Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
7. pro 2009

Ahoj jaj: vítej v klubu cvalíků. To je Kája šikulka, u nás to nejde ani do předu natož do z adu 😀

jajkax
7. pro 2009

No mi až takový cvalíci nejsme ještě nemáme 7 kg, ale stou dýlkou vypadáme jako dlouhý žížalky.Ale chutná nám taky řádně. Ke svačince celej banán neni problém

pikusa
7. pro 2009

Jajka...ahoj i s Karolínkou...teda ta je dlouhá 😉 ....to my ještě ani ted tolik nemáme....
Jooo asi jsem i chvíli usnula na té masáži 😀

sklenicka24
7. pro 2009

Jaj: no tak to je frajerka, Vojtíkovi dává celý banán zabrat 🙂

leonik
7. pro 2009

jajka: tak to je malá hodně dlouhá 😅 Náš Vojta měl v 10.měs 77 cm, a tvoje už má teď 75 😨 😅

sklenicka24
7. pro 2009

My jdeme příští úterý, tak jsem na to docela zvědavá 🙂

pikusa
7. pro 2009

Teda holky,Mates už má 8 měsíců....taky vám to tak strašně letí??? 😲

jajkax
7. pro 2009

No roste pořádně, bojím se kolik bude mít.Je asi po mně já mám 185,a manžel dokonce o centák mín 😒
Tak doufám že na ni jednou taky někde vybyde nějakej vysokej chlapák🙂
Jinak mně to letí taky strašně pořád vzpomínám jaká to je chvilka co byla v zavinovačce.A už ji bude půl roku 😉

leonik
7. pro 2009

pik: no strašně to letííí ☹ Zvlášť u toho druhýho dítka ☹ Vojta bude mít za pár dní už 11.měs. 😲 Nějak si pořád nedovedu připustit že už bude mít v půlce ledna rok! 😅

sklenicka24
7. pro 2009

Pik: Matýskovi vše nej k mininarozkám. 😀 😀 😀

Jaj: panečku, tak to abyste se už začali modlit 😀 😀 😀 Koukala jsem na fotečku, je náádherná

sayast
8. pro 2009

tak jsme zpet z ultrazvuku hlavicky a julca ma vse v naprostem poradku 🙂. omezovat v jidle nijak nemame a pohyb dozene 🙂. taky do 2 let veku se zadna obezita u deti neresi, pry si to dite samo upravi.

leonik
8. pro 2009

ahojky 🙂
say: ani nevím, že jste měli jít s hlavičkou na UTZ 😕 Kvůli velikosti? Nějak jsem to asi přehlídla. Tak to je dobře, že je to o.k., aspoň máte klid 🙂

sayast
8. pro 2009

pik,matyskovi dodatecne vse nej k mesicninam. leti to jak blazen,uz jsou tak velky 😢

jajka,vitej 😉. fakt jste dlouhy, to mi jeste nemame 😀

leo,sli jsme kvuli tomu jak pribira,tak jestli neni zvetseny mozecek, ktery by to zpusoboval.

a cely banan mi julca nesni ani nahodou 😀

pikusa
8. pro 2009

Say...super,že je malá v pořádku...... 😀

sklenicka24
8. pro 2009

Say: no to je super, tak to je dobře....

jajkax
8. pro 2009

Holky fakt vám nesní prckové celej banán jo?Ty jo tak já ji radši budu taky krotit.Ale ona fakt není tlustá jen je to obřík.Přidám nějakou aktuální fotku. Nám běžně typujou tak osm měsíců.To bude mít jednou chudinka v tanečních jako já.Bude o hlavu vetší než všechni kluci. ☹

sklenicka24
8. pro 2009

Jaj: alespoň si na ní nikdo nedovolí 🙂

leonik
8. pro 2009

jajka: mně Vojta sní celej banán klidně i s celým jablkem naráz, no ale je oproti vám už o dost starší 😅

sklenicka24
8. pro 2009

Leo: no to je krááásná fotečka. Kukadla jako zrcadla 😵

sklenicka24
8. pro 2009

Pik: a ta tvoje také, jsou to krásní klučíci 😵

pikusa
8. pro 2009

Tak my dnes měli banán poprvé...a teda vůbec mu nechutnal 😲 přitom banánovou kaši,nebo přesnídávku jí...
ale s chutí cumlal měsíček mandarinky.
Skleni...díky 🙂
Jooo a ode dneška jsme teda konečně ve sportáku

sklenicka24
8. pro 2009

JJ, mandarinky, tak ty nám také šmakují a díky bohu žádná reakce 😀 😀 😀

Pik: fakt?? a jak se mu tam líbí 🙂

pikusa
8. pro 2009

Skleni....celou prochajdu prospal 😀
ale na to,jak jsem se bála někdy ve 4 měsících jak bude muset brzy do sportáku,tak vydržel dlouho v korbičce 😀

helulicek
9. pro 2009

Čauky holky,
say, vidím, že Julča je v pořádku. Tak to je fajn. Počkej, až zjistí, že má nožičky na lezení a chození, to si s ní užiješ 😀 určitě bude lítat jak divá a všechny dříve lozící a chodící děti předežene 🙂 😉

jaj, vidím, že máš doma pěknýho hubeňoura, ale zato vytáhlýho. No jo, asi bude po rodičích vysoká. co víš, třebas z ní bude slavná modelka a bude vás živit 😀 😀 😀 😀 😀

pikus, gratuluji k 8měsícům, máš pravdu, letí to...my budeme mít těsně před vánocema už 6měsíců. Připadá mi to jako včera, když jsem ho viděla poprvé 🙂

skleni, uvažuju taky o zopě fusion. Měla jsem i jiný tipy, ale v blízkých obchodech je nemají na prodejně, jen na netové nabídce. Tak se chci jít na zopu podívat, tu by měli mít. Mám sice 3kombinaci, ale i tak chci mít sporťák. Jinak se mi moc líbí, a i reference od maminek jsou pozitivní 😉

Vidím, že tu už krásně jedou příkrmy. No my máme zatím za sebou mrkev, brambor a brokolici. Zatím papá všechno, sice se u toho netváří někdy zrovna vesele, ale zbouchne všechno 😀
Holky, jak jste zvyšovaly dávku příkrmu??vždycky s novým příkrmem jste začínaly po těch pár lžičkách?? a pak až třebas ty smíchaný kaše pomalu dávaly do plné dávky příkrmu?? Teď nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně 😅 😕

sklenicka24
9. pro 2009

Hel: no právě a hlavně je velký, že se tam krásně vejde fusak 😉

leonik
9. pro 2009

ahojky, tak u nás se zas marodí ☹ vojta dostal v noci zničehonic horečku 😒 tak jsem s ním nespala od půl 1 do 2 do rána, dala jsem mu nurofen a čekala až zabere, páč hořel jak kamna a pořád ještě sálá ☹ jinak mu nic není, má jen trošinku rýmu 😒

helu vy jste měli u růstu zoubků trápení, neměl malej horečky, nebo teploty? vojta je poslední tejden děsně protivnej, a ted ty horečky. tak čekám, co se z toho vyklube 😖

sklenicka24
9. pro 2009

Leo: no to snad ne?? Bobík malý, tak hlavně ať je to jen teplotka a nepřidá se nějaká viroza....

helulicek
9. pro 2009

leonik, neměli. U nás se to projevovalo hlavně častým probouzením se v noci, nebo jsme třebas od 22 do 4hod nespali 😝 Umrčenej přes den, nemohl sám usnout, jen na rukách (a to normálně usíná sám) furt se chtěl chovat (což taky není zvykem)....no a řidší hovňousci....jinak nic....
Ale mé kamarádce malej při zoubkách vždycky taky hořel, myslím že střídala po asi 4hod Panadol a čípky Paralenu...Tak hlavně ať je to brzy za váma...U nás to myslím začíná nanovo 😝 😝 😖 😖

sklenicka24
9. pro 2009

My to máme u každého jinka, Dandula měl průjem, trochu teploty, ale byl veselý.... a Vojtík, protiva největší, pořád paciny v papule.... brečí...

leonik
9. pro 2009

no holky, on je právě už tejden děsně protivněj, ukňouranej, ruce pořád narvaný pomale až v krku 😀 Dívala jsem se mu na dáseň a přijde mně, že dole v místě jednoho zubu to má bíle nateklý 😒 Tak že by jsme se konečně taky už těch zubů dočkali? 😅 Lea ta byla jen protivná, když jí rostly zuby, jinak nic.