• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
tereziep: tak to je pálka za ty bodyna v tom pompu :confused: Já jsem v CA neviděla body s dlouhým rukávem, asi jsem je přehlídla :sweat_smile: Já kupuju v obchodě za cca 130kč, na internetu je ta cena podobná :wink:
23. čer 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Tak jsme včera byli na prohlídce a ve 3,5 měsících vážíme 7,4 kg a měříme 67 cm. A sestřička zakázala kojit se dřív než po 3 hodinách...
30. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja mam pulrocniho chlapecka a mame 9800g,obleceni nosime velikostne jako na rok a pul velky mimco a kdyz jsem byla na navsteve u znamych ,maji 11mesicni mimiska,tak byli stejne velici :grinning:
30. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evikk: to máš co dělat, abys Kubíka unesla,viď?
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
karpisek:no pekne se pronese,uz mam pekny svaly na rukach :grinning: A co vy,vidim,ze taky pekne rostete,deti z medy jsou obrici :wink:
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ...jenom jsem nakoukla, Evikku, ja jsem vcera byla s dcerou na 18-ti mesicni poradne a mala vazi 9 850 g (i s plinou a trickem) a meri 79,5 cm :grinning: !
30. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maart:jejda,to chci videt,kolik budeme vazit my v 18ti mesicich,ale je pravda,ze ted jak se vic hybe,tak uz tak rychle nepribira :grinning:
30. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasny, je to proste sikulka....vubec bych se vahy v roce a pul nebala, on uz potom nebude pribirat takovym tempem :slight_smile: . Je to krasnej chlapecek :wink: .
30. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jste se ptali (po delší době nakukuju),jak přišel na svět můj obřík (5,57kg a 55cm)..ano císařem:slight_smile:..aale nechali mě to zkusit,až pak někdo přišel nato,že to bude velkééé :sunglasses: mimi a že já bych to určitě neporodila..
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maart - to mate v 18ti mesicich na vahu asi mene nez mate mit ne?
9. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek:promin a nezlob se ale proč se diviš tomu že 18ti m ditě ma 9850g???ja myslim že je to pěkna vaha a ne každe ditko musi vypadat jak mala koule ne???
10. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pumpicka - to nebylo myslene spatne. Navic jsem se nedivila jen jsem se te maminky ptala. Prijde mi to pouze mene tot vse. malej ma treba 11 kilo a zadna koule jak ty pises neni

kamosky kluk ma 19 mesicu ma 10kilo a doktorka rve ze ma malo, proto se ptam
10. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pumpicka - jsem asi odpovedela protivne tak se omlouvam :wink:
Je mi jasne za kazde ditko ma jine predpoklady a tedy i jinak roste
10. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš Matyášek....na 3 měsících 7700gr. a 64cm...........dnes ležel vedle 3 měsíční holčičky a to byl pohled :grinning:
A psát o miminku že je malá koule mi přijde docela hnusný.....vždyt je to miminko,jak se asi u něj dá hmotnost a růst ovlivnit??Jako mu mám vzít prso???
10. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa - my kdyz byli ve 3mesicih na kyclich tak mi doktor neveril ze ma jen 3mesice a to jsme meli "jen" 63cm a 7,2kg
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek já na tom byla s Dendou podobně jen, už v 6 týdnech na první prohlídce kyčliček malej měl 60cm a 6kg :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám nikdo nevěří,že mu jsou 3 měsíce :grinning:
V 6ti týdnech měl 5590 :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jsem si rikala ze mam velkyho klucinu no na vas holky nemame.... nam teda v nedeli bude 9mesicu ale mame 76cm a 11kilo, ale pocitam ze vy v nasem veku budete mnohem vetsi
10. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mousinek...jsem sama zvědavá,jak to bude dál.......... :wink:
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas to slo hrozne rychle malej se narodil 3320g a 49cm a dlouho rostl co tyden to cm
10. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malej měl 3440 g a 52 cm....takže taky fofr :grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v pondeli vazili julcu,pouze v plince a navazili 8,2 kg :sweat_smile:. kdyz nam lidi koukaj do kocaru,tak mysli ze mame tak 9-ti mesicni miminko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Pritom PV jsme meli 3050 g :grinning:
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mala ma dva mesice a deset dnu a ma 6300g.je od14dnu na UM.ale noseni male mi nevadi-ani si ji nejak extra nezvykam :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast....malá je krásná a jestli jí zůstanou ta modrá kukadla...tak to bude super :slight_smile: a taky máte malého obříčka.. :slight_smile: no coooo hlavně že jsme zdraví že :slight_smile:
Gabrianko...mě nošení taky nevadí...navíc není nosící,ale zvedání z postýlky,ukládání...to už je na záda horší :slight_smile:
A náš obřík je jen kojený zatím
10. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast - cim ji krmis?
10. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek: pouze kojim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak ja rikam ze radsi boubelku nez podvizivenou a hlavne,bude mit z ceho brat. prijde prvni nemoc,nebude jist,pujde to dolu a az se zacne s prikrmama,tak myslim ze taky jist moc nebude :slight_smile:. tak ma zasoby na horsi casy :grinning:

horsi je ze se mi pronese :unamused: . sama jsem drobek (156 cm a 50 kg),tak je to zahul :sweat_smile:

pikusa,diky :dizzy_face: . matyasek je taky krasny,libi se mi boubelaty miminka :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
podvyzivenou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
se omlouvam,pisu rychle a pak to tak dopada :sweat_smile:. stydim :zipper_mouth:
10. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme měli laryngitidu a teda síla...chrčel a sípal,nemohl dýchat...to jsem byla ráda,že to není žádná houžvička...když jedl,tak chrčel a moc mu to nešlo...ale asi měl z čeho brát..hlady neplakal.
Málem jsme skončili v nemocnici,ale nakonec jsme to zmákli doma...
10. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast - tak to smekam pouze z kojeni tak pribirat to je nadhera. Je to krasny budulinek :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek,dekuju :slight_smile:

pikusa,vidis, pro takove pripady je vyhoda mit zasoby :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek