• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
a v noci neplace hladem, spis chce jen dudlat
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say....to Mates má spíš hlad.....vždy prostě saje jako o život....a přes den omu jídlu tolik nedá...
a stále vede MM nad vším...
2. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
me julca taky nechce jist. tak jen kojim. zatim to vypada ze ji to staci.
2. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam, ze vse pri starem. Deti nespi, neji, ale jsou krasne a zdrave - coz je hlavni! :wink:

Ja jsem vcera objevila prvni zuby, vubec jsem to necekala - protoze obcas kontroluju dasne a nic tam nemel, az vcera se zakousnul a pekne to rizlo! :grinning: Tak nam zpetne doslo, ze to nocni buzeni s teplotou o vikendu nebylo rymou, ale zubama. Jo a taky jsem vcera zcela ukoncila kojeni - prsa se mi vubec nenalily, takze uz tam asi nic moc nebylo. Uff :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
X:: ale i tak jsi vydržela dlouho. Stejně jako já :wink:

Normálně Vojtula dnes vydržel bez jídla 12 h. Usnul v 19 a ráno v 7 jsem ho musela budit. Sice jsme nahazovali dudla, ale i tak... je to super.
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: no ty jsou božíííííííííííííí, myslím ty fotečky. Julíííííííííííí je kouzelnááááááááááááááááááá, miluji ty jejjí kukadla :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo náš malý mi začal bojkotovat příkrmy k obědu. Ale moje jídlo sní, fakt to nechápu. Přitom mám to samé, neslané nemastné, jen to nemám umixované :unamused: :unamused: :unamused:
2. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se dneska zase přidávám k nespavcům :unamused: Noc šílená. Už jsem tak vyčerpaná, že musel k malýmu v noci vstávat manžel, a to šel ráno do práce na půl 7 :confounded: Takže say, asi tak jak u vás :sweat_smile: To má manžel dobrý, že se v práci nenadře :sweat_smile: Ten můj chodí sedřenej, a teď bude chodit ještě dýl večer domů, páč obkládá u mamky kuchyň :unamused: No a v půl 7 ráno vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď tu noc Vojta naspává, už spí 3 hodiny :rolling_eyes:To u něj není zvykem :confused:

x: jé, vy už máte taky zuby :slight_smile: My jsme tady nejstarší a taky snad poslední, kdo ty zuby ještě nemá :sweat_smile: Tak hlavně, že malej nekojení zvládá v pohodě :slight_smile:

skleni: tak to je zas dobrý, když ti Vojtík už papá kousky, ne? No je ještě malej, my jsme zkoušeli s kouskama myslím v 8. měs., ale kdybys mu to zkusila namačkat jen vidličkou, místo mixování, to by ti taky mohl sníst, ne? :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo: no asi jo. Ale je zajímavé, že jakmile mu dám jablíčko nebo něco jiného, tak je to špatné, ale mám yjídlo je ok??
2. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni tak to teda hlasitě záááááááááávidíííííím taky chci budit malou ráno na jídlo
já jsem dneska koupila mléko v rosmanu to bybdreem či jak se to píše tak to prubnu
2. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel: no hlavně, aby jí sedlo. Já to střídám, teď pije to z DM babylove, a na štěstí pohoda.... Je to šikula. Dnes se vzbudil kolem páté a od té doby ječí a ječí....

Držím pěstičky.... :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni díky mám z toho strach aby třeba neblinkala nebo tak něco :unamused: :unamused:
2. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj.... uvidíš, určo to bude v pohodě :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já chci taky spát celou noc...
nebo aspoň tak 5 hodin v kuse.....
Zítra jdeme na 8mi měsíční,tak jsem zvědavá na váhu :grinning:
2. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: tak to jsem také zvědavá,... tak pa zítra :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skleni...já taky :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak láhev nenene bud byla unavená a nebo jí nechutnalo :astonished: ale cicin to jooo to si princezna dala a do hodiny byla vzhuru na přídavek ještě jí zkusím dát ráno až bude v lepším rozmaru :unamused: :wink: a nebo jí to přisladím glukopurem :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...tak my zase srašíme od půl 6....
ale kojo v noci jen 3krát :grinning:
3. pro 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem se konecne vyspala .-). sice parkrat byla julca vzhuru,ale vzdy jsem ji ze spani dala prso a klidne spala dal. tak ani nevim kolikrat to bylo :grinning:
3. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...to se mi taky stává :grinning:
a kolikrát se prober,malej spí u mě,já prso venku a ani nevím,jestli se najedl :grinning:
3. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,ja si taky vzdycky rikam jak musim vypadat eroticky kdyz spim a prsa mi cuci ven :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne nevim co ja budu delat az nebudu kojit :sweat_smile:
a to ze by se julca nenajedla se nebojim, to by se ozvala :grinning:. uz je pekne mazana a pomalu me k tomu ani nepotrebuje :grinning:. kdyz nemam podprsenku zaplou,tak si ten predni dil sama odenda a prisaje se. zavislak no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky,zitra jdeme na tu neurologii. zaciam z toho mit hrozny strach. takovy blby pocit,nevim jak to popsat :frowning2:. mam strach aby mi treba nevynadala ze jsme tam meli byt davno, jestli jsem neco nezanedbala... taky vojtovka pry takhle s velkyma detma je strasne narocna. jsem z toho takova smutna :frowning2:. ve spolecnem terminu kam chodim, tak se jim deti uz stavi a nase julca se neumi ani otocit :cry: :cry: :cry:
3. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: neboj, jistě to bude vše ok, co by tam také hledali na tak krásné slečince. Hlavu vzhůru. :grinning:

Pik: tak jak??? už máte míry?? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dnešní noc nic moc. Pořád kníkal... vrněl... není ve své kůži... i dnes dopol... má brouček nějaké trápení.
3. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO Say, my také nic neumíme. Jen se otočit na bříško,jen na jednu stranu a pak u toho šíleně řvát. Moje mudr mi řekla, že ho mám nechat, že to chce prý svůj čas :slight_smile: :wink:
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say neboj...ted tam šla kamarádka s roční holčičkou...to bude dobré
A míry tady.......1016 gr.a 72cm....
takže nabral jen 20 gramů :grinning:
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýý joooooooo, no boží.. to jsem zvědavá, kolik budeme mít my, ale jedno je jisté, určitě vás trumfneme :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš???my do 8 přibírali kilo a něco za měsíc...a pak se to zpomalillo :grinning:
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: uvidíme, ale měl vlastně 9 kg v půl roce, tak si myslím,ž e víc jak 10 tam bude. :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,krasny miry :wink:
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: v kolik tam zítra jdete???
3. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek