• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Tak u nas probihalo poobedove usinani mirne dramaticteji, prskal vsechno ven, vztekal se, nez mamince doslo, ze je asi unaven a opravdu uz mlicko nechce! :sweat_smile:

Jinak jsem konecne vyzkousela ten novy mixer, je to bomba, vubec se to neda srovnat s tim predchozim smejdem. Jednak to namele na jemno krasne, rychle a staci to jen parkrat prostouchnout, nezustaly mi tam zadne kousky. Jen se mi po mrkvi zbarvil hezky dooranzova - Say, mas to taky tak?? Zkousela jsem to odbarvit ponorenim do octa, trochu to pustilo ale je to stale takove "spinave". Ach jo. Novy a uz jsem ho takhle poznamenala. No, hlavne, ze bude krasne slouzit. Mam teda celou sadu i s tim slehacem, ale ten ted pujde hezky na pudu, zatim se na slehacku nechystam..
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ted 2 hodiny spala s Matýskem a teda pomohlo mi to....
a šla bych zase spát :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,nadherna fotka :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...díky... :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy jo, to je kousek. Pekna fotka, Piko!

Say, jak to mas s tim mixerem? Taky se ti zbarvil? Ja jsem to nakonec tim octem trochu odbarvila, ale je to porad videt. Ne ze by to byla tragedie, jen me to zajima. :sweat_smile:
29. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hale,nemam :sweat_smile:. a to to nemyju nejak extra peclive :sweat_smile:. jako ze bych to drhla nebo neco
29. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je asi tim, ze jsem tu mrkev mixovala horkou. :frowning2: Ja si to myslela, ze jsem si to zpusobila tim! No nic. Jak rikam, zadna tragedie, nastesti funguje stale skvele. :slight_smile:

Co davate vsechno za zeleninku? My zatim zkusili mrkev, brambory a cuketu plus kureci maso, nevim co dat jako 4. zeleninu - z brokolice mam strach, at nenadyma. Ted se mi totiz zda, ze maly docela prdikuje, budi ho to i vnoci, silne place dokud to z nej nevyjde..
29. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
x,ja ji taky mixuju horkou :sweat_smile::wink:
davame zatim mrkev,brambor,cuketu,kvetak,brokolici. maso kruti,kralici,kureci,hovezi a 1x mela skopove. 1x tydne zloutek
29. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xszaje...co to zkusit odmočit v citronové šťávě???
A brokolici jsme dali a dobrý :wink:
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooojky mamči

tak si představte, že mi to plavání padlo. Prý jsem nepotvrdila účast, tak nás vyřadili. Hlavně, že moje kačky jim nevadili. No hrůza.

A co je u vás nového??? Pik super fotečka, malý je ti hodně podobný což???
30. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleničko...to je síla teda :astonished: takže jako peníze jsi poslala a jen nepotvrdila účast??????????
Jo malej mi je dost podobnej :grinning:
A dnes dostal poprvé přesnídávku...pár lžiček a jak mlaskal :grinning:
30. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: jj, přesně tak, také to nechápu.

No vidíš, to je šikulka, my už mlaskáme všechno, masíko.... ovoce. jede to do něj jako po másle.
30. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, tak u nas ovoce uplne jede, maly vzdy strasne breci, kdyz mu skonci pridel - asi by snedl pul kila, kdybych mu to neomezila! :grinning: Kupuju ty male presnidavky od Hippu, davam zatim jen pulku, ale tak od 7m zacnu davat celou sklenicku, nebo nam asi spadne strecha.
Tak ja zkusim tedy brokolici, jestli s ni mate dobrou zkusenost. Ten mixer zkusim odmocit v citronu, to me nenapadlo - tak pak dam vedet.

Holky, taky vasi prcci tak slimtaji? Ten nas zacal ve 2m, zubama to ale neni, zatim nema ani jeden a ja nekolikrat denne prevlikam tricko, protoze ho ma uplne promocene.. :confused:
30. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xzaje: nám brokolice ze začátku samotná chutnala moc, teď už moc ne, ale vařím mu jí s mrkví a bramborem a padá to do něj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Vojta také slintá, al euž o moc míň. Máme dva zoubky :slight_smile: TAk mu dej bryndák, Dandovi jsem ho také pořád dávala. :wink:
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mates slintá pořád :slight_smile:
a bryndák???za ten tahá....ještě se mi uškrtí :astonished: :astonished:
ted mi tady sedí malej na klíně a tlačíííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HIH, tak to máš o zábavu postaráno. U nás už se spinká. :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás, taky máme větší holči....teď ve třech měsících má 6 a půl kila.....a 64cm, mějte se hezky, přejeme hezký večer :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky už půl hodiny spinká........
Joplin,vítejte v klubu :grinning: a Elinka je krásná holka :wink:
30. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :slight_smile:...u nás se taky spííííí, asi 15 min :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa: a koukám, že máme doma stejné lehátko Fisher Price :slight_smile:...Maty je taky moc hezký kluk :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jop: vítej u obříků, malá je kouzelná. :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Vy to lehátko máte taky :slight_smile:.......jak tak koukám, tak jsem se dostala mezi samé hezké mládence :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu za váma po hodně dlouhý době, ale nedočítám, je toho tady moc :sweat_smile:

xzaje: Vojta slintá už odmalinkata a ještě ho to nepřešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Taky pořád čekám zub, a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už je načase, aby nějakej vylezl :sweat_smile:

pikusa: jj, Matyášek seš celá ty :slight_smile:

skleni: a to už o ty peníze teda přijdeš, nebo jak?? :confused:

joplin: taky se přidávám, malá je hezoučká :slight_smile:A máte hezkou barvičku kočárku :wink:Co to je za značku, nemáš ho na fotce celý. Jo a taky máme stejný lehátko :sweat_smile:

Jinak, závidím vám holky, jak vám prcci hezky papají ovoce :slight_smile: Ten náš ho vůbec nechce :rolling_eyes: Sní tři lžičky a začne to plivat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem zkusila kupovaný, syrový, povařený a nic:rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lehátko máme asi všichni :slight_smile:
My zub taky nemáme...jen slintáme :slight_smile:
Leonik,dej pár dní bez ovoce pak zkus zase :wink:
30. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoooj, zdravím po delší době.... :unamused: :confused:
no letmo jsem tu něco překousala...a jsem ráda, že už jste začaly s příkrmama, aspoň vím, kam chodit za nějakej ten pátek pro rady :grinning:
Štěpi se furt s těma zoubkama trápí, teď teda máme klid, ale zas jsme chytli rýmu od neteří :angry: , ale to už se taky lepší, tak snad bude chvilku pokoj...ale i tak je zlatej, už není tak ukňouranej jak když se mu ty zoubky začínaly zakládat, to byl děs běs...ale dásinka má teda fest nateklý, horní i spodní a nejvíc mu jdou vidět velký bílý váčky na horních2, sem zvědavá, kdy mu něco konečně vyleze :sweat_smile: :confused:
Ale je to stejně takovej pohodář, furt samej úsměv a je sním strašná prča, sice občas pěkně zazlobí, ale nato se brzy zapomene....jde vidět, že jsme zas poposkočili....děti se mění před očima že?
30. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
spim u mamky abych doma nebyla sama,tak me bracha nechce moc pustit na net :grinning:

joplin,ahojky :slight_smile:

lehatko mame od fisher price :grinning:

slinta taky uz asi 4 mesice a zub nemame zadny :grinning:

a ovoce moc nedavam,zeleninu ma julka radsi :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, omlouvám se, že sem tak lezu, ale chtěla bych se zeptat, jestli si ještě vzpomenete jakou váhu měly vaše mimča v 6 tejdnech? Malej měl porodní váhu 3850g a délku 51 cm a teď na kontrole v 6 tejdnech měl 5300g a cca 61,5 cm... Přijde mi ,že roste nějak rychle... :confused: Jinak je teda plně kojenej :slight_smile:
31. říj 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky k.ate.. dcerka měla tuším 6,04kg a syn měl 6,2kg a 63cm.. :wink: , taky pouze kojení..
nechtěj vědět, kolik váží teď.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. říj 2009 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate Štěpánek měl 62cm a 6kg :grinning: :grinning:, teď máme 72cm a 8,5kg :grinning: (váženo před 14ti dny) a raději už nevážím ani neměřím, roste mi před očima..
31. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek