Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
2. únor 2010

Ahoj holky....
dřív jsem se sem nedostala....
Pik,mejdan prima 🙂 dětičky si hrály,mamky jedly dort a pily kafe 🙂
Nooooooooa mlíko jsem nenapsala já pako
Lus,není Adámek tlustej,je i dlouhej a hlavně....nerap se tím prober to s dr.a uvidíš.
Já teda taky pribináky a bobíky a tydle věci nedávám....

helulicek
2. únor 2010

Hej lus, pokud ti nic neřekla, neřeš to!!! a choď mezi nás, my tě přesvědčíme o tom, že velký mimi je normální mimi 😀 😀 😀 😀

lusinda77
2. únor 2010

někdymám pocit žemám snad nejtěžší dítě v širým okolí 😀 a přitom je jak pytel blech.Je teda pravda , že dneska nekakal,no ale to by aso hodilo stejně jen max 200gramu 😀

pikusa
2. únor 2010

Lus...to jsem slyšela já,že mám největší mimino ve městě 😀

lusinda77
2. únor 2010

😀 naše dítě jí prostě všechno, tomá asi po mamince

lusinda77
2. únor 2010

pik no vidíš a ted mužeš každýmu předhazovat nás 🙂
say a jak je na tom julinka , já myslim že je v poho ne, ta má tak krásný kukadla

sayast
2. únor 2010

je zdrava, jen linejsi. sama se neposadi,pouze se plazi pozadu. ted teda zacala perovat na kolinkach, ale to je asi tak vse 🙂. v patek jdeme na neurologii na kontrolu, tak jsem zvedava co nam povi

pikusa
2. únor 2010

Hele....stejně ádný diety držet nemůže....prostě je velkej,hlavně je to živé dítko,koukala jsem jak leze 😀 to Mates začal minulý týden a ještě mu to moc nejde 🙂 je jako pídalka 😀

helulicek
2. únor 2010

já jsem to teda neslyšela, že by byl největší u nás ve vesnici, ale stejně když se sejdem, tak doost vyčnívá mezi svýma vrstevníkama 😀 😀 😀
holky, já jsem ráda, že je velkej....mě to jakoby dává pocit, že je vše ok a jsem si prostě jaksi jistější nebo co...nevím, jak to přesně napsat...já jsem prostě ráda, že je to kus chlapa. Mě se líbí velcí chlapi 😵 😵 😵 😵

lusinda77
2. únor 2010

no jak peruje na kolínkách tak to máte dopár dnu doma lezoucí myšku 🙂 u nás to tak taky bylo ahned se s tím začal i stavět, tak to je dobrý to si myslím, že jste v pohodě 🙂 tak to blahopřeju

lusinda77
2. únor 2010

pikto video je asi z jeho třetího lezoucího dne,najednou to všechno šlo hrozně rychle, ted už je pořád v trysku,celejden za ním pobíhám po baráku

helulicek
2. únor 2010

tak já mám teda živý dítě...válí se mi po celý místnosti, pokouší se lézt, ale zjistil že když bude "válet sudy" tak je to rychlejší...je ho všude plno 😅 i tak se stejně pokouší furt lézt, na čtyři už taky pomalu začíná jít, furt sebou mele...mám hrůzu z toho až začne chodit. To budou fofry... 😒

evena
2. únor 2010

ahojte holky

ahoj lusi ještě se neznáme 🙂 podle fotek bych ani takovou váhu jakou má Adámek nehádala 😕 ten se ale musí pronést že, mě stačí když tahám tu naší a záda trpí 😝

pikus gratuluju k lezení 😵 😵

Dnes jsme zkoušeli dávat první kašičku jenom trošku z 30 ml MM, protože už se víc jak týden budí 2x za noc (dřív spala min 10 h vkuse) a strašně jí to chutnalo, v půlce jsem chtěla s krmením přestat a ona se začala vztekat a šla do sedu, čapla mi misku a kdybych jí nedržela tak si jí narvala do pusy, no když kaše došla tak jsem jí musela dát hned mlíko protože se zlobila že měla málo 🙂

sayast
2. únor 2010

lusi, dik 🙂. no,uz by mohla zacit neco delat 😀

holky, vy aspon mate kluky 😀. ale co mam rikat ja 😀.vsechny deti jsou docela o dost mensi. kamaradky mi nabizi pro julku obleceni (jejich holkam jsou 2 roky), ale maji stejnou velikost jako my 😀

helulicek
2. únor 2010

lus, no vidíš, to už tak nepoletí nahoru 😉

pikusa
2. únor 2010

No on Mates zvedne zadek a jako by se přitahuje rukama....občas přijde na to,že jedna ruka,jedna noha,ale spíš se přitahuje 😀

helulicek
2. únor 2010

say, my nosíme oblečení tak na roční dítě 😀

lusinda77
2. únor 2010

my máme všude plovoučky nebo dlažbu tak jsem mu koupila návleky na kolena má je pod punčocháčema a je to super

sayast
2. únor 2010

ja taky budu muset poridit ty navkleky. taky mame bud lino nebo plovoucku a to je na prd ☹

hel, tak julka ma ted 86, ale uz si nemyslim ze bude dlouho, tak nakupuju vse v 92 😀

evena
2. únor 2010

my se zatím do velikostí trefujeme, malá roste do délky stejně jak většina dětí, jen ta šiřka no 🙂

lusinda77
2. únor 2010

no ale lezeme už měsíc a zase nám to huplo , třeba se zítra hodně vykaka 😀
ahoj evena, no to dítě už se nai pořádně nosit nedá,vždycky mi klouže v ruce. I KOČÁRY DĚLAJ JEN DO PATNÁCTI KILO. no a oblečení kupuju 12-18

pikusa
2. únor 2010

Tak my máme taky skoro všude plovoučku....tam musí makat 😀

evena
2. únor 2010

lusi tak to je pro mě novina že kočáry max 15 kg 😕 při vaši délce se ani nedivím té velikosti, malej je fakt dlouhán

lusinda77
2. únor 2010

ty návleky jsou fakt super a když se daj pod punčocháče tak i drží a nesesunujou se dolu. Já jsem trpěla když jsem viděla adovi červený kolínka, jemu to bylo evidentně fuk, no ale prostě prdlá přecitlivělá matka no 😅

sayast
2. únor 2010

lusi, to jsem taky cetla ze kocary maji nosnost 15 kg, ale urcite tam je rezerva, tak toho bych se nebala 🙂

lusinda77
2. únor 2010

trochu jste mi holky uklidnili ale stejně nějak zdietním to jídlo a zítra ho přesvědčím aby se hodně vykakal 😀 a budu s ním hrát na honěnou 😉

lusinda77
2. únor 2010

taky s tím počítám že tam mají rezervu, jinak jsme ztraceni

evena
2. únor 2010

luci 😀 😀

evena
2. únor 2010

malá se ozývá du krmit ... dobrou noc holky 😵

lusinda77
2. únor 2010

dobrou noc
to taky ještě jíme dvakrát za noc dostane mliko kdyžjde spát to je tak v sedm , pak jí kolem pul dvanáctý a pak kolem čtvrtý, zkoušela jsem mu dát místo toho napít, ale to ho nebralo