• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Ahoj holky....
dřív jsem se sem nedostala....
Pik,mejdan prima :slight_smile: dětičky si hrály,mamky jedly dort a pily kafe :slight_smile:
Nooooooooa mlíko jsem nenapsala já pako
Lus,není Adámek tlustej,je i dlouhej a hlavně....nerap se tím prober to s dr.a uvidíš.
Já teda taky pribináky a bobíky a tydle věci nedávám....
2. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej lus, pokud ti nic neřekla, neřeš to!!! a choď mezi nás, my tě přesvědčíme o tom, že velký mimi je normální mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdymám pocit žemám snad nejtěžší dítě v širým okolí :grinning: a přitom je jak pytel blech.Je teda pravda , že dneska nekakal,no ale to by aso hodilo stejně jen max 200gramu :grinning:
2. únor 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus...to jsem slyšela já,že mám největší mimino ve městě :grinning:
2. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: naše dítě jí prostě všechno, tomá asi po mamince
2. únor 2010 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik no vidíš a ted mužeš každýmu předhazovat nás :slight_smile:
say a jak je na tom julinka , já myslim že je v poho ne, ta má tak krásný kukadla
2. únor 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zdrava, jen linejsi. sama se neposadi,pouze se plazi pozadu. ted teda zacala perovat na kolinkach, ale to je asi tak vse :slight_smile:. v patek jdeme na neurologii na kontrolu, tak jsem zvedava co nam povi
2. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele....stejně ádný diety držet nemůže....prostě je velkej,hlavně je to živé dítko,koukala jsem jak leze :grinning: to Mates začal minulý týden a ještě mu to moc nejde :slight_smile: je jako pídalka :grinning:
2. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to teda neslyšela, že by byl největší u nás ve vesnici, ale stejně když se sejdem, tak doost vyčnívá mezi svýma vrstevníkama :grinning: :grinning: :grinning:
holky, já jsem ráda, že je velkej....mě to jakoby dává pocit, že je vše ok a jsem si prostě jaksi jistější nebo co...nevím, jak to přesně napsat...já jsem prostě ráda, že je to kus chlapa. Mě se líbí velcí chlapi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak peruje na kolínkách tak to máte dopár dnu doma lezoucí myšku :slight_smile: u nás to tak taky bylo ahned se s tím začal i stavět, tak to je dobrý to si myslím, že jste v pohodě :slight_smile: tak to blahopřeju
2. únor 2010 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikto video je asi z jeho třetího lezoucího dne,najednou to všechno šlo hrozně rychle, ted už je pořád v trysku,celejden za ním pobíhám po baráku
2. únor 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám teda živý dítě...válí se mi po celý místnosti, pokouší se lézt, ale zjistil že když bude "válet sudy" tak je to rychlejší...je ho všude plno :sweat_smile: i tak se stejně pokouší furt lézt, na čtyři už taky pomalu začíná jít, furt sebou mele...mám hrůzu z toho až začne chodit. To budou fofry... :unamused:
2. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

ahoj lusi ještě se neznáme :slight_smile: podle fotek bych ani takovou váhu jakou má Adámek nehádala :confused: ten se ale musí pronést že, mě stačí když tahám tu naší a záda trpí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pikus gratuluju k lezení :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes jsme zkoušeli dávat první kašičku jenom trošku z 30 ml MM, protože už se víc jak týden budí 2x za noc (dřív spala min 10 h vkuse) a strašně jí to chutnalo, v půlce jsem chtěla s krmením přestat a ona se začala vztekat a šla do sedu, čapla mi misku a kdybych jí nedržela tak si jí narvala do pusy, no když kaše došla tak jsem jí musela dát hned mlíko protože se zlobila že měla málo :slight_smile:
lusi, dik :slight_smile:. no,uz by mohla zacit neco delat :grinning:

holky, vy aspon mate kluky :grinning:. ale co mam rikat ja :grinning:.vsechny deti jsou docela o dost mensi. kamaradky mi nabizi pro julku obleceni (jejich holkam jsou 2 roky), ale maji stejnou velikost jako my :grinning:
lus, no vidíš, to už tak nepoletí nahoru :wink:
No on Mates zvedne zadek a jako by se přitahuje rukama....občas přijde na to,že jedna ruka,jedna noha,ale spíš se přitahuje :grinning:
2. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, my nosíme oblečení tak na roční dítě :grinning:
2. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme všude plovoučky nebo dlažbu tak jsem mu koupila návleky na kolena má je pod punčocháčema a je to super
2. únor 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky budu muset poridit ty navkleky. taky mame bud lino nebo plovoucku a to je na prd :frowning2:

hel, tak julka ma ted 86, ale uz si nemyslim ze bude dlouho, tak nakupuju vse v 92 :grinning:
2. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se zatím do velikostí trefujeme, malá roste do délky stejně jak většina dětí, jen ta šiřka no :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale lezeme už měsíc a zase nám to huplo , třeba se zítra hodně vykaka :grinning:
ahoj evena, no to dítě už se nai pořádně nosit nedá,vždycky mi klouže v ruce. I KOČÁRY DĚLAJ JEN DO PATNÁCTI KILO. no a oblečení kupuju 12-18
2. únor 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme taky skoro všude plovoučku....tam musí makat :grinning:
2. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi tak to je pro mě novina že kočáry max 15 kg :confused: při vaši délce se ani nedivím té velikosti, malej je fakt dlouhán
2. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty návleky jsou fakt super a když se daj pod punčocháče tak i drží a nesesunujou se dolu. Já jsem trpěla když jsem viděla adovi červený kolínka, jemu to bylo evidentně fuk, no ale prostě prdlá přecitlivělá matka no :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi, to jsem taky cetla ze kocary maji nosnost 15 kg, ale urcite tam je rezerva, tak toho bych se nebala :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu jste mi holky uklidnili ale stejně nějak zdietním to jídlo a zítra ho přesvědčím aby se hodně vykakal :grinning: a budu s ním hrát na honěnou :wink:
2. únor 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky s tím počítám že tam mají rezervu, jinak jsme ztraceni
2. únor 2010 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se ozývá du krmit ... dobrou noc holky :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc
to taky ještě jíme dvakrát za noc dostane mliko kdyžjde spát to je tak v sedm , pak jí kolem pul dvanáctý a pak kolem čtvrtý, zkoušela jsem mu dát místo toho napít, ale to ho nebralo
2. únor 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek