• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
hel,je mi to strasne lito,bude to mit ted tatka tezky,ale s vasi pomoci to zvladne. bude muset :sweat_smile:. drzte se.
brzy se uzdravte :wink:

pik,fotky krasne :slight_smile:

me julca do pul roku taky spala nadherne :dizzy_face: ,kde ty lonske snehy jsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik... :slight_smile:
teď jsme dorazily z prochajdy, uf, fujavice do čepice je venku, za chvíli přijede manža s KFC ňamkama, tak se těším, samozřejmě nepálivým. :grinning:
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam, ze v CR vladne pekny necas. U nas zase porad prsi, coz je v Mexiku hoooodne neobvykle, obdobi destu tu maji v lete a v zime nezaprsi nikdy. Nam lije uz 3. den.. :confused:

Dnes rano se mi stala strasna vec, maly mi spadl z prebalovaku - pristal na predni strane vc. obliceje. Ja se lekla, asi vam nemusim rikat. Ma na tvari peknou modrinu, ale jinak se mu snad nic nestalo, jen si poplakal a ja skoro taky. Bobek maly. Jen jsem se otocila ze vyhodim plinku, drzela jsem ho za nohu a najednou byl dole. Nebyla to ani pul sekunda!!!!! :confounded: A ja si myslim, jak to uz nemam vsechno zmaknute, prebalim raz dva, a ono tohle.. Pripadam si jak debil. Jeste jsem pak prislapla kocku, ta zakvicela jako kdyby ji na noze brali - tak si rikam, radeji zustanu doma at jeste dneska neco nevyvedu. Mate taky nekdy takovy den blbec? (Ne ze by vam deti padaly, ale tak vseobecne..)

Helu - cetla jsem, cos psala o dvojcatkach, jste strasne fajn, ze s tim tatkovi pomuzete. Bude to pro neho asi nejtezsi, urcite bude v holcickach videt maminku, ale na druhou stranu je krasne, ze mu po ni zbylo hned dvojite nadeleni. Bude s nimi mit hodne prace a taky malo casu na stesk. (Ted se omlouvam, snad to nezni blbe, co ti pisu.) Sestrenky je mi strasne lito, nedovedu si predstavit byt ochuzena o radost byt s vlastnim ditetem, ale zivot je nekdy nevyzpytatelna potvora. Myslim na vas ***
9. led 2010 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xszaje...jen malého hlídej,jestli není spací či prostě jiný.....
to není nic neobvyklého,prostě se to stane...je to šok ale stává se to...
Holky,Mates spal od 8-7 rána bez mlíčka :astonished: jen čajík a dudel....a v 7 dostal MM a spal ještě do 8 :grinning: no paráda :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
xzaje...stane se, no..
pik..my jsme taky spinkaly dobře, od 21.30-06.00 hod. a od 08.00-11.00 hod. a teď zase spinkáme. :dizzy_face: Ráno se mi posrandila, že si pokandila i zádíčka. Cumlala prso, začala se s tím prsem v puse kroutit :grinning: a tlačit a najednou řach, řach a bylo mi to podle toho jejího úsměvu jasný. :grinning: Ale pak ten blažený výraz a za chvíli to zase zalomila. :grinning:
9. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akvy :grinning: nálož v plíně a v poho vid :grinning:
Dnes Mates taky spal docela dobře..jen jenou dostal kozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
my dnes místo na plavčo ráno jeli k dr.
Matýsek opět v noci strašně sípal,nemohl dýchat a strašně kašlal.....ráno měl trošku teplotu,ale spíš z toho,jak plakal...takže opět laryngitida..takže jsme se u něj v noci střídali a ani jeden se nevyspal.
už vykašlává,ráno se i poblil,tak hleny šly ven,máme sirup a snad bude bobek brzy fit.
Ven můžeme na chvíli,pokud nebude velký mráz...
A taky ho sestřička zvážila----------------------10.97kg :slight_smile:
12. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj piku...to je mi líto, chudinka Matýsek. Laryngitidu má chlapeček mých známých. Hlavně, že už máte sirupík a hleny odcházejí....teda, vy jste cvalíci :slight_smile:
12. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik, tak snad uz to budete mit co nejdriv dobry. to je prace :frowning2:

my jdeme pristi tyden na kontrolu, tak jsem na nas taky zvedava :slight_smile:. ale zda se mi ze uz nepribira
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak my byli včera na roční prohlídce a Vojta má 10,69kg a 80 cm. Takže už tady patříme spíš mezi ty váhově menší, jak se tak dívám :grinning: :grinning: Od posledka přibral jen 190g :slight_smile:

pik: jejda, chudák Maty, tak přeju ať je brzy líp :frowning2: Já nevím, co bych dělala, kdyby se to u nás objevilo znova, asi bych se bála zůstat v noci doma :frowning2: Posledně jsem myslela, že se Vojta zadusí :unamused: To už vykašlává brzo, u nás to trvalo dva dny, než začal.
13. led 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Leonik....my minule jezdili na inhalace.....
půjčila jsem si zvlhčovač vzduchu a asi to i pomáhá :grinning:
ale chce nosit a chovat--a 11 kilo je záhul :grinning:
13. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say.....sem patříš :grinning: nekecej jinde :grinning:
15. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja vim :grinning:. me se jen libi jak si kazdej na neco stezuje :grinning:. my na michellinky, oni na zizalky :grinning:

jak vam je? uz je matysek lepsi?
15. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No celkem jo,ale není to ono....kašel má a rýmu taky....
a já taky už :unamused:
No ono kdyby jsme měli žížalátka,taky by jsme si asi postěžovaly :grinning:
15. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,to me mrzi ze jeste nejste ok :frowning2:

a jak se jinak mate? ja jsem sama,eda prijede az zitra ve 22 hod, tak piju vinko a zapijim bylinkovym cajem abych to zredila :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say,dobrá kombinace :grinning:
My jsem taky sami,tatík má vycházku :grinning: jinak se máme fajn....
jen jsme nemohli na plavání kvuli nemoci :unamused:
15. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na plavani nechodime vubec.

pik, to ten muj se na vychazku nepta :sweat_smile:. jen oznamuje
15. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jak máme tu hospodu,tak tam vezl zboží a pak volal,že si zahraje karty....stejně je autem,tak nemůže pít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj dela taky v hospode,pro zmenu hraje sipky a aby mohl pit,tak tam prespi :grinning:

vy mate vlastni? to je edovo velky sen
15. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastní....v pronájmu je.....
musela se dát do kupy,ted už to tam šlape :grinning:
Ale k tomu pepa chodí do svojí práce...toto je mimo,takže ho taky nemám často doma...
http://www.uhriste.com/
15. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju,vypada to dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo je to tam fajn...teda já se tam moc nedostanu..je to asi 15km....a hned kousek od ní máme zahradu a chajdičku....v létě to tam je super....
15. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to verim :slight_smile:. ale asi dalo docela praci to dat do kupy co?
15. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo to tam dost děsný....všechno se dělalo...bar,stropy,podlaha....
ale naštěstí se investice vracej,jsou tam zábavy a disco a taky soukromé akce....i když je to na vesnici,jede to dobře.
Jinak to jde celkem mimo mě....otevřelo se loni v březnu a to já měla měsíc před porodem
15. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nezarlis :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...ne nežárlím.....
toho jsem si užila dost v dřívějších vztazích.....
kdyby chtěl něco někde udělat,nezabráním tomu...........ale zatím si říkám,že on by nezahnul :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky rikam ze kdyz bude chtit, tak se stane. ale myho furt nejaka bombarduje,takze co ja vim :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say,tak to je blbý.....to kdyby Pepu tak taky zbystřím.....
co ty na to??
15. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,ze budu mit klid :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive:

eda ale tvrdi ze nez by me podvadel,tak se nejdriv radsi rozejde,ale tak nevim. k tomu uz jsme meli hodnekrat blizko. ted mu nedavno jedna psala ze by ho chtela videt (to teda pise kazdej den skoro), ale ze chce videt i juli! :rolling_eyes: . kudla se mi otevrele v kapse :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say...a jak víš co mu píšou??? :grinning:
a teda s Jilinkou...to bych byla taky nas...
15. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek