• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Naty,dobrou.....
Mates spí do 8 každý den....ale tvoje je starší :wink:
30. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-malá měla 2roky .Spává mi taky do osmi ráno
30. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já chtěla napsat od 8mi :slight_smile:
a ráno????kolem 6 má vyspinkáno,vezmu ho k sobě a pak někdy ještě usne...někdy ne,ale já jo :grinning:
30. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz beruska konecne usnula :slight_smile:

pik,do regionu k nam do mesta chodim,i sraziky jsme meli a budou zas, ale v zime nic :frowning2:.
30. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..my i v zimě...ale já jsem pojízdná....
30. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas co tam chodi, tak krome dvou jsou vsechny od pryc. tak je to blbe :unamused:
30. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...no my tak nějak z našeho okresu...a jednou za měsíc se slezeme....
Jdu spát,Mates opět vstává ted kolem 6 a to je na mě mooooocccc brzy
30. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko a prima neděli :wink:
tak jak jsem psala---budíček v 6 :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted už hodinu zase spí...
31. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rano holky
31. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty...ahojík :slight_smile:
31. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-ahoj koukni mám fotečky v albu
31. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty.....krásný...a sluší vám to spolu holky :slight_smile:
31. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-děkuju
31. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
tak my jdeme dnes s Matyáškem na mejdan :slight_smile: jeho kamarádka slaví rok :grinning:
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
kdepak to vazne?

naty, krasny fotky :wink:

pik,prave delam tu tvoji buchtu. jen jsi tam zapomnela napsat mliko a me nez to docvaklo :grinning:
2. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik,jaky byl mejdan? :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mě blbne nějak konik
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast-děkuju moc je to malá roštanda
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
tak já mám ty dny nějaký nabitý, ale zítra krom kočárkování bych měla být doma, tak se snad ukážu :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky už jsem tu jednou byla, ale ted mi popadlanějaká hrozná deprese. :frowning2: To moje miminečko pořád nezastavilo svuj váhový přírustek a má už 14,4 kilo v jedenácti měsících, začínám být z toho nešťastná. A to dneska měl ráno aktivii pak měl v jednu rýži s hovězím masem, pak pribináka a nakonec přesnídávku než šel spát tak mlíko,mě to nepřijde nějak moc. A při tom je i aktivní, spí jednou denně, pořád někde leze nebo chodí kolem nábytku. Já už fakt nevím, to je zase skoro kilo za měsíc. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau lusi, tak co to probrat s mudrou? nevím, ale mě nepřipadá moc normální skoro v roce přibrat kilo za měsíc....jestli třebas nemá nějakou metabolickou poruchu nebo tak něco...nechci tě nějak strašit, ale přece jen je to taky jedna z možností...
hele a co toho pribináka vypustit?? přece jen jsou to docela kalorie a myslím, že se to ani moc nedoporučuje do 1roku...samo, záleží na každé z nás...já ho tedy dávat nechci...
2. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to mám v plánu vynechat, ale nepřipadá mi ada nějak tlustej,jako žádnej hubenour to není, ale že by byl tlustej? :frowning2: co myslíš?
2. únor 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, tak jsem koukla právě do albíčka...no kus chlapa to je ( to tu máme asi všechny :grinning: ) ale že by byl nějak tlustej to mi zas nepřipadá...to ti tak přibírá pravidelně to kilčo?? a kolik má cm??
2. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám v albumu jak šla jeho váha,měří asi 82 cm
2. únor 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemohla jsem kojit a byl na UM, dokonce v jednu chvíli vubec nepřibíral adoktorkaříkala že je podviživenej, no a paknajednou jak když střelí a ne a ne se zastavit
2. únor 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi,ahoj :slight_smile:
vahu ma teda slusnou :sweat_smile:. my mame "jen" 11,8 kg. ale zas mate o 9 cm vic. pribinaka bych zatim zkusila vynechat. a urcite probrat s dr. nam kvuli tomu delali sono hlavicky. jestli nema poruchu v mozecku. nastesti v poradku. ale pry cca kratce po 1. roce zarusta fontanela a pak by se muselo delat CT v narkoze, tak je pry lepsi udelat zbytecne a driv ten ultrazvuk. malou to vubec nebolelo,jen nechtela lezet :grinning:. a za 5 min bylo hotovo
2. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teď jsem nato dokoukala...jsem už jak chlap, nezvládám víc věcí najednou :grinning:
Lus já nevím, jak jsem řekla, nepřipadá mi nějakej tlusťoučkej, já bych se nato zeptala mudry co ona nato...ale pokud ti doteď nic neřekla, tak bych to asi neřešila. Si myslím, že jak bude ještě akčnější, tak to bude ok :wink:
2. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to naše dítě by teda určo neleželo,máme ted problémy i s přebalováním vubec nechce ležet pořád by seděl nebo někam lezl. U doktorky jsme byli před měsícem a vubec nic neříkala. Možná to řeším jen já, nevím jestli už ne´jsem paranoidní. Doktorka mi řekla , že to nemám řešit, že je v poho, tak já nevím, nedá mi to.
2. únor 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi, doktorka vi dobre co dela. ja bych to neresila... nas na to vysetreni poslali, protoze mame opozdeny motoricky vyvoj kvuli vaze..
2. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek