Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
20. lis 2009

Marcel...gratulace k tetičkování 🙂
teda mě mates ještě nezdrhá.....jen se kutálí,když je na zemi 🙂

marcelapetrikova
21. lis 2009

pik ona se plazí a odráží kolenem ,má ho upně modré 😉 a jinak válí sudy na všechny možné strany 😀
jiank konečně přišla na to co to je ta váza plná kamínku a vody a z toho čouhá kvítko 😠 včera se v tom okoupala když mi to převrátila na sebe a zem

pikusa
21. lis 2009

Marcel...stejně je šikulka,Mates na toto ještě teda vůbec nepřišel 😲 😀

sklenicka24
23. lis 2009

Ahoooj kočky

dočíst asi nezvládnu, ale musím se pochlubit, už se konečně otáčíme. jde mu to celkem dobře.

sklenicka24
23. lis 2009

Ježiš, já už jsem to sem psala, jsem nějak mimo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sayast
23. lis 2009

skleni 😀 😀 😀

sklenicka24
23. lis 2009

No jo no jo 😀 😀 😀 😀 😀 KDyž já mám takovou radost. Dnes malý nááádherně spinkal, normálně od sedmi večer do pl šesté ráno

sayast
23. lis 2009

ty jo,o takovym spani ja uz si muzu nechat jen zdat 😝 . i kdyz dnes to taky nebylo nejhosri 🙂

sklenicka24
23. lis 2009

Say: tak ať je brzy lépe. My jsme na UM,tak možná proto 🙂

pikusa
23. lis 2009

Ahojík....
jééé takový spaní 🙂
já v noci kojím pořád

sklenicka24
23. lis 2009

Pik: já už jsem to vzdala. Vstávat 6x - 10x za noc už nechci. Takhle vyběhnu, ohřeji předem uvařenou vodu a je to. Ani 5 min. to netrvá. Vymlaskne a spí dál. JE to zlatíčko

sklenicka24
23. lis 2009

Jo a našla jsem třetí zub 😀 😀

sayast
23. lis 2009

skleni,tak to gratuluju 🙂
ja kojim porad,i pres den,v noci,porad 😀

sklenicka24
23. lis 2009

A nezkoušela jsi jí dát na noc UM????

sayast
23. lis 2009

hale,jednou jsme to zkouseli,to byla hrozne plactiva,ja mela pocit ze uz prsa prazdna,ale my to do ni nedostanem. nebere mi flasku ani s cajem. a to ji zkousel krmit i eda,aby ze me necitila mlicko a nic.

vcera uz teda spala docela hezky,od 21:30 do cca 3 a pak uz byla u nas a sama se prisala dle libosti (uz me k tomu totiz nepotrebuje 😀). julka je totiz cislo. hybat se nechce,ale za prsem je schopna zazraku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale kolikrat jsou noce ze jen kojim

sklenicka24
23. lis 2009

Say: Vojta také nechtěl flašku, ale od té doby, co z ní teče Sunar, vzal na milost i vodu nebo čaj..... zkus nakojit a pak dokrmit.... pokud vypije víc jak 50 ml, má určo hlad. Držím pěstičky. Spánek je spánek, musíš být strašně unavená...

xzaje01
23. lis 2009

Ja si myslim, ze Say by mela byt navrhnuta na pristi kolo medaili od prezidenta, jak vykojila Julcu jen tak sama. Mas muj obdiv, holka, ja to neustale kojeni nedala, jak pise Sklenicka. Ted jsme na kojeni 1x denne a uz i to uvazuju, ze zrusim. Rikam si ze do Vanoc a pak koncime. Maximalne 😖

Jinak si ty deti vubec vymysleji s tema flaskama, co? Jako bychom byly proti nim! 😀

sklenicka24
23. lis 2009

X: jj, moje řeč. Přitom jim člověk chce dát to nej a oni budou ohrnovat rypáčky 😀 😀 😀 😀

Say: jsi fakt hvězda

pikusa
23. lis 2009

Say,,,,,my si teda vesele kojíme 🙂
Já večer tak v 7,pak v 11,pak kolem 3 a pak ráno....pak dopoledne...k obědu zeleninka,zapíjí čajem...
no a odpo bud přesnídávka,neco zase MM....a už je zase večer...
kašičky nám jedou,ale kroutí se po nich v noci....asi jsou pro něj ještě těžké na bříško...

sayast
23. lis 2009

je, holky, to si ani nezaslouzim, takove pochvaly 😅. vzdyt neni za co 🙂
ja si myslim ze hlad nema 🙂. proste dudla 🙂. ale ja si to uzivam 🙂. kdykoliv uz muze rict ze ne a me to pak bude chybet ☹
ja kdyz to tak ctu,tak ja asi cely den kojim a nic jinyho nedelam 😀 😀 😀 . ale ja ji fakt davam jak si rekne. tim jak do ni nic jinyho nedostanu,tak aby nemela zizen. a pak taky delam toho dudlika,tak to musi,jinak by mi neusnula. ja vubec nevim co budu delat az mlicko dojde 😕 😅

sklenicka24
23. lis 2009

Say: ale je. Neboj, dokud bude dudlat, tak nedojde.

Já kaši nedávám, na noc máme UM a docela mu to vyhovuje. Kaše mu také nejede.

sklenicka24
23. lis 2009

Holky to není možné, on vylezl třetí zub a hned vedle mu jde další. Není prořízlý, ale bílý flíček už tam je 😕 😕 😕

sayast
23. lis 2009

skleni,jste to vzali nejak hopem ne 😀 😀 😀

sayast
23. lis 2009

po kasi se tloustne,tak te ja se budu snazit zatim vyvarovat 😀

pikusa
23. lis 2009

No my dnes dali kaši asi po 3 týdnech a dala jsem mu jí už ted...aby to neměl před spaním....
A my pořád bez zubu 😝 😀

sklenicka24
24. lis 2009

Pik: neboj, však oni budou. Sestřenky chlapeček je únorový a také nemá n ic

Say: jak se říká, ona to vyběhá a hotovo. Daneček byl také cvalda, měl 12,20 kg v roce 😀 😀 😀 a je to pryč 😉

sayast
24. lis 2009

pik,ja mela 1. zub az ve 13.M 😉

vybeha 🙂. ale to nez bude 😝

sklenicka24
24. lis 2009

Say: no, jen aby ses nedivila 😀 😀 😀

pikusa
24. lis 2009

Ahojík....
mě taky každý říkal....počkej,až začne běhat...a já na to...no jo,ale to už ho nebudu muset nosit 😀 to už m i bude jedno 😀

sayast
24. lis 2009

pik,presne 😀 😀 😀
taky rikam ze az zacne behat, tak to bude sice hezky,ale co do te doby 😀