• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Já na ty návleky koukala taky.....ale zatím netřeba... :grinning: kolínka v poho...
2. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme tak 80 :grinning: naše mládě se teď hodně vytahuje. před 14dny měl 76cm a teď mi připadá, že zas povyrostl, ale neměřím, nebo se z toho zcvoknu :grinning: váha mi připadne tak vesměs stejná, teda soudím podle nošení :grinning:
2. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli to třeba takynemuže být tím že jsem v těhotenství fakt hrozně přibrala, třeba jsem mu tam dala nějaký blbí dispozice
2. únor 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si nemyslím lus :wink:

joo a návleky máme taky :grinning: dala nám je švagrová :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak supeer ty užijete my tomáme jako spodní prádlo , bez toho ani ránu :grinning:
2. únor 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodřel už dvoje punčocháče ale návleky drží
2. únor 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, pribranim v tehu to fakt nebude :wink:. jentak pro zajimavost :sweat_smile:. kolik jste holky pribrali? ja 26 kg :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to tu řeknu a upadnete do mdlob, ale bylo to proto že jsem před těhotenstvím schodila padesát kilo no a v těhotenství se to jak jojo vrátilo o čtyřicet zpátky a ted to nemužu dostat dolu a to bych chtěla další dítě, ale zařekla jsem se že dokud to nesundám tak nic
2. únor 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho. drzim palce at se ti to brzo podari :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla ve finále asi 16 kg nahoře.....konec jsem odchodila v rizikovce a poslední KO jsem se už nevážila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí konečnou váhu taky neznám porodila jsem dřív o 14 dnu
2. únor 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zadrzovala strasne vodu, takze za posledni tyden jsem nabirala moc. treba za 1 den 2 kg nahore (a to jsem vypila jen litr,hlidala jsem si to). no, byl to duvod proc mi juli vyvolali o neco driv :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když byla v poradně tak mi naměřili hrozně vysokej tlak poslali mě na rizikový a tam mi řekli že domu už před porodem nepujdu a jak jsem ležele na pokoji s holkama co přenášeli a oni jim vyvolávali ty porody, tak mi z toho praskla voda :grinning:
2. únor 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, tak to to adamek vyresil dobre :grinning:
2. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak my museli porod vyvolat protože dva dny bez vody a kontrakcí a bylo to tak šílený že jsem myslelaž etam zhebnu :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nikdy vyvolávanej porod :confounded:
2. únor 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja si zas na vyvolavany nemuzu stezovat. je teda fakt ze mi to zacalo ze mi sama praskla voda, ale okamzite nastoupili kontrakce po minute az dvou a ty vydrzeli ve stejnem intervalu a intenzite az do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale dalo se :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se už dvakrát zdálo že jsem zase těhotná a jdu rodit a vzbudila jsem se uplně vyděšená :grinning: nevím jak to udělat mít děti a nerodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já v domění,že mi odtéká voda jela do porodky asi v 6 večer....ale voda to nebyla,jen nějaký výtok prej....a po půlnoci jsme jeli znova,od 10 večera bolesti po 3 minutách.
Řekli mi,že jsem zavřená a rodit nebudu,at jede P.domů,že mu zavoláme,že to vidí tak na dopoledne...a já pořád bolesti po 3 minutách.No a nakonec jsem mu volala před 4 ráno a ve 4.43 se malej narodil.
Takže porod vcelku v poho
2. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja porod od prasknuti vody po porod julci celkem 4,5 hodiny (s tim ze jen 1,5 hodiny jsem tlacila juli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). ale nadhera. slo to zvladnout. porad jsem cekala ze bude hur :grinning:. tak jsem si ani nerekla o injekci na bolest :grinning:. a to jsem si domlouvala epidural. no, nakonec mi stejne rekli ze mam smulu kdyz rodim v patek v noci :rolling_eyes: . tim me nastvali :sweat_smile: . nejdriv mi ho naslibovali a pak nic. ja teda u ceho jsem si vytrpela a bylo to horsi nez cely porod, tak byla placenta. mela jsem ji prirostlou k deloze a oni ji ze me zaziva rvali :pensive: . to jsem brecela. moje gyn se pak strasne zlobila, ze to se bez uspani vubec nedela a ze mi taky mohli vyrvat celou delohu
2. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já ležela pět hodin na sále v kontrakcích a nesměla tlačit a nevěděla jsem jestli jsou horší ty kontrakce neo ta ruka asistentky co vě mě pořád směřovala adu tím správným směrem :grinning: fuj no to mi jde mráz po zádech
2. únor 2010 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
say no tak to je hnus,mě se teda taky nechtěla vypudit ale nakonec jí přesvědčili
2. únor 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co holky...vše zapomenuto že :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla asi 17kg nahoře. Poslední dva týdny mi vylítlo nahoru asi 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já porod pohoda :wink: V půl7 večer mě začalo pobolívat, sem myslela že poslíčci, ale ono neee a po 4 ráno jsme jeli do porodky, v pět mě brali na monitor, vyšestření atd. v 5,50 praskla voda a 6,25 byl na světě :grinning: Ale všechno v poho, i ty bolesti (tříselný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) se daly vydržet
2. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji mela navic nejakou zdvojenou. nejlepsi je, ze v papirech jsem o tom nemela ani carku. ono me totiz taky rodili jen PA. doktorka byla nasrana ze ji vzbudili. ale mozna dobre. taky by to jinak nemuselo dopadnout tak dobre :pensive: .
nicmene porod placenty mi zkazil zazitek z celyho porodu, ktery by jinak byl krasny
2. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nezapomněla , já mám pamět jako slon :grinning: ale děti další chystám ještě aspon dvě říkám si že těch pár hodin v celým životě prostě vydržím
2. únor 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda na placentu taky nezapomnela a asi uz nezapomenu :sweat_smile:. ale dalsi aspon 1 bych chtela :dizzy_face: . ale kdo vi co bude :frowning2:

hel, tak to byl fofr :wink:
2. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych klidně brala dalšího drobka hned :grinning: ale zatím to nejde :grinning: No a musím přiznat, že co mi umřela sestřenka u porodu, tak se mi do toho jaksi nechce :pensive: :pensive:
2. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezusky takto snad ani nechci vědět co se stalo a ke to bylo
2. únor 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, opuštím vás. Jdu manžovi vydrbkat záda a hurá do hajan. Kdoví jaká bude noc, mám zas podezření na zuby....už aby všechny vylezly, nebo mě picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou!!!!!!!!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek