusím masíko, prvně jen ze skleničky a pak asi něco uvařím, ale nbudu to nijak hrotit :sweat_smile:

JJ, musíme myslet na budoucnost svých dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
my byly dnes v Německu po nákupech...no hlavně drogerie,jídlo a mám boty na zimu na kočárkování :grinning:
a dnes byl zase květáček a šmakoval zase :wink:
17. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PIK: jůůůůůůůů, tak to ti závidím, také bych jela hned. Ale teď budu jezdit s Vojtulou na plavčo,t ak se vyřádím tam, už se nemůžu dočkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My dnes měli brokolici, také šmakovala :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes psala paní,že v úterý na plavčo nejedem--pořád má ten ošklivej kašel :unamused:
jinak je to plavání strašně fajn :slight_smile: už se mates i potápí na chvilinku :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO toho já se docela bojím, jsem taková ta stres máma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám instruktorka říkala....nejvíc se bojej maminy,dětičky si to užívaj :grinning:
Ale když jsem ho měla poprvé lupnout pod vodu,taky jsem měla strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to se mám na co těšit. Ještě by to chtělo plavečky, páč mi není podprsenka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo tak plavky jsem taky sháněla a chtěla jsem v celku :slight_smile: :slight_smile: přece jen,břicho není co bývalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A sehala jsem dokonce levně---končila sezona,tak byly akce :wink:
18. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli ve ctvrtek na prevenaru a jeste dnes ma julca 38,5 teploty :frowning2:
18. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: fakt jo?? no tak to přeji, ať je zase lépe. A to měla první???
18. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, snad uz to bude dobre
mame 1. na hexu reakce zadna
18. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hexa je šetrná. Vojta měl také po prvním prevenaru teplotu, al ejen jeden den. Tak snad to bude brzy lepší. Neboj, u té další prý nejsou a také nebyli. budu držet pěstičky. My už máme tři.
18. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi me uklidnila ze u dalsich by to melo byt lepsi. ja z toho uz ted mela strach :sweat_smile:

koukam ze jsem vsude jedina mama co nechodi na plavco s juli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: já k tomu přišla jako slepý k houslím. Byla jsem ve středu u kamarádky, holky, co si s nimi píšu chodí téměř všchechny, no a tak jsem to jen tak mezi řečí prohodila, ona na to, že chce také... jenže já nejsem z těch co mají chuť čekat. Přijela jsem domů a zjistila číslo. Paní, co to dělá mi řekla, že mám štěstí, že to byl poslední den, kdy se bere do zápisu, tak jsem si oddechla no a že nás tedy ještě vezmou....... no a zbytek už víte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

neboj, další zvládnete.

Hele nebudete mít zase cestu někdy do JH???
18. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
say,tak co malá???
jinak plavčo tady poblíž nikdy nebylo,ale ted je nový bazén,tak to otevřeli....asi 16km.ale zítra jsem zrušila,malej pořád kašle :unamused:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
PiK:jj, to byhc také nejela. Máme to stejněk km. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak taky kousek.....dřív se s dětma jezdilo asi 40 km když chtěly maminy plavčit...
No nějak mi přijde,že kapky na kašel pomáhají jen malinko...ale na průduškách to nemá,dr ho poslouchala...
19. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: tak to je dobře, enboj, jistě to brzy zabere. A malej bude jako rybička. :slight_smile: :wink:

Tak tak daleko bych nejezdila :unamused:
19. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik, tak at to brzy prejde :wink:

my stale dodelavame tu koupelnu,ale snad behem tydne uz by to melo byt. uz si chci poradne uklidit a mit klid. a uz nic delat nechci :grinning:

julca uz je bez teploty :slight_smile:

skleni,manzel ma babicku u Jihlavy, tak nevim jestli se do JH dostanu,my pres nej nejezdime a nevim jestli by byl ochotny me tam zavest :sweat_smile: :unamused:
19. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albíku je fotka Matese v bazénu :wink:
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: no to je moc dobře.

Pik: krásná fotečka. A jak vám jednou příkrmy?? My už zítra zkusíme masíko, tak jsem zvědavá. ale při jeho apetitu to jistě nebude žádný problém. Teď zpucnul celou malou skleničku brambor s mrkví a tvářil se jako by to svačinka.
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my dáváme nepravidelně....2 dny jo,pak třeba 2 dny ne...
ale dnes měl mrkvičku s brambůrkem,půl malé skleničky,víc by si dal určitě---dlabal jako ďas,ale už jsem mu nedala :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,fotka krasna :slight_smile:

ja dnes byla pro cerstva kruti prsicka a zitra z nich juli uvarim :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, no ta se bude mít. A jak papá, mixuješ jí to nějak????
20. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hale,papa tak 125 g, vic ji nedavam. prijde mi ze ji to staci,pak ji dam vzdy cucnout k prsu aby to zapila-jinak do ni zadne tekutiny nedostanu :frowning2:. ale to fakt jen zapije a pak je mooc unavena :grinning: a chrupka :slight_smile:

koupila jsem ji hrnec mensi,ale aby byl jen jeji, uvarim ve vode maso,mrkev,brambor,kvetak nebo brokolici a pak rozmixuju ponornym mixerem. takze konzistence stejna jako u kupovanych

ale chybi mi nejak inspirace co ji vsechno delat :frowning2:. obcas dam cuketu,jindy kvetak,jindy brokolici,ale prijde mi to jednotvarny :unamused: . maso se snazim teda stridat,ale taky na vyber moc neni
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a obcas ji dam kupovanou aby mela zmenu :wink:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to zní dobře, já teď musím přemluvit manžu,aby mi ho také koupil

Ale prý si mám vybrat, plavání nebo mixér, ach jo.
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto my ted nechodime na plavani. je spousta dulezitych veci :frowning2:. a bohuzel nekradem, tak si clovek musi rozmyslet priority :frowning2:
jako mixer na prikrmy, pokud chces teda delat domaci, tak ho mit musis. i na presnidavky. bez nej se neobejdes :unamused:

ja premyslela ze s julou zacnu chodit plavat az bude jeste vetsi a bude z toho mit vic. to se snad i financne zahojime :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: jj, také jsem na to myslela, asi to zruším. Zálohu jsem ještě neposlala, tak snad to bude ok. díky za názor :wink:
20. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek