• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Oni fakt ty dětičky holt mají svoje tempo....a tak to prostě je a úplně kvetu když slyším...jéééé vy ještě nesedíte??????
A to my už umíme a vy ještě ne???? :angry: :angry: :angry:
4. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sy: to je dobře, že jste dopadli na jedničku. MOc jsem na vás myslela. Jůůůli posíláme moooc pusinek
4. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dik :slight_smile:

juli se dnes docela cinila,tak se mi chvili plazila pozadu a jednou otocila na brisko :dizzy_face: . ale byla to spis nahoda,vic uz to neudelala
4. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say....dej jí na tvrdou podložku a jako by jí houpej ze strany na stranu a párkrát jí pomož a s tím otočením....
a pak to půjde samo uvidíš :slight_smile:
a jestli to děláte tak sorry :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooojky

nám se konečně také podařilo otočit na druhou stranu a normálně se chce odpíchnout na bříšku, když potřebuje někam došáhnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bojíte se čertů??? jukněte do alba :grinning:
5. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ale ty byly strašidelný.... :astonished:
5. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
skleni,tech bych se snad bala i ja :grinning:. ale fotky krasny :wink:
gratuluju k otaceni :wink:

pik, cvicime,ale nechce :grinning:. je lina po mamince :grinning:
5. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, nedočítám, tak ani nevím na co reagovat :sweat_smile:

Skleni, mám dotaz, zkoukla jsem letmo diskusi o Zopa fusion..máš ji už doma???
6. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helu....hlavně že jsi tady aspon na kukandu :grinning:
6. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hel: ješě ne, necháváme to na nový rok... zatím je čas, třeba ho ještě sleví, ale každopádně jdu do něj. Také se ti líbí???

JJ, čertů jsem se bála... jako já z nich mám respekt pořád, ale ti mí svišti nemají pud sebezáchovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Say: tak to by si prckové rozumněli, také jsme líní a maminka nejvíííííííííííc :grinning:
6. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky a jak já jsem líná :grinning:
zítra jedu na masáž,já se taaaak těším na relax :wink:
6. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to věřím,jela bych také :wink: :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dnes aktivni a musim sama sebe pochvalit :grinning:. komplet vyklizena spajzka (dostali se mi tam moli :rolling_eyes: ),doma naklizeno, uvareno,upeceny dort a pripraveny testo na pernicky. a konecne mam taky vanocni vyzdobu :slight_smile:. mam ze sebe radost :slight_smile:
ale jak ja rikam, den aktivni a tyden lina :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive:

ja jdu na masaz v patek :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: no to je j ako u nás, já když začnu, tak nevím, kdy zkončím..., ale dokopat se, to je problém :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom stejne :grinning:. hrozna vlastnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, kdybych dělala všechno pěkně postuně, tak by to bylo super. Dnes jsem žehlila, skříň už málem praskala ve švech :grinning:
6. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nezehlim :sweat_smile:. zehlila jsem jen sest tydnu po porodu vse juli,pak do pul roku pleny a ted uz vubec nic :sunglasses:
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, žehlím jen to, co je hodně zmuchlané, to bych jinak nepřekousla.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak já tady mám hromadu na žehlení jako hrom :astonished:
6. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ctu vas a vidim, ze je spousta novinek! Say - super zpravy od Dr., takove ty zdrzenlive mam nejradeji - cloveka nevynervujou, ale naopak uklidni. :wink:
Skleni - fotky certa silene, ja bych je asi nepustila dal, bala bych se, ze z toho decka budou mit trauma! :confused:
My jsme Mikulase tady v Italii neslavili, byli jsme akorat na firemni akci od manzela, spousta deti, atrakci - no ale co z toho ma 7-mi mesicni dite.. Dam foto do alba, jen takovou legraci co jsme tam "vyuzili".

Masaze vam, holky, zavidim. Taky by mi bodla! Svatkum zdar, zdravim do vsech koutu CR! :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
X...fotka se zoubečkama je super :grinning:
6. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dočetla jsem jen poslední stránku, nějak teď nestíhám. Už jsem začala píct cukroví, už mám tři druhy, sem tam se snažím, když je chvíli čas, dělat postupně předvánoční úklid :slight_smile: Vojta je pořád protivnej,

say: však se Julča začne přetáčet :slight_smile: U nás to tak bylo se vším. Vojta se vždycky něco novýho naučil, třeba sedět, pak dva tejdny nic a najednou se krásně rozseděl :wink: To samý lezením, a tak.. :slight_smile: Mně dr.říkala ať mu s tím přetáčením pomáhám, tak jsme cvičili a myslím, že to pomohlo :slight_smile: Ti moli, to je pakáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:Zbavit se jich, je docela problém, vždycky je někde nějaká potvora schovaná, pak se namnoží a můžeš poklízet nanovo :confounded:

pik: ty se máš, že jsi byla na masáži :slight_smile: Já bych taky šla, ale nějak se nemůžu donutit :sweat_smile: Takhle to mám i se cvičením. Odhodlávám se už půl roku a zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já teda žehlím, ale až když už se na tu kupu co se mně tady hromadí už nemůžu dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:Nesnáším žehlení, ale zase si nedovedu představit nevyžehlený prádlo ve skříni, nebo na sobě :sweat_smile:

skleni: tak takový čerty bych se bála k nám pustit :sweat_smile:U nás byli taky, ale ne tak strašní. Vojtovi jsme je radši letos ani neukazovali :sweat_smile:Ještě pořád má rozhozený spaní z nemocnice a kdyby jsme mu ukázali čerty, tak bysme asi nespali do rána vůbec :sweat_smile:

x: pěkný fotečky :slight_smile:V itálii prý mikuláše nemají, že tam dětem naděluje dárečky čarodějnice? jsem někde četla :sweat_smile:A vánoce taky prý taky nic moc, že jsou tam chudý. Jak to tam slavíte, teda? Máte tam aspoň sníh? :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonik....jdu až zítra :grinning:
6. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik: jsem si to špatně přečetla, jak jsem četla v rychlosti :grinning: Tak si to zítra užij :slight_smile: :wink:
6. pro 2009 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

X: jj, ale my jsme už zvyklí. Je to parta složená z bráchy a bratránků a strejdy...takže oni ví, jak se mají chovat, jen tak s citem ...., dnes jsem mluvila se strýcem a říkal, že jsme nebyli jediní, kdo se nebál... prý je děti málem poslali do háje. :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...tak masáž prostě boží.....90 minut bezva relax,málem jsem usnula.... :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pik: koukej tho nechat, už takhle závidím :grinning:
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik: 90 minut, jo, to bych tam teda usla :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leo: moje řeč, tomu říkám relax :grinning:
7. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi se řadíme taky mezi přerostlý miminka.Dneska je nám přesně 5 měsíců a už máme 75cm.Na 7 kg teda.a Včera se nám Kája začala plazit(akorát že pozadu)zvadá zadeček do vejšky.A odplazí se dobré dva metry.Je to sranda na tu žížalku koukat
7. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek