Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

leonik
9. pro 2009

jo a před chvílí mně usnul v náručí, dneska se pořád chce chovat, to se u něj nestává 😅 Nic ho neba, jen chovat a dokonce i v náručí leží v klidu 😅

sklenicka24
9. pro 2009

Leo: to je jasné, do dvou dnů ho máte venku... a nebo klidně dřív.

leonik
9. pro 2009

skleni: jééé, to bych byla ráda 🙂 doufám, že to tak bude 🙂

helulicek
9. pro 2009

leonik, tak to budou zoubky 😀 ale u nás toto otrávený období trvalo ty dva měsíce 😝 Na druhou stranu, pokud má ty horečky, tak by to už mohlo vylízt!!!

jituskak
9. pro 2009

ahojky holky, běžím pro radu. malej má 39 teplotu, jsem už zoufalá. dala jsem mu čípek a ted konečně usnul. myslela jsem, že je to od zubů, ale to se mi už nezdá. manža přijede až ve 4, tak přemýšlím, že pojedeme na pohotovost. jo a ještě má rýmu. co mám dělat. jsem zoufalá. ani papat nechce, ani mlíčko nechche ani čaj...

leonik
9. pro 2009

helu: no Vojta je taky protivnej dost často, ale tento poslední tejden je teda extrém 😝 😅

jitus: jejda, vy taky horečkujete ☹ Vojta teda jak normálně do něj nedostanu žádný tekutiny, tak teď jak má tu horečku, tak pije celkem dost. Jest teda taky moc nechce, pár lžiček a dost 😒 Ale hlavně, že pije. Pokud do malýho nemůžeš dostat žádný tekutiny, tak bych radši jela na tu pohotovost, ať není dehydratovanej 😖

jituskak
9. pro 2009

já mám děsnej strach. už jsme si uýila poměrně dost a tohle mě dostává...

leonik
9. pro 2009

jitus: neboj, to bude dobrý. Já teda jak začne malej horečkovat, tak se o něj taky vždycky bojím, pořád myslím na nějaký hnusný nemoci ☹ Jinak já si taky s malým užívám, už od narození 😔Snaž se mu ty tekutiny podat aspoň stříkačkou, my jsme to tak museli dělat v nemocnici, i doma to tak dělám, když odmítá pít. Prostě podržím ruce, a snažím se to do něj po trochách dostat 😒

sklenicka24
9. pro 2009

Jit: no také bych raději jela, lepší jet zbytečně, než něco prošvihnout. Pak určitě písni, myslíme na vás.

pikusa
9. pro 2009

Ahojík holky...
Jitunko tak co????
dala jsem dělat kalendář k Vánocům,takhle vypadá.....
http://vikyna01.rajce.idnes.cz/petra_zvolankova...
dnes došel a je krásnej
Jooo a protiváci jsme taky....že by teda zuby taky konečně???

leonik
9. pro 2009

pik: kalendář je krásnej 🙂 já o tom taky uvažuju už druhý vánoce, že něco takovýho nechám udělat, ale nemůžu se k tomu pořád nějak dostat 😖

Jinak Vojta už šel chrnět v 6 páč byl protivnej jak veš 😅 no to bude myslím zase noc 😝 Musela jsem mu dát odpoledne zase nurofen, měl zas 38,6 😖Před spaním jsem ho změřila a měl 35,5 😅 Tak jen doufám, že snad už nebude horečkovat ☹

pikusa
9. pro 2009

Leonik....ještě bude tolik ŠTĚDRÝCH DNŮ 😀
Jee bobek,tak at je v pořádku.. 😉

leonik
9. pro 2009

pik: jenže já než se k tomu dostanu, tak budou děti odrostlý 😀 Jinak díky, no snad bude líp 🙂

pikusa
9. pro 2009

Leonik...tak jim pak dáš vzpomínku....kalendář s mimi fotkama 😀
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_7.-8.mesi...
a tady náš obřík 😀

sayast
10. pro 2009

ahojky holky 🙂
jitus,tak co? je simonkovi lip?

pik,krasne fotky a kalendar 😉

leonik a co vy? stale teplutky nebo uz konecne vylezli zubaci?

leonik
10. pro 2009

ahojky 🙂 Dnešní noc opět strašná ☹ Horečka se zas vrátila, tak jsme sráželi 😖 Do toho pořád brečel a nebyl k utišení. No už jsem jak mátoha, nějak to nevyspání na mě dolíhá 😖 Teď po tom nurofenu je zas lepší, ale zítra, pokud to bude pokračovat, zajdu k dr. bude to třetí den a víkend před náma.. 🙄

pik: hezký fotečky 🙂

say: zub zatím žádnej nevidím, jestli to zas nebude nějaká viróza 😝

sayast
10. pro 2009

leo a nemuze to byt treba sesta nemoc? ma kasel,rymu?

leonik
10. pro 2009

say: tu měl nedávno 😅 a pokud ji prodělal, prý se nevrací, někde jsem slyšela 🙂 Právě že přes noc trochu chroptěl, jako v nosohltanu, ale asi je to špatným vzduchem v ložnici, i přesto, že větráme, zvlhčujeme 😒 Ale přes den nic, nekašle, ani z nosu mu neteče 😖

sklenicka24
10. pro 2009

Ahooooooooooooj kočky

tak si představte, že nám jdou další zuby, hned dva najednou horní dvojky...

leonik
10. pro 2009

skleni: jéé 😵 já už chci takyyyy zub 😀

ten náš mlaďoch snad dneska nebude spát, nebo co 🙄 Oči jak škvírky, a řve a řve. Nechce nic. Ane jídlo, ani pití 😝 Se divím, že nemůže usnout, když v noci skoro nespal 😝

co ta jitus, snad byli na tý pohotovosti včera 😒

pikusa
10. pro 2009

Ahoj holky...
Skleni,další zuby???? 😀
Leonik....at je brzy dobře...a jo šestá se snad nevrací...taky už to má mates za sebou...

pikusa
10. pro 2009

JOOO A JULINCE PŘEJEME VŠE NEJ NEJ K SVÁTKU 😉 😀

sayast
10. pro 2009

pik,dekujem 🙂

pikusa
10. pro 2009

Say.....dostala dárečky malá???? 🙂

sayast
10. pro 2009

jeste ne 🙂- ale dostane kacenku v kouli od fisher price,je nadherna a pak jeste zviratka do vany 🙂
od tchyne dostala 200 kc,tak to pridame na autosedacku a co dostane od ostatnich,to nevim 🙂
kazdopadne mi dela radost,dnes se nekolikrat otocila na brisko,chtene 😵

pikusa
10. pro 2009

Say...no vidíš....za chvíli se bude koulet parádně....a pořád 😀
A kačena od FP je moc pěkná

leonik
10. pro 2009

Tak Vojta přes den dobrý, teď večer má zas 38,6 🙄 Takže zítra ráno s ním radši zajdu k dr. Vůbec nechce spát. a to spal odpoledne akorát hodinu. Usne mně jen v náručí, dám do postýlky a hned je probranej 🙄

say: připojuju se ke gratulantům a přeju Juli taky vše nej.. 😉

pikusa
11. pro 2009

Leonik...tak jak u dr.?????
a jak Jituš???

xzaje01
11. pro 2009

Ahoj holky, moc vsechny zdravim - uz se nam blizi Vanoce, tak at do te doby jsou ty nase poklady vsechny zdrave (my zatim odolavame, tuk tuk tuk)!

Uz mate nakoupeny darky, napeceno? Hihi, asi blba otazka, ono je jeste brzy.. My odlitame v nedeli na mesic za manzelovou rodinou do Mexika, budou i krtiny, tak se tesim - hlavne si odpocineme a budeme mit spousta natesenych pomocniku na hlidani toho naseho tygra. Konecne si i zajdeme do kina/ spolu nekam jen tak. Jen ten navrat do zimy nebude asi nic moc, znama co ma starsi dite s Brazilcem mi rikala, ze kdyz se vraceli loni po Vanocich z toho tepla sem, tak maly chytl bronchitidu a mel ji snad 2 mesice az do jara. No tak snad nas to neceka.

Holky, takovy dotaz - davate detem jogurty a pokud ano, tak jake? Ja jsem zatim koupila parkrat prirodni bily, ale prijde mi, ze je desne kysely a pokud to nesmicham s ovocem (presnidavkou), tak mi to maly nebasti. Tak me napadlo, proc nekoupim rovnou ovocny - ale tam jsem si cetla slozeni a to ma strasne pridaneho cukru. Tak nevim.. Jak to delate vy?

pikusa
11. pro 2009

Xszaje...minulý týden dostal activii...a namíchala jsem mu do ní trošku přesnídávky....a kupuju mu tod jogurty od Hollandie....tak měl asi 2 už a ty mu jedou....jsou i bílé i s příchutí...
Cukroví nemám,stále se na něj jen chystám 😀
A mexiko?????tiše závidím.......... 😀