Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
16. pro 2009

skleni, krasny miry 😉. a jste dlouhy 🙂
kousala i s tema dvouma, ted uz bude jen hur 😀. ale fakt to blbe snasi ☹

sklenicka24
16. pro 2009

Say: myslíš ten růst zoubků???

sayast
16. pro 2009

jj,kdyz rostli prvni dva,tak mi 14 dni nejedla a blbe spala a u tohohle horniho nekolik dni strasne protivna, jen by se chovala, takze jsem ji nosila jen v manduce,polozit se nesmela a noci priserny.no,delala jsem si az srandu ze mi andilka nekdo vymenil za tyrana 😅

sklenicka24
16. pro 2009

Say: ty jo, to musíš být absolutně vyšťavená.... to Vojtula je jen protivka, ale dá se to. Dokonce jsem dělala při něm i obálky. Tak hlavně, ať je lépe...

sayast
16. pro 2009

jo,jsem hotova 😝 . ja bych tak potrebovala treba 2 hodky aby si ji nekdo vzal a ja mela klid. bohuzel. doma bordel az to neni hezky,ale nemam sanci neco udelat.
bud rada ze je vojtik jen protivnej.

sklenicka24
16. pro 2009

Say: a co babičky?? nebo táta??

sayast
16. pro 2009

skleni, jedna babicka (tchyne) je nepouzitelna. pro cizi prvni posledni, vlastni nejak neregistruje. ani bych to nechtela. jeste ted bere duchod na laktacku. takze radsi ne 😅. a stejne to vidim ze by mi juli tahala jen po navstevach jinych inteligentnich bab.a ani nema zajem ze by pomohla...
moje mamka rada pomuze, ale ma moc prace. takze v tydnu to vubec nejde, o vikendu jo. ale taky si ted moc netroufa kdyz je juli takova urvana 😅
a eda, ten mi juli vozil za celou dobu 3x a jeste jsem musela doma kmitat aby bylo videt ze jsem neco delala a nemela cas na milence 😅 🤐 😔 🙄

sklenicka24
16. pro 2009

Pane jo, to je mi moc líto. Já mám také tchýni na baterky, ale když potřebuji, tak pomůže, v tomhle jí nemůžu nic vyčítat. tak přijeď k nám 😉

sayast
16. pro 2009

skleni, skoda ze nebydlime bliz 😀. i kdyz po vanocich se chystame k te jihlave za babi a dedou. ale pres JH nepojedeme ☹.

sklenicka24
16. pro 2009

To ej škooooodááááá, ale tak třeba manžu přemluvíš 😉

pikusa
16. pro 2009

Skleni....krásný míry máte...a teda hakt dlouhán 🙂
Say....to je na prd....prostě řekni manžovi,že potřebuješ vypnout,spát jen tak relaxovat a dej mu kočár....

sklenicka24
16. pro 2009

Pik: mám stejný názor, musíš si odpočinout.

leonik
16. pro 2009

Ahoj holky, nestíhám 😅

skleni: teda Vojtík přerostl našeho Vojty 😀 Teda na dýlku 😅

say: úplně s tebou soucítím ☹ U nás za to teda mohla nemoc, tak jak už jsem s těma dvouma zavřená čtyři dny doma, pořád to samý, od rána do večera, už toho mám taky dost 😝 Taky bych potřebovala aby si je někdo vzal a já nemusela od rána do večera na ně mluvit a tak 🙄 Ale jak píšeš, přijde mně to přesně jak u nás 😝Tchánovce jsem neviděla ani nepamatuju, a naši jsou zaneprázdnění, tam hlídání nehrozí, jen když nutně někam potřebuju 😒 Manža si je vzít nemůže, páč chodí domů až večer, a teď je dva dny neviděl vůbec, pomáhá našim, co je potřeba 😖

sklenicka24
16. pro 2009

Leo: vůbec to nemáš lehké. Holky, tak ať se to brzy zlepší a hlavně ať jste odpočinuté

sayast
16. pro 2009

to vam jmusim rict, dnes jsem vytahla sportak a hlubokou korbu uz schovala a jsem z toho cely den smutna 😅☹. ona by se teda jeste juli vesla,ale uz to s fusakem a dekou nema tak pohodlny. tak me to nejak rozesmutnilo ☹

leonik
16. pro 2009

say: no jo, rostou rychle ti špunti. Mně je to taky líto, ale ty budeš mít ještě další mimi, kdežto u nás už není další v plánu 😒 😢

sklenicka24
16. pro 2009

Say: leo má pravdu, pořídíš si další. U nás se už také nic nechystá. Já bych se nebránila, ale manža nechce. A také musíme koukat na každou korunu a to je děs.

leonik
16. pro 2009

skleni: máme to stejně. Já bych taky ještě do budoucna chtěla, ale manžel nechce ani slyšet 😒 Jak píšeš, je to hlavně o penězích 😖

sklenicka24
16. pro 2009

Leo: no právě, pořídit si dítě na úkor těch dalších, to opravdu ne. Chci jim dopřát to, co bude potřeba a to co si budou přát... A dnešní situace opravdu moc nepřeje velkým rodinám. Jako třeba dnes, dnes jsem se dozvěděla, že nemám nárok na přídavek na dítě?? já to nechápu, jsou to peníze pro děti a není na ně nárok. Sakra kde to žijeme???

sayast
17. pro 2009

dobre ranko 🙂
jenze ja uz dalsi asi taky mit nebudu 😢 . jedine ze bych si nasla novyho chlapa 😅. eda je rezolutne proti dalsimu ☹

helulicek
17. pro 2009

čau holky, tak zas po delší době se ozývám....no četla jsem jen pár posledních příspěvku...

say, holka, ty to nemáš vůbec lehký....kočko, ať se manžel trošku vzpamatuje a aspoň občas pohlídá Julinku. Vždyť takovou krásnou holčičku musí být radost hlídat 😀

skleni, koukala jsem v obchodě na tu zopu. Vypadá dobře, jen se mi moc nelíbil ten matroš...ale asi bych do něj taky šla...

holky, máte pravdu, dnešní doba vůbec nepřeje mít víc dětí....jelikož stavíme, tak si taky nemůžeme vyskakovat. My bysme teda druhý chtěli, asi po těch třech letech než mi skončí mateřská, ale uvidíme....budeme muset splácet, Štěpánek taky bude potřebovat svoje....no jo, život je boj 😒

sayast
17. pro 2009

jen holky nevim jestli vite, nad tou zopou jsem taky premyslela, nakonec jsem ji nevzala. kdyz bude dite v lehu, nedostanete se do kose... treba vam to nevadi 🙂. pro me to byl nedostatek 😀. na netu teda pisou ze dostanete,ale kamaradka ji ma a byla proto nastvana.

je,ja mit penize,tak mam kupu deti 😵

helulicek
17. pro 2009

say, a jakej máš nakonec sporták?? nebo využíváš sporťák z kombinace??
Já jsem to zatím nechala být, s našima jsem se domluvila, že peníze, co dají Štěpimu pod stromeček schovám a na jaře koupíme sporťák. Zatím mám Štěpiho v hluboké korbičce, ale je to na fest. Říkala jsem si, že ho přinejhorším dám do sporťáku z kombinace a jak bude větší, sám sedět, tak ho dám do klasickýho sporťáku...

pikusa
17. pro 2009

Ahojík holky...
Say...proto byl Mates tak dlouho v hlubokém....jako že pořád miminko.....a pak sporták a mě došlo,že už je to velkej kluk a taky mi to bylo líto......

sayast
17. pro 2009

hel,ja ted menila u kombinace sportak 🙂
ale vetsinou uz od leta jezdim v golfkach,vejdou se mi do vytahu,tak je to pohodlne. juli si na chodbe pripravim,pak se oblecu a nemusim ji s fusakem,dekou a vsim tahat dolu do kocarkarny 😝
mam tyhle a jsem s nima moc spokojena, jdou az do lehu,kos pristupnej:
http://www.nej-kocarky.cz/graco-mirage-plus-s-t...

jen ten pult vepredu mam sundanej, se mi tam nelibi 😅 a zatim neni potreba,vyndam ho treba na leto aby tam juli mela susenky nebo neco 🙂

ja taky, vcera jsem to menila a u ty kombinace zvlast mi doslo,ze uz neni miminko 😢

sayast
17. pro 2009

jak oblekate deti do fusaku?

sklenicka24
17. pro 2009

Ahojky, Say, ty vapadají dobře, nemáš fotečku s Julí???

Já dávám punčochy, kalhoty, svetr bundu a nebo svetřík a do kombinézy

sayast
17. pro 2009

bohuzel juli tam vyfocenou nemam,ale muzu napravit 🙂. dnes teda ne,mame lenosivy den, tak nepujdem ani ven 😀. ale zitra 😉
a vejde se tam krasne. sice s fusakem a dekou to ma tip top, ale asi ji to nevadi 🙂

sayast
17. pro 2009

http://www.kocarkynec.com/2687-autosedacka-4-ba...
takovou budem kupovat autosedacku 🙂

sklenicka24
17. pro 2009

Say: no ta je kráásná, dám ti sem odkaz, teď jsem sehnala sestřence, je to téměř ta samá, ale trochu levnější. Už dorazila a nemá chybu.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28466351&ta...

tak to promyslete, každá kačka dobrá 😉