Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
16. říj 2009

Pik: no tak to je dobře, je to šikulka, tak jen tak dál. Já jsem jsem přemýšlela, že ještě tak týden vydržíme na zelenince a pak zkusím masíko, prvně jen ze skleničky a pak asi něco uvařím, ale nbudu to nijak hrotit 😅

JJ, musíme myslet na budoucnost svých dětí 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
17. říj 2009

Ahojík holky....
my byly dnes v Německu po nákupech...no hlavně drogerie,jídlo a mám boty na zimu na kočárkování 😀
a dnes byl zase květáček a šmakoval zase 😉

sklenicka24
17. říj 2009

PIK: jůůůůůůůů, tak to ti závidím, také bych jela hned. Ale teď budu jezdit s Vojtulou na plavčo,t ak se vyřádím tam, už se nemůžu dočkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

My dnes měli brokolici, také šmakovala 🙂

pikusa
17. říj 2009

Já dnes psala paní,že v úterý na plavčo nejedem--pořád má ten ošklivej kašel 😒
jinak je to plavání strašně fajn 🙂 už se mates i potápí na chvilinku 🙂

sklenicka24
17. říj 2009

NO toho já se docela bojím, jsem taková ta stres máma 😅 😅 😅 😅

pikusa
17. říj 2009

No nám instruktorka říkala....nejvíc se bojej maminy,dětičky si to užívaj 😀
Ale když jsem ho měla poprvé lupnout pod vodu,taky jsem měla strach 😝

sklenicka24
17. říj 2009

No, tak to se mám na co těšit. Ještě by to chtělo plavečky, páč mi není podprsenka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pikusa
18. říj 2009

Jooo tak plavky jsem taky sháněla a chtěla jsem v celku 🙂 🙂 přece jen,břicho není co bývalo 😝
A sehala jsem dokonce levně---končila sezona,tak byly akce 😉

sayast
18. říj 2009

my byli ve ctvrtek na prevenaru a jeste dnes ma julca 38,5 teploty ☹

sklenicka24
18. říj 2009

Say: fakt jo?? no tak to přeji, ať je zase lépe. A to měla první???

sayast
18. říj 2009

dekuju, snad uz to bude dobre
mame 1. na hexu reakce zadna

sklenicka24
18. říj 2009

Hexa je šetrná. Vojta měl také po prvním prevenaru teplotu, al ejen jeden den. Tak snad to bude brzy lepší. Neboj, u té další prý nejsou a také nebyli. budu držet pěstičky. My už máme tři.

sayast
18. říj 2009

tak to jsi me uklidnila ze u dalsich by to melo byt lepsi. ja z toho uz ted mela strach 😅

koukam ze jsem vsude jedina mama co nechodi na plavco s juli 😅 😀 😀 😀

sklenicka24
18. říj 2009

Say: já k tomu přišla jako slepý k houslím. Byla jsem ve středu u kamarádky, holky, co si s nimi píšu chodí téměř všchechny, no a tak jsem to jen tak mezi řečí prohodila, ona na to, že chce také... jenže já nejsem z těch co mají chuť čekat. Přijela jsem domů a zjistila číslo. Paní, co to dělá mi řekla, že mám štěstí, že to byl poslední den, kdy se bere do zápisu, tak jsem si oddechla no a že nás tedy ještě vezmou....... no a zbytek už víte 😅 😅 😅 😅

neboj, další zvládnete.

Hele nebudete mít zase cestu někdy do JH???

pikusa
19. říj 2009

say,tak co malá???
jinak plavčo tady poblíž nikdy nebylo,ale ted je nový bazén,tak to otevřeli....asi 16km.ale zítra jsem zrušila,malej pořád kašle 😒

sklenicka24
19. říj 2009

PiK:jj, to byhc také nejela. Máme to stejněk km. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pikusa
19. říj 2009

No tak taky kousek.....dřív se s dětma jezdilo asi 40 km když chtěly maminy plavčit...
No nějak mi přijde,že kapky na kašel pomáhají jen malinko...ale na průduškách to nemá,dr ho poslouchala...

sklenicka24
19. říj 2009

Pik: tak to je dobře, enboj, jistě to brzy zabere. A malej bude jako rybička. 🙂 😉

Tak tak daleko bych nejezdila 😒

sayast
19. říj 2009

pik, tak at to brzy prejde 😉

my stale dodelavame tu koupelnu,ale snad behem tydne uz by to melo byt. uz si chci poradne uklidit a mit klid. a uz nic delat nechci 😀

julca uz je bez teploty 🙂

skleni,manzel ma babicku u Jihlavy, tak nevim jestli se do JH dostanu,my pres nej nejezdime a nevim jestli by byl ochotny me tam zavest 😅 😒

pikusa
20. říj 2009

V albíku je fotka Matese v bazénu 😉

sklenicka24
20. říj 2009

Say: no to je moc dobře.

Pik: krásná fotečka. A jak vám jednou příkrmy?? My už zítra zkusíme masíko, tak jsem zvědavá. ale při jeho apetitu to jistě nebude žádný problém. Teď zpucnul celou malou skleničku brambor s mrkví a tvářil se jako by to svačinka.

pikusa
20. říj 2009

No my dáváme nepravidelně....2 dny jo,pak třeba 2 dny ne...
ale dnes měl mrkvičku s brambůrkem,půl malé skleničky,víc by si dal určitě---dlabal jako ďas,ale už jsem mu nedala 🙂

sayast
20. říj 2009

pik,fotka krasna 🙂

ja dnes byla pro cerstva kruti prsicka a zitra z nich juli uvarim 🙂

sklenicka24
20. říj 2009

Hmm, no ta se bude mít. A jak papá, mixuješ jí to nějak????

sayast
20. říj 2009

hale,papa tak 125 g, vic ji nedavam. prijde mi ze ji to staci,pak ji dam vzdy cucnout k prsu aby to zapila-jinak do ni zadne tekutiny nedostanu ☹. ale to fakt jen zapije a pak je mooc unavena 😀 a chrupka 🙂

koupila jsem ji hrnec mensi,ale aby byl jen jeji, uvarim ve vode maso,mrkev,brambor,kvetak nebo brokolici a pak rozmixuju ponornym mixerem. takze konzistence stejna jako u kupovanych

ale chybi mi nejak inspirace co ji vsechno delat ☹. obcas dam cuketu,jindy kvetak,jindy brokolici,ale prijde mi to jednotvarny 😒 . maso se snazim teda stridat,ale taky na vyber moc neni

sayast
20. říj 2009

jo a obcas ji dam kupovanou aby mela zmenu 😉

sklenicka24
20. říj 2009

Hmm, to zní dobře, já teď musím přemluvit manžu,aby mi ho také koupil

Ale prý si mám vybrat, plavání nebo mixér, ach jo.

sayast
20. říj 2009

proto my ted nechodime na plavani. je spousta dulezitych veci ☹. a bohuzel nekradem, tak si clovek musi rozmyslet priority ☹
jako mixer na prikrmy, pokud chces teda delat domaci, tak ho mit musis. i na presnidavky. bez nej se neobejdes 😒

ja premyslela ze s julou zacnu chodit plavat az bude jeste vetsi a bude z toho mit vic. to se snad i financne zahojime 😅

sklenicka24
20. říj 2009

Say: jj, také jsem na to myslela, asi to zruším. Zálohu jsem ještě neposlala, tak snad to bude ok. díky za názor 😉

sayast
20. říj 2009