• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Say....pořád doma na nic?????ach joooo .....
Jitu....ono to přijde....Mates byl taky lenoch a ted se točí na obě strany....ale na jednu víc :grinning:
11. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Say gratuluju k zubum, jak to mala snasela, plakala ti, nebo v klidku?
A uz vam deti sedi? Nas expert nic, snazi se, ale neudrzi to.

Ja jsem ted dostala chripku, takze radost. Snad to z tela brzy vyzenu ven a SNDAD to maly nechytne ode me!
11. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pik,ma ntb v reklamaci, tak jsem ho nechala na mym pc a on si precetl moji IP postu tady na konikovi a trosku to nerozdychal. podle me ho dostalo ze nejen me to vadi,ale zadna jina by mu takove chovani netolerovala. on si totiz mysli ze se chova normalne a bracha s kamarady ho v tom podporuji. nicmene jsme si promluvili, jsme spolu. ale budoucnost... kdo vi..

X, snasela mi to dobre,ani jsem nevedela ze uz leze :sweat_smile:. jen mi nechtela jist,jen prso a vic se budila v noci. ale to k tomu byt nemuselo.
brzo se vylez! maly snad bude ok.
11. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

marcela: taky pěknej přírůstek :slight_smile:

say: buď ráda, že malá přibírá :slight_smile: Počkej, až se bude víc pohybovat, tak už přibírat nebude, tak je to u nás. A třeba i něco shodí :grinning: Jé, vy už máte zub :slight_smile:

jitus: u nás byla taky katastrofální noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale u nás to bylo nachlazením :unamused: Ráno jsem měla pocit, že jsem nespala ani hodinu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
xzaje: Vojta začal sedět až v 9,5 měs. A lízt začal chvilku před tím :sweat_smile: Tak ať se brzo vykulíruješ z tý chřipajzny :wink:
11. lis 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík....
Say....všechno bude dobrý....uvidíš :slight_smile: malá poroste,bude s ní legrace a on bude ještě moooc hrdý otec
Jinak já jsem nastydlá už týden,male taky tak jsem dnes vyrazila k dr. a má to i na průduškách....máme sirup a v pondělí zase na poslech...
12. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
juj,pik,byt nemocna a jeste se starat o nemocny mimco :frowning2:. at jste brzo zdravi :wink:

nasla jsem druhy zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme doma z půlroční poradny. váží 10130g. masakr, co?
12. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jitus, dobry :grinning:
12. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky tak jak to tady čtu tak nejsme jediny :sweat_smile:
Mala važi ve čtyřech měsicich osm kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslim že na tom budeme stejně až se vratime
v pul roce z poradny :grinning:
jituskak mam na tebe dotaz kojiš?My stale ano a bez přikrmu.
Bojim se že mala bude obr manžel měři 2m :frowning2: A ja nejsem taky žadnej trpaslik 1,75
12. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
rkk,krasna vaha :grinning:. myslim ze vedes :sweat_smile:
13. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík....
RKK---neboj,holt máš taky obříka,hlavně že je Kristýnka zdravá ne???A jen kojená je,tak nenaděláš nic...
já kojila jen asi do 6ti a půl měsíce,pak teprve dostal první příkrm...
A ted máme 10 kilo....
Jitusak....dobrý :grinning: :grinning:
Holky,já jsem se s tím dřív tak nějak trápila trošku,že je velikej a hlavně každej okolo to říkal
a coooooooo je můj a já ho miluju a je zdravej a nemáme problémy s jídlem,co by za to jiné maminky daly.
13. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hm,tak to me poslednich 14 dnu jist nechce temer nic. dostanu do ni max. par lzic :unamused: . tak asi zhubne :sweat_smile::grinning:

ja jen kojila do 6M a 1T. a poslednich 14 dnu zas jen kojim. nic jinyho mi nechce.
dnes delam kvetakovou polevku s vlockama,tak jsem zvedava jestli ji bude chutnat :sweat_smile:
13. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
say.....asi drží dietu :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet mezi zivymi - tedy castecne, aspon mi uz neni tak zle, nemam teplotu. Chripky by meli zakazat! :grinning:
Say, nevim, jak to u vas doma je, ale to je docela bezne, ze v 1. roce ditete maji partneri krizi. Nedelala bych tedko zavery a pockala si jeste, jak se situace a manzel vyvrbi. Drzim palce!!!!!!!

Jinak jsme byli dnes u Dr. a vaha v 6,5m slabych 9,1kg. Uz na vas, holky, nemam. Ale do jine diskuze se mi nechce, budete me tady muset obcas strpet! :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,

už jsem tu dlouho nebyla :slight_smile:, příští týden bude mít naše El 4 měsíce - a jdeme na kontrolu...tak poreferuju, jak jsme se zvětšily :slight_smile: (ve 3 měsících 6 a půl kila, 63 cm)......no myslím, že znateně (koukněte do alba)...včera jsem sbalila tašku plnou veciček, co do nich ta naše holčička už nevleze.....a že je toho požehnaně :slight_smile:
Taže zatím páček pá :astonished:
P.S.. moje kamarádka má synáčka, co měl v 5ti měsících 11kg :wink: :wink:
13. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný večer holky..
tak jsme dnes byli u dr a zvážili jsme ho a má 9,1kg.. takže od pondělí přibral 230g.. :wink:

když si to ale vemu jako celek.. tak ve 4měs měl 8,9kg a teď v 5,5měs má 9,1kg.. takže přírustek jen 200g.. to jde, ne? :wink:
13. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
nečetla jsem nic dozadu, ale vidím, že xzaje psala něco o krizi.. můžu potvrdit!!!!, že po narození potomka se dostaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: .. u nás masakr..

teď u druhého je to lepší.. tak nějak se to srovnává samo.. :wink:
ale po narození mišky to bylo skoro na rozvod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mis, jakto ze tak malo?
x, my te tu chcem i kdyz mas drobka :grinning:
no jo,julca drzi dietku :grinning:. ne,asi to bylo zubama. na kvetakove polivce s vlockama si pochutnala,pritom to nebylo vubec dobry :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

jitus: teda to je váha :fearful: :sweat_smile: A to jsem si myslela, jak mám doma velký mimi :grinning: Kdoví čím ho krmíš :grinning: :grinning:

joplin: pěkný fotečky :slight_smile:

say: nevím, jaká je u vás doma situace, ale věř, že u nás taky byla krize s narozením prvního dítěte, a teď s druhým je to občas ještě horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to prostě náročný starat se o mimčo, v našem případě o dvě děcka a pak už není čas na nic. Hlavně proto, že večer padám únavou a nejradši bych už nic nedělala a to mě většinou čeká úklid apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím si, že až děti trochu odrostou, snad se to zlepší, že už bude snad víc času a ne jen celodenní péče a běhání kolem nich. No, zatím v to doufám, že to jednou bude lepší :sweat_smile:

misakri: ty píšeš teda pravej opak :sweat_smile: U nás je to spíš s druhým děckem horší :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Asi jak u koho :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my máme často doma holky z P.manželství a tak jsou tady děti 3 :astonished:
a že toho mívám večer taky někdy dost,to teda mám....
14. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, nevím, kdo se ptal na kojení. nekojím. od 6. týdne jsme na nutroši a od 5. měsíce na mléku hami. od 4. měsíce normálně na příkrmech. ještě se mi nestalo, že by mi něco nesnědl:grinning: já mám otázku. jakou budete kupovat autosedačku? 9-18, nebo 9-36? a typ? já to teď řeším, koupíme to na vánoce a fakt nevím. aby mi tam vlezl. líbí se mi romer king plus, ale nevím, na jak dlouho mi tam vejde. je to dost peněz.
14. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jitus,my 9-25 kg

leo,tak snad uz to u vas bude brzo dobry. my ted pohoda jak jsme si to vyrikali :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my 9-18 nebo 9-25
do 9-36 bych nešla....čím víc váhové rozpětí,tím to ztrácí na bezpečnosti.....
14. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jitus: Vojta má po Lei autosedajdu, kupovali jsme Romer King Plus, 9-18kg, stála nás před 2 rokama 5400,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď je levnější, stojí pod 5. tis :slight_smile: Pak jsme kupovali pro leu ještě jednu sedačku 15-36kg, taky Romer, ta je s tím podsedákem. Vojty v tý větší vozíme už od 9 měs, vajíčko mu bylo už malý :sweat_smile: Jsme s tím romerem spokojení, vyšly dobře i v testech :slight_smile:

pik: tři děcka si nedovedu představit doma :sweat_smile:Stačí mně ty naše dvě :sweat_smile:

say: no tak to je dobrý, že jste to doma vyřešili :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
snad to vydrzi :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leonik....no jinak to nejde,holt jsem si našla chlapa s dětma....ale jsou v poho....jen teda jsou tady dooost často a to mě někdy se.....a unavuje
14. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem vážila malou .Má 4,5 měsíce a navážila jsem 6,9Kg.Je to v normě?Kája je veliká má už 70 cm.Ale doktorce se už minule zdálo že má nějak hodně tak nevím :unamused: Mě se nezdá
16. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jajko,nase julca mela ve 4.M 8690 g a dr na to nic nerikala :wink:. jen ze hezky pribira :wink:
16. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Sayast:No mě se právě taky nezdá že bych měla nějakýho obra.Na třech a půl měsících měla 6,3 takže přibrala za měsíc 600g.Tak to snad bude v normě ne?Ona je spíš bych řekla docela dlouhá.Jenže minule tam snáma byla stejně stará holčička a ta měla 5kg,(jenže na výšku 59cm-jak jsme odposlechli)po ní jsme vážili karolínku tak se zdála asi jako sumo :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek