Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
27. led 2010

Evanko....salko...prodávají v plechovce a je to jak píšeš-kondenzované mléko...

xzaje01
27. led 2010

Evena - na skvrny od kakancu pomaha uplne zazracne slunicko. Kdyz je pod mrakem, taky to jde, ale ne tak dobre.
Say - super prace, kdo vsechno si pochutnal? Ja jsem ted na diete, tak se vyhybam sladkemu jak muzu, ale svagrova mi poslala k Vanocum krabici arasidovych tatranek, ty ja miluju, takze o pokuseni tu neni nouze. 😅

xzaje01
27. led 2010

Jeee, ja malem zapomnela - dneska se maly sam postavil v postylce, mam to i na videu, akorat ze to sem nemuzu dat. Zkusim updatovat aspon album..

xzaje01
27. led 2010

Tak se povedlo!

evena
27. led 2010

xzaje to muselo být radosti ... a jak se chláme 😉 😉
tak sem ten zákusek taky dělala a je úžasnej, měla sem na něj takovou chuť že sem ho nakrojila ještě nebyl pořádně zatuhlej 😀 nehledě na to že sem část krému spořádala jen tak, mňam

evena
27. led 2010

pikusko, a cos řekla tomu známému na ty blbé hlášky? A vůbec, jak holky reagujete na toto? Ze mě vždycky vypadne nějaká blbost jako že je akorát nebo tak něco 😒 Jde vůbec na něco takové říct něco inteligentního? Že ty lidi nechápou že to taky tu maminku může mrzet 😒 😒

xzaje01
27. led 2010

Evena - tak ten recept se siri jak mor, koukam 🙂 Ted jsem se na to divala, nechapu ten karamel. Jak je tam napsano "nebo ..." To jsou dve moznosti udelat ten karamelovy krem?
Ja budu zitra pect rohliky a delat domaci jatrovou pastiku, tak pak dam vedet. To pecivo tady to je des. Dneska jsem davala malemu housku koupenou vcera a byla jak bota, vubec to nechtel a ja se mu nedivim.. 😠

evena
27. led 2010

jj můžeš si vybrat ze dvou možností, já dělala tu kde se nedává ten puding
já vůbec nevěděla že to kond. mlíko tak ztuhne a změní barvu 😕 tak jak sem otevřela tu plechovku tak sem z toho byla dost vyvalená co to tam jako dělá ... 😀
s tím pečivem to musí být mazec ... mě stačilo být 14 dní v chorvatsku, bez rohlíků a našeho chleba nevím co jíst, nějaké "náhražky" neberu 😒 ale když malá trpěla na prdíky tak sem se bez nich obešla celé tři měsíce, tak mě to chybělo že mi na sváču stačí suchej rohlík 🙂

pikusa
28. led 2010

Ahoj holky...
my byli plavčit,měli jsme náhradu za to,jak jsme marodili.....
ale teda jízda autem nic moc....
Evanko....asi už jsem si na ty kecy zvykla,ale dřív mě to mrzelo hodně,až jsem doma i brečela někdy....
X---malej je šikulín 🙂
To já se včera radovala z toho,že aspoň trošku leze už 😀

xzaje01
28. led 2010

Piko, nejak nechapu - z ceho jsi doma brecela? ☹

pikusa
28. led 2010

X z těch keců o velkém miminku....když jsem to cestou do města slyšela třeba 5krát prostě jsem si pak pobrečela víš,nebylo mi to příjemný...........

sayast
28. led 2010

pik,to rozumim ☹

jsem rada ze receptik se libil 🙂. premyslim ze zitra udelam dalsi 😀

evena
28. led 2010

odpoledne sme tu dobrotu s přítelem dojedli, takový množství toho bylo, nechápu kam sme to dali ... zase sem to maje hubnutí musela odložit na neurčito 🙂

pikusa
28. led 2010

Jo Say ty ses dala na pečení???
já peču ty recepty....hrnek toho a toho,smíchat,na plech a peču...pak něčím pomazatnebo posypat a je to 😀
mám jeden osvědčený recept,velmi jednoduchý a dobrý 🙂

sayast
29. led 2010

dobre ranko 🙂
pik,hod ho sem 😀

pikusa
29. led 2010

Jasan......takže
1 hrnek cukr moučka
2 vejce
2 hrnky polohrubé mouky
1/2 hrnku oleje
prášek do pečiva.........všechno smíchat a posypeme...
POSYP
1 hrnek strouhaného kokosu a 1/2 hrnku cukru moučka
Tak to dáš péct asi na 30 minut na 170....kokos hezky zrůžoví
a po vyndání ještě teplé se to hned poleje šlehačkou,njlépe 33%
je to fakt dobré
😉

evena
29. led 2010

ahojte
pikus tak to znám jak řezy rafaelo, fakt výborný !! Akorát dávám větší vrstvu kokosu.

pikusa
29. led 2010

Evanko....jo taky dám někdy víc....
😉

sayast
29. led 2010

pik,to taky znam,dokonce jsem uz i delala 🙂. mozna dnes udelam slehacku a udelam to 🙂

pikusa
29. led 2010

No tak nic,když to znáte 😝 😀

sayast
29. led 2010

pik,to nevadi,aspon jsem si to pripomnela 😉

pikusa
29. led 2010

Say.....tak aspoň něco 😀

xzaje01
29. led 2010

Piko, ja to neznam! 😀
Jo a ty reci, to mi nerikej, ze ti lidi rikaji vycitave nebo jinak negativne, ze je Matyasek velky?! Mi teda rikaji porad, ze je "bello cicone", tj. ze je pekne baculaty, ale ja to beru jako kompliment - ti lidi se u toho tvari hezky, kdyz to rikaji.. Mi nerikej, ze je lepsi mit hubenoura?! (Nic proti nim..)

Holky, ja vcera pekla rohliky - dam do alba fotku, dopadly skvele! Ale te prace.. 😠 Skoda, ze je tady nemaji, ale aspon mam namrazeno na dalsi tyden zasobu. Nas mrazak je ted jak sklad jidla pro maleho! 🙄

pikusa
29. led 2010

X...když jsem slyšela 4krát za den větu...teda ten je,za chvíli se ti nevejde do kočárku,co mu dáváš k jídlu???tak mě to mrzelo...
někdo to řekl hezky,to jo ale někdo divně 😒

naty.motylek
29. led 2010

ahoj holky jsem tu nová veměte mě mezi sebe

evena
29. led 2010

xzaje že by byli u vás tolerantnější lidi? 🙂 mám taky zkušenost jako pikuska, ale od vlastní tchýně ... místo aby malou třeba pochválila tak měla blbé hlášky na to jak vypadá (tlustý velký škraně, silný nohy, vypasená atd.)... ono je rozdíl s jakým tonem v hlase to řekneš, tchýně to říkala s pohrdavým 😖 😖 ale třeba jiní lidi to řekli normálně a za slovem velká řekli i třeba roztomilá, tak to prostě zní pěkně ... taky třeba někdo může říct velká ve smyslu jako že vyrostla, ale já už každého za tímto slovem podezřívám že to myslí jako narážku ... takže nebýt tchýně asi to taky budu brát jako poklonu, je to neštěstí mít takovou mrchu v rodině 😠

evena
29. led 2010

ahoj naty 🙂 tvoje malá je hubeňourek 😵

naty.motylek
29. led 2010

evena-ahoj je trochu a zapadnu semka

naty.motylek
29. led 2010

tak dobrou holky budu rada vemete mě mezi sebe pa

pikusa
29. led 2010

Naty....celou dobu přemýšlím,čím zapadneš 😀