• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Ahoj holky, tak zuby to zatím nejsou, i když to prý na ně taky vypadá, ale malej má zánět středního ucha a nosohltanu :cry: V noci jsme zas nespali, jednu chvíli už jsem to nevydržela a šla spát do obýváku a staral se manžel :confounded: takže dostal ATB, který teda vyblinkal, páč je děsně zahleněnej :frowning2: Nemůže tím, jak se mu špatně dejchá ani spát, a přitom je tak strašně unavenej :confounded:

x: zítra jedu dokupovat poslední dárky, už toho moc nemám na dokoupení, ale už chci mít pokoj :sweat_smile: Upečený mám tři druhy zatím, jináč jsem měla v plánu tak 8. Teď jak Vojta marodí, tak přes den nemám čas, a večer jsem mrtvá únavou a už se mně nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, jestli nezůstanu jen u těch 3 druhů, vánoce se už blíží :sweat_smile:
jogurty dávám asi od 7,5 měs. od začátku dávám bílou activii, holandii, choceňskej. Ale takový u vás nemáte :sweat_smile: Jsou nakyslý, ale lepší, ať si zvyká na ten, protože jak píšeš, v ovocnejch je cukr, barviva, a tak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať si moc nezvykají na sladký :grinning: jinak ti pak bílej nebude chtít vůbec :sweat_smile: Co zkusit víc značek, u nás třeba ten choceňskej není tak kyselej, akorát teda to s ním nepřeháním, páč má 10% tuku :unamused:
11. pro 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik: jj, taky Vojtovi dávám do bílýho jogurtu přesnídávku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonik....teda chůdě tvoje malý.....takový marůdek...at je brzy zdráv...
a vy jste očkovaní Prevenarem neco Synflorixem????
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
x,mexiko zavidim :dizzy_face: . jogurt davam activii. bud micham s presnidavkou a nebo davam lzicku glukopuru (hroznovy cukr-poradila dr). a miluje ho :slight_smile:

leo,vy teda mate starosti :frowning2:. snad uz mu ty atb zaberou,chudatkovi :cry:

ja dnes byla na masazi :dizzy_face:

darku mam tak polovinu a napeceny mam jen pernicky. a tema mozna i koncim :sweat_smile:. my to stejne nejime a neco dostanem :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...jojo glukopur je dobrej... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík. No vyžíráme si to teda pěkně poslední dobou :pensive:

pik: má za sebou tři dávky synflorixu

say: to se máš, já se tak těším na zítra, na ty nákupy, zas nějaká změna..
11. pro 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonik vidíš....a to je i proti zánětu středního ucha....tak to jako dokud nejsou všechny dávky nepomáhá????????
11. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pik: jj, další zuby, dnes se mu trochu spustila rýma a byl teplejší, ale snad bude dobře... noc tedy nic moc

Leo: to je mi moc líto, přeji vám brzské uudravení

Say: připouji se dodatečně k svátku Jůlince.....
11. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
julca dekuje :slight_smile:

leo,prekvapuje me ze je ockovany a presto :confused:
11. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...proto jsem se na to očkování ptala....taky mě to pekvapilo...
ale třeba kdyby očkován nebyl,mělo by to horší průběh...
11. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to očkování nezabrání tomu, aby ten zánět dítě nechytlo, ale pik, jak píšeš, mělo by to asi zmírnit ten průběh :unamused:
Někde jsem dokonce četla, že synflorix víc chrání proti těm zánětům, než prevenar, ale co je na tom pravdy, nevím :confounded:Nedávno jsem zhlídla video od nějaký dr., o očkováních a moc z toho teda dost na vážkách, jestli ještě někdy na něco nechám děcka očkovat :unamused:
skleni: dík. Tak snad bude u vás brzo líp, asi to má Vojtík k těm zoubkům :slight_smile: :wink: Zajímavý, že některý děti si ty zoubky protrpí, jiný o nich ani neví :unamused:
11. pro 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, sice už tady probíráte něco jiného, ale chci se jen připojit k tématu. Byli jsme s Daníkem na 3 měsíční kontrole u dr. a váží 7,28 kg a měří 70 cm, hlavičku má 41,5. a při narození měl 3,48 a 51 cm.
Je to strašný. Dostali jsme tolik krásných věcí a ani mu to neobleču. Všechno je mu to malé. Jsem zvědavá teď v zimě, jak se mi vejde do fusaku a do hlubokého kočárku. Máme Leviroo a ten má korbu opravdu velkou, ale my máme opravdu velké dítě :grinning: No uvidíme. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už píšu blbosti :sweat_smile: to moc tam nepatří, patří tam jsem :grinning:
Jdu radši spát, ty probdělý noci mně dávají zabrat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc :wink:
11. pro 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leo,tak at je rano moudrejsi vecera :wink:

marzim, ty jo, to jsou miry :slight_smile:. my jezdime stale v hluboke a mame 12 kg :slight_smile:. ale uz asi vyndam sportak aby tam mela vetsi pohodli na nozicky :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo, to je bobek maly, snad se z toho brzy vylize. Coz o to, on se uzdravi do par dnu, to je jasne - ale aby to prezila ve zdravi i maminka!!! :slight_smile:

Julince preju taky ke svatku dodatecne, vubec jsem to nezaregistrovala! Say, ty nejis cukrovi? Ja bych se po nem utloukla, pernicky jsou moje nejoblibenejsi.. :sweat_smile:

Holky, ten glukopur kupujete v lekarne? Ma to napsano nejake slozeni, co v tom je? Docela by me to zajimalo, mozna bych to tady taky sehnala.

A Mexiko - ono to zni skvele, ale bude to castecne narocne. Prijedou nasi (poprve) a budou krtiny, budu prekladat tam i zpet (a to Spanelsky umim hodne spatne) do toho manzelova pocetna rodina, vsichni budou chtit videt Vicenta, ten je z lidi vzdy dost vykuleny a breci.. Uff - jen pomyslet. Daleko radeji bych se vyvalila nekde na plaz v Karibiku, joooo, to by byla dovolena!!! Kdyz ten muj musi byt z vnitrozemi, to je pech! :grinning: Zitra budu cely den balit. Vlastne dneska :rolling_eyes: - ted je pul druhe a ja akorat dozehlila. No nic.
12. pro 2009 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
Marzim,teda taky míry co jen tak někdo nemá :grinning:
s těma věcičkama to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím,jak u vašeho kočárku vypadá sporták,ale jestli jde do lehu,bude v zimě ve sportáku a bude mu fajn :wink:
Xszaje.....ale stejně ti závidím :grinning:
12. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas uz je julka nekolik dni protivna. nic ji nebavi,nikde nevydrzi,jen chovat. vubec nevim co s ni. nemuzu ji cely dny jen tahat :frowning2:. a hlavne nevim jestli ji neco trapi nebo co se deje :frowning2:
12. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marzim - az ted jsem si te precetla, juuu! Tak to vam to hezky zacina, jen tak dal! :grinning:
Say - nejsou to treba zoubky? :confused:

Nas ceka u tchyne na ten mesic novy kocar, nejaky uplne neznamy (Prinsel) tak jsem zvedava, jak se nam a malemu zalibi. Je to ale sportak, do lehu jde dat uplne, takze super. Nic, mazu balit, porad jeste nemam kufr pro toho naseho bobina. Papa vespolek a krasne Vanoce vsem!!!
12. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xszaje...taky vám přejeme krásné Vánoce :slight_smile:
13. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Tak jsme se dneska poprvý trochu v noci vyspali :slight_smile: Vojta teda, jak s náma nikdy v posteli nespal, a když jsem ho tam položila tak vyváděl kravinky, tak dneska tam spal se mnou od půlnoci až do rána. Budil se jen na dudlík. Tak jsem ráda, že si zase v noci 3 hodiny nehrál :grinning: Jsem trochu polámaná, jak jsem spala na hraně postele, ale co, hlavně že byl trochu klídek :wink: Včera jsem byla na nákupech, ale neměla jsem na ně pořádně klid. Manžel mně volal, že Vojta od tří řve jak tur, no a řval takhle až do devíti. Už jsme nevěděli co s ním je :unamused: Jestli ho něco bolí, páč ten řev byl hroznej a nemohli jsme ho ničím utišit. Nakonec mně usnul v náručí, asi byl přetaženej, páč nespal celý odpol. :confounded: Dneska jsem pokoupila zbytek dárečků, tak už jen zabalit a můžou být vánoce :grinning:

x: mexiko :fearful: :sweat_smile: jé, to se máte, že se taky někam podíváte :wink: To je vlastně výhoda, mít za manžela cizince, a takhle si cestovat :sweat_smile: Glukopur jsem kupovala v lékárně, ale mají ho mám za to i supermarketech :slight_smile: Asi už se tady neukážeš, jak budete pryč, co? Tak přeju taky veselé vánoce :slight_smile:

say: to mně povídej, u nás to bylo to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych to viděla taky na ty zoubky, zvlášť pokud už nějaký máte :wink: Je to hrozný, když nevíš co se s ní děje, jestli jí něco bolí. To u nás je už takhle pěknou dobu :confounded: Už aby byli starší a řekli si, co je trápí :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak nakonec v tu středu, jak jsme tady psala, že malej má horečky jsme jeli na pohotovost a protože ceůlej den nepil a nejedl, nechali si nás tam až do včerejška. udělali mu všemožný testy a měl nějaký zánět v těle, tak ještě ted bereme antibiotika.
13. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus: ahoj, tak jste koukám taky na ATB :unamused: Je toho teď nějak moc, kluk od kamarádky taky horečkoval, a jak píšeš, taky měl zánět v tělíčku a museli si pobít v nemocnici, ale nic bližšího jim neřekli, jen že ten zánět tam někde je :confounded: Tak hlavně, že víte co to bylo, a malej ať je brzo zdravej :wink:
13. pro 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus,tak hlavne ze uz bude jen lip :wink:

zuby mame dva,klidne to muze byt k nim. vcera jsme spali u mamky ze si vecer s manzou nekam zajdem. po roce. tak me berus nechala hodinu a uz mamka volala at jdu domu :sweat_smile: (a to jsem odchazela a tvrde spala). no,dalsi hodinu a pul jsem ji pak uspavala,vypadala ze uz je vyspana. a v noci nekolikrat vzhuru a budicek v 6:30. no i mamka rikala ze fakt spatne spi a ze to s nama nezazila. zkouseli jsme ji davat flasku a bez uspechu. jak ji jednou odnaucim netusim :frowning2:. nicmene u mamky bylo fajn, aspon mi s juli pomohla,protoze me to vycerpava :pensive:
je na ni videt ze by se chtela hybat,nejde ji to, nebavi ji se snazit.
13. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik: mě taky řekli, že ten zánět tam někde je :astonished: aspoň, že ten přístup personálu byl o 100% lepší, než v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko...tak at ATB zaberou hlavně a že personál byl fajn.....ale že si užíváte s prckem....
My v noci spaly :grinning: od 8-3,pak do 5 a to jsem si ho nechala u sebe a pak do 7 :grinning:
no uvidíme dnes,jestli to nebyla náhoda
13. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nam je dneska 9 mesicu. leti to tak strasne rychle :cry:
14. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say.....tak gratulujeme k malým narozeninám....
a máš pravdu,strašně to letí.......
15. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame 3. zub :dizzy_face: . aspon vim proc tak spatne spala a byla protivna
15. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooojky

tedy vy jste kecalky, to než zase dočtu, to bude doba. Hlásím naše míry: 10,10 kg a 78 cm. :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: gratulacéééé, pozor na prsa :grinning:
15. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek