Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
2. únor 2010

Já na ty návleky koukala taky.....ale zatím netřeba... 😀 kolínka v poho...

helulicek
2. únor 2010

tak my máme tak 80 😀 naše mládě se teď hodně vytahuje. před 14dny měl 76cm a teď mi připadá, že zas povyrostl, ale neměřím, nebo se z toho zcvoknu 😀 váha mi připadne tak vesměs stejná, teda soudím podle nošení 😀

lusinda77
2. únor 2010

jestli to třeba takynemuže být tím že jsem v těhotenství fakt hrozně přibrala, třeba jsem mu tam dala nějaký blbí dispozice

helulicek
2. únor 2010

tak to si nemyslím lus 😉

joo a návleky máme taky 😀 dala nám je švagrová 😀 😀

lusinda77
2. únor 2010

no tak supeer ty užijete my tomáme jako spodní prádlo , bez toho ani ránu 😀

lusinda77
2. únor 2010

prodřel už dvoje punčocháče ale návleky drží

sayast
2. únor 2010

lus, pribranim v tehu to fakt nebude 😉. jentak pro zajimavost 😅. kolik jste holky pribrali? ja 26 kg 😖 😝

lusinda77
2. únor 2010

no já to tu řeknu a upadnete do mdlob, ale bylo to proto že jsem před těhotenstvím schodila padesát kilo no a v těhotenství se to jak jojo vrátilo o čtyřicet zpátky a ted to nemužu dostat dolu a to bych chtěla další dítě, ale zařekla jsem se že dokud to nesundám tak nic

sayast
2. únor 2010

ty blaho. drzim palce at se ti to brzo podari 😵

pikusa
2. únor 2010

Tak já měla ve finále asi 16 kg nahoře.....konec jsem odchodila v rizikovce a poslední KO jsem se už nevážila 😝

lusinda77
2. únor 2010

já naštěstí konečnou váhu taky neznám porodila jsem dřív o 14 dnu

sayast
2. únor 2010

ja zadrzovala strasne vodu, takze za posledni tyden jsem nabirala moc. treba za 1 den 2 kg nahore (a to jsem vypila jen litr,hlidala jsem si to). no, byl to duvod proc mi juli vyvolali o neco driv 🙂

lusinda77
2. únor 2010

já když byla v poradně tak mi naměřili hrozně vysokej tlak poslali mě na rizikový a tam mi řekli že domu už před porodem nepujdu a jak jsem ležele na pokoji s holkama co přenášeli a oni jim vyvolávali ty porody, tak mi z toho praskla voda 😀

sayast
2. únor 2010

lus, tak to to adamek vyresil dobre 😀

lusinda77
2. únor 2010

pak my museli porod vyvolat protože dva dny bez vody a kontrakcí a bylo to tak šílený že jsem myslelaž etam zhebnu 🙄

lusinda77
2. únor 2010

už nikdy vyvolávanej porod 😖

sayast
2. únor 2010

tak to ja si zas na vyvolavany nemuzu stezovat. je teda fakt ze mi to zacalo ze mi sama praskla voda, ale okamzite nastoupili kontrakce po minute az dvou a ty vydrzeli ve stejnem intervalu a intenzite az do konce 😝 . ale dalo se 🙂

lusinda77
2. únor 2010

mě se už dvakrát zdálo že jsem zase těhotná a jdu rodit a vzbudila jsem se uplně vyděšená 😀 nevím jak to udělat mít děti a nerodit 😝

pikusa
2. únor 2010

Tak já v domění,že mi odtéká voda jela do porodky asi v 6 večer....ale voda to nebyla,jen nějaký výtok prej....a po půlnoci jsme jeli znova,od 10 večera bolesti po 3 minutách.
Řekli mi,že jsem zavřená a rodit nebudu,at jede P.domů,že mu zavoláme,že to vidí tak na dopoledne...a já pořád bolesti po 3 minutách.No a nakonec jsem mu volala před 4 ráno a ve 4.43 se malej narodil.
Takže porod vcelku v poho

sayast
2. únor 2010

ja porod od prasknuti vody po porod julci celkem 4,5 hodiny (s tim ze jen 1,5 hodiny jsem tlacila juli 😝 ). ale nadhera. slo to zvladnout. porad jsem cekala ze bude hur 😀. tak jsem si ani nerekla o injekci na bolest 😀. a to jsem si domlouvala epidural. no, nakonec mi stejne rekli ze mam smulu kdyz rodim v patek v noci 🙄 . tim me nastvali 😅 . nejdriv mi ho naslibovali a pak nic. ja teda u ceho jsem si vytrpela a bylo to horsi nez cely porod, tak byla placenta. mela jsem ji prirostlou k deloze a oni ji ze me zaziva rvali 😔 . to jsem brecela. moje gyn se pak strasne zlobila, ze to se bez uspani vubec nedela a ze mi taky mohli vyrvat celou delohu

lusinda77
2. únor 2010

no tak já ležela pět hodin na sále v kontrakcích a nesměla tlačit a nevěděla jsem jestli jsou horší ty kontrakce neo ta ruka asistentky co vě mě pořád směřovala adu tím správným směrem 😀 fuj no to mi jde mráz po zádech

lusinda77
2. únor 2010

say no tak to je hnus,mě se teda taky nechtěla vypudit ale nakonec jí přesvědčili

pikusa
2. únor 2010

Ale co holky...vše zapomenuto že 🙂

helulicek
2. únor 2010

tak já měla asi 17kg nahoře. Poslední dva týdny mi vylítlo nahoru asi 5kg 😝 Jinak já porod pohoda 😉 V půl7 večer mě začalo pobolívat, sem myslela že poslíčci, ale ono neee a po 4 ráno jsme jeli do porodky, v pět mě brali na monitor, vyšestření atd. v 5,50 praskla voda a 6,25 byl na světě 😀 Ale všechno v poho, i ty bolesti (tříselný 😝 ) se daly vydržet

sayast
2. únor 2010

ja ji mela navic nejakou zdvojenou. nejlepsi je, ze v papirech jsem o tom nemela ani carku. ono me totiz taky rodili jen PA. doktorka byla nasrana ze ji vzbudili. ale mozna dobre. taky by to jinak nemuselo dopadnout tak dobre 😔 .
nicmene porod placenty mi zkazil zazitek z celyho porodu, ktery by jinak byl krasny

lusinda77
2. únor 2010

já teda nezapomněla , já mám pamět jako slon 😀 ale děti další chystám ještě aspon dvě říkám si že těch pár hodin v celým životě prostě vydržím

sayast
2. únor 2010

ja teda na placentu taky nezapomnela a asi uz nezapomenu 😅. ale dalsi aspon 1 bych chtela 😵 . ale kdo vi co bude ☹

hel, tak to byl fofr 😉

helulicek
2. únor 2010

já bych klidně brala dalšího drobka hned 😀 ale zatím to nejde 😀 No a musím přiznat, že co mi umřela sestřenka u porodu, tak se mi do toho jaksi nechce 😔 😔

lusinda77
2. únor 2010

jezusky takto snad ani nechci vědět co se stalo a ke to bylo

helulicek
2. únor 2010

no nic holky, opuštím vás. Jdu manžovi vydrbkat záda a hurá do hajan. Kdoví jaká bude noc, mám zas podezření na zuby....už aby všechny vylezly, nebo mě picne 😝

dobrou!!!!!!!!!!!!!! 😔 😔 😔 😔 😔 😔