• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
tak jsem se nasrala. nasim aktivnim duchodkynim vadi kocar v susarne,tak budou menit zamek v kocarkarne a musim ho davat tam. je to ve sklepe kde je jed na krysy. az prijde mamka a bude hlidat juli, tak jdu za spravcem, ze teda ano,ale zadam odstraneni veskereho jedu. omlouvam se,ale pro me to jsou s odpustenim kravy co nemaj co na praci :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jak je?
Say, ty jo, já bych vzaždila... Asi bych se neudržela a pěkně od plic řekla, co si myslím... já jsem taky nas.aná, ale kvůli vlastní rodině... bydlíme v domě s babičkou a dědou a s mamkou a bráchou, takže mezigenerační rozpory... nevidím prostě důvod, proč já brát ohledy musím a oni ne. věk pro mě v tuto chvíli teda nehraje žádnou roli... bohužel, vlastní bydlení se tak nějak nerýsuje...
6. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: no to se ti vůbec nedivím, že tě to štve. Kamarádka má stejný problém. V baráku , kde bydlí, je jedna místnost, která sousedí s jejich bytem a není používána. Zažádali si o její přidělení, že by to jako probourali a ejhle, jelikož v jejich baráku je to samý důchodce, tak mají smůlu. Nechápu, o co jim jde. Vždyť ten kočár nemůže zabírat tolik místa.

Jit: jj, tak to znám já. Žijeme s mým tátou, sice má byt v přízemí, ale to víš, také se hádáme.
6. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to máte teda problémy s bydlením, vůbec vám to nezávidím :unamused: My bydlíme teda ve svým a jsem za to ráda. Naštěstí u nás v baráku žádný důchodce nemáme :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla za spravcem,kocar v susarne mit nesmim, protoze tak rozhodli duchodci v baraku. ukazal mi tu kocarkarnu a je to teda masakr. ani trochu se mi to nelibi a fakt mit penize tak si radsi koupim novy kocar :sweat_smile: . ale za 14 dni pry bude nejaka schuze, tak se pry mam zkusit ohradit. ale s moji vyridilkou vyridim prd :rolling_eyes:
skleni,jitus, tak to mate taky hrozny :frowning2:
my nastesti bydlime ve svym,ale zas nam to kazi duchodci :frowning2:
6. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer holky.. :slight_smile:
takže předně hlásím míry.. ve 4měs 8,9kg a v 5měs 8,8kg.. :grinning: :grinning: .. jako fakt nám dany zhubnul..

a sayst.. to je fakt děs, ti důchodci!!!!.. boože, jestli jednou budu taky taková, tak mě rovnou odstřelte.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
my tady naštěstí žádné strašné důchodce nemáme.. zato se k nám na patro nastěhovala "omladina".. synáček ze zazobané rodiny a je to teda něco.. :angry: .. byl za ním správce, ať si laskavě jdou uklidit ten bordel dole, co tam udělala firma, co měli na rekonstrukci.. a chlapec na správce vyjel, poslal ho někam a začal vyhrožovat, že má zbrojní průkaz a známé na policii apod.. takže opravdu super sousedi.. to aby se člověk bál i prdnout na chodbě, aby jim to nevadilo.. :grinning: .. teď odlehčuju, ale je to hrůza.. :angry: :angry:
6. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc mají 3 velké psiska doma a ti od rána, co odejdou z bytu.. až do večera, co se vrátí, řvou!!.. štěkají uplně nehorázným způsobem, celý den!!.. samo, že mi to budí danouše.. se normálně bojím, jim jít něco říct.. jako fakt.. :unamused:
6. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jak je vidět, tak rodinu ani sousedy si nevybereme. Jako já jsem za svého tátu vděčná, ale někdy to opravdu nejde. Hlavně ty jeho návštěvy u nás, vůbec neklepne, je tu třeba 3x denně. Ufff, hrůza
6. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky,
vidím, že řešíte rodinu, sousedy....já teda mezi vás asi moc nezapadnu, cca 2,5 roku bydlíme s manželovými rodiči, oni dole, my v patře a nemůžu si stěžovat...nelezou k nám, nebo spíš jen velmi vyjímečně, když něco potřebují, tak nás prozvoní. Samo, že se semtam objeví nějakej mráček, ale zatím nic závažnýho...fakt pohoda...ale i tak jsme začali stavět, svoje je svoje..právě jsme dokončili hrubou stavbu, takže ještě nejméně rok potrvá, než se nastěhujeme...ale já už se táááááák těším.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

say, to ti holka vůbec nezávidím. Oni fakt nevědí co roupama dělat..vždyť kočár nezabere tolik místa a přinejhorším se s ním dá vždycky trochu někam popojet...jak psala misakri, jestli budu někdy taky taková, tak chci rovnou zastřelit :confused:
7. lis 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak my taky nejsme s rodiči,moji teda bydlí o 4 vchody vedle..... :slight_smile:
a zrovna dnes toho využiju...je mi nedobře,rýma a kašel,tak dám malého odpoledne mamce....
Misakri......tak zhubnul???super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

u nás už se to také celkem uzdravuje, je až k nevíře, že Vojta je jediný, který to nechytl, ale zatím to musím zaťukat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak u nás se zase naopak rýmuje...já začala a v noci už i mates.... :unamused:
A tady jak vypadá náš obřík
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_6.-7.mesic/#album
8. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my zas po dlouhé době spali do půl paté, pak do půl sedmé a ve třičtrvtě na osm byl hore, takže konečně jsme se trochu prospali :grinning: Akorát mě přijde, že jsu jakási přespaná či co...no jo, po takové době zas krásná noc...jsem zvědavá, jestli mu to chvíli vydrží...teď jsem to určitě zakřikla :grinning:

piku, krásný fotky :wink:
8. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
hel,super ze se skonecne vyspala :slight_smile:. unas ted 2 noci zadna slava :unamused:

pik,brzo se uzdravte, fotky krasne :wink:. tu mluvici knizku jak jsem tam zahlidla dostane julka k vanocum :slight_smile:

skleni,fajn ze aspon vojtik to nechytl :slight_smile:

mis,krasne miry :slight_smile:. jaktoze jste zhubly? :confused: . sousedy mate teda taky hrozny :frowning2:. to jste na tom hur nez my :frowning2:
8. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helulicek...závidím...
já se nejvíc vyspala,když byl miminko....čím starší,tím horší :grinning:
Say,tu mluvící knížku máme už asi 3 roky,dostala jí tehdá Anetka a stáke funguje a je jao nová :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky vic vyspala kdyz byla mensi :slight_smile:

pik a je dobra ta knizka? :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že od šestinedělí do konce 3měs jsem se taky hezky vyspala. dokonce jsme s manžou i párkrát vypadli v noci ven (tchyně měla důle u sebe chůvičku, kdyby náhodou) Teď si to dovolit nemůžu, páč nevím kdy se vzbudí...A ta dnešní noc si myslím byla náhoda, ale krásná :grinning:

Holky, nemáte nějaký tipy co koupit mrňousovi pod stromeček? Bude mu 6měsíců, takže stejně starej jak máte prcky teď...sice už něco v merku mám, ale třebas hodíte nějakýho dobrýho tipa :wink:
8. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say....jojo je dobrá :slight_smile: Anatka si s ní vyhrála dost,pak se naučila ty písničky...ted s ní blbne Mates ale na něj je těžká do ruky ještě....
http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=vstavak+tucnak
toto dostane Matýsek od tetičky :slight_smile:
stejně je bude zajímat max.hromada balícího papíru :grinning:
8. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

helu: jé, to se máte, že budete mít svůj domeček :slight_smile:My bysme taky chtěli, ale u nás nic není k sehnání :stuck_out_tongue_closed_eyes:A když už, tak nehorázný peníze za to chtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: my když jsme měli střevní chřipku, tak Vojta byl jedinej, kterej to nechytl. Byl ještě kojenej, tak asi to bylo tím :slight_smile:

pik: pěkný fotečky :slight_smile: Dívala jsem se na toho tučňáka, škoda, že už mám pro Vojty dárky objednaný, tento by taky nebyl špatnej :slight_smile: On si s hračkama nějak přestal hrát, ale ty zvukový a světelný hračky ho zajímají pořád :slight_smile:

misakri: to je teda taky strašný, ti vaši sousedi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

helu: já jsem Vojtovi objednala od Fisher Price hudební světelný kroužky. Ale jak jsem psala, jinak ho hračky neberou. Tak ještě dostane od Lega Dupla sanitku, tak houká a popelářský auto. Sice je to na něj ještě brzo, ale vyhraje si s tím i později :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
tak u nás se vrátily opět noci po 2hod buzení...s hrozným řevem, takže to budou opět zuby :angry: Já nevím, proč už nevylezou :confounded: Ke všemu mladej zjistil, že se umí přetočit, takže se mi mezitím v noci přetáčel a hrozně do toho vykládal a prskal...no úžasný...

leo, díky za tipa :wink:
No, my dostali "pozemek" od manžové babičky, spíš tam stál její dům, ten se musel zbourat a postavili jsme si od základů novej. Takže jsme tímto ušetřili taky minimálně půl miliona, pozemky jsou nehorázně drahý :angry: má to u nás však jeden "háček" až se tam budeme stěhovat (počítáme do dvou let) tak by tam měla jít i babička. Popravdě nadšená z toho nejsem, je sice celkem v pohodě, ale přeci jen má už taky svoje....teď bydlí v přízemí s manželovýma rodičema a občas je to taky boj...no jsem zvědavá jak to dopadne...
9. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
marodím i já i Matýnek.....kašel,rýma a od bobečka bych to hned vzala na sebe.....
Tak Mates dostane toho tučňáka,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26695526&tab=4
toto od nás
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15749550&tab=14
a toto od dědy a babičky....a to jsem dnes viděla v hračkárně za 1700...tak to už je teda rozdíl co...
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
helu: se divím, že babička nezůstane u rodičů, ale jde s váma bydlet :confused: :sweat_smile:

pik: tak u vás řádí bacily, jo, tak ať jste brzo zdraví :wink: To odstrkovadlo vypadá dobře, ale ta cena je teda pořádnej rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já přes MMB taky dost nakupuju, přece jen se tam dá dost často pořídit levněji jak v obchodě :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky a miminka :slight_smile:
Leonik,už mám od této paní fusak Emitex a vše bylo v pořádku,tak i proto beru věci zase od ní...
Jinak noc celkem v poho,kapali jsme Nasivin do nosánku a pomohl a taky asi pomohlo,že spal dnes se mnou :grinning:
Dokonce ještě spí :astonished:
10. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme byli dneska na 10.m prohlídce a Vojta váží 10,45kg a má 77 cm :slight_smile: Od minula dokonce schudnul o 5 dkg :grinning: No jo, je pořád v pohybu, tak už nenabírá :sweat_smile:

pik: já si vždycky projedu hodnocení, když chci něco koupit :slight_smile: Nakupovala jsem tam od hodně mamin, k někteým se i ráda vracím :wink: Nám Nasivin nikdy nezabral :unamused:
10. lis 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další hubnoucí dítko :grinning:
Mates ted tak moc nepapká,jak mu není dobře....a vidíš Leonik...já večer kápla a dýchá hezky nosánkem
10. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy
tak malá měla na 5 měsíční ko u dr 8490 gramů a míru nevím neměřili jsme ji jen vážili a očkovali
za měsíc přibrala nějakých 640 gramů :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky hubnouci ditko :grinning:

hlasim ze mame 1. zub a popolezli jsme par metru pozadu a 2x se pretocili na brisko :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say.....no vidíš...zoubek
kdo dostane na šaty????
A ted se začne koulet,tak neřímám,že zhubne :slight_smile: ale zpomalí se to,uvidíš :grinning:
11. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je? my měli brutální noc. šimonek po hodině a půl vzhůru se strašným řevem. asi zuby. ráno už řval fakt hrozně, tak jsme mu dala nurofen, doufám, že to opravdu byly ty zoubky. horní dásínko má nateklý. a je to můj lenoch. otočí se jen na jednu stranu na bříško a nic. leží 5 min a pak hoi to nebaví tak řve dokud ho nedám na zádička...
11. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu,mate cas :slight_smile:. nam to taky dlouho trvalo nez se neco zacalo aspon trochu dit. ted aby to nezapomnela :grinning:
na saty mam dostat ja :grinning:. ale neni ted moc fajna situace ani doma,ani financni,tak asi nic :unamused:
11. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek