Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
30. bře 2010

Evenko,taky jsi čekala dlouho a super,že se zadařilo takhle přirozeně
a co ty víš,třeba to bude zase 🙂

jajkax
31. bře 2010

Holky já k vám sice přizpívám jenom občas, ale nakukuju a čtu si vás celkem často a musím se taky pochlubit s našema mírama🙂tak na 8 měsíční prohlídce měla 82cm!a 8,2Kg 😉 A minulý týden jsme byla přez týden v nemocnici a tam dost zhubla chudinka moje malá a má ted 82cm/7,7kg tak si umíte představit jaká to je žížala 🙂

pikusa
31. bře 2010

Jajka.....teda chůdě malé pohublé 🙂
a teda je dlouhá,co.....82cm 😀

jajkax
31. bře 2010

hrozně dlouhá se děsím toho kam až vyroste🙂já mám teda 183cm, ale v 8 měsících jsem měla 78cm🙂

evena
31. bře 2010

jajkax: ty brďo to je dlouhánek 🙂

pikusa
31. bře 2010

No tak bude hrát basket na profi úrovni a bude vám vydělávat velký prachy 😀

saminka
31. bře 2010

even to ti taky gratuluji ,ze se povedlo prirozene, po tech ivfkach, me by nevadilo absolovat i druhe ale prvni musime vyzkouset nase zmrazene embisky 😵 a na fotkach jsem si vsimla ze Majinka ma toho pejska od Fisher Price,zrovna dneska ho chceme koupit male,jste spokojeni? taky uz musime koupit jidelni zidlicku 😵

jajkax - mas to doma ale dlouhanku teda,ja sama merim 181cm ale mala roste pomaleji zatim,nektere oblecky jako strampliky atd ma porad vel do 3mesicu 😅

pikusa
31. bře 2010

Saminko,my pejska PF nemáme,ale kamarádka ano,Matyášek se od něj nemůže hnout,když jdeme na návštěvu 😀

evena
31. bře 2010

saminka: spokojení sme, malá ho uplně miluje, akorát ti ty písničky po čase fakt lezou na mozek 😀

tanka72
1. dub 2010

Ahoj holky

tak Vám všem přeji krásné a pohodové Velikonoce a hodně vody!!! 😀 😀 😀

pikusa
1. dub 2010

Ahojík holky.....
loni na Velikonoce měl Matyášek premiéru v kočárku....joo loni byly dýl,než letos...
my byli dnes ve fotoatelíéru,tak jsem zvědavá na výsledek....pár fotek jsem viděla ve fotáku,zbytek paní dá na rajče a já si jich pak 30 vyberu a ona je nechá udělat.

pikusa
1. dub 2010

Jo a holky,toto dostane mates k roku
http://www.detskagalaxie.cz/trikolka-7026-/gall...

teriskaa
1. dub 2010

hoolky.. ahoj.. uklidňete mě trošku..měl jste tu někdo taky problém s pasením? My teda pasem,ale že by to bylo dlouho a jistý..to teda ne 😖

pikusa
1. dub 2010

Teri,neblázni....mates ve 3 měsících nechtěl....nejraději byl na zádech,bříško neee neee.....

teriskaa
1. dub 2010

pikus: Dííík 😀 já právě jsem furt zblblá z tý naší doktorky..asi ji budu muset změnit..protože mě furt děsí..

pikusa
1. dub 2010

Teri,v klidu...uvidíš že to bude v poho...
moje dr.je naštěstí v klidu....ale mám gynekoložku a ta byla taky děsící typ 😝

teriskaa
1. dub 2010

no osmého dubna nás čeká ta neurologie,tak jsem zvědavá..
a jak se daří matýskovi?🙂

pikusa
1. dub 2010

No asi dobře,že jdete a budeš slyšet i jiný názor než tvojí dr.
Mates chrupe už asi od 7mi,byl hotovej....ale jinak v poho.... 😉 díky

evena
2. dub 2010

ahojte
pikuš pěknej dárek 🙂 Matýskovi vše nej 🙂 pak nahaž nějaké fotky 😵
teri to bych řekla že je normální, mě malá taky nechtěla pást a vztekala se u toho že sem jí na břicho raději skoro vůbec nedávala, znám spoustu maminek co měli to samé a děti mají teda normální 😀 ta tvá dr je na vás fakt nějaká zasedlá, má dr mi na to neřekla nic, možná by nebylo fakt od věci změnit dr 🙂

pikusa
2. dub 2010

Evenko....až ve středu 😀 to budu mít ročáka 😀

teriskaa
2. dub 2010

evena: To on se i snaží..předevčírem pásl osm minut v kuse..to je asi nás rekord 😀 ale taky se někdy vzteká no..

evena
2. dub 2010

teri tak to tak dlouho nepásla Mája nikdy a to je o dost starší 😀 u nás je to tak 3 minuty a řev, když se přetočí na břicho sama tak taky hysterák ... na břichu se jí prostě nelíbí 😀

pikusa
2. dub 2010

Teri,8 minut je dobrý....prostě ho dej na bříško vždy na chvilku a je to 😉

pikusa
4. dub 2010

HOLKY,PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE A AT VÁS MOC NEBOLÍ ZADNICE 😀

pikusa
6. dub 2010

Ahoj holky.....
kdepak jste???????
Já dnes vzpomínám na poslední den s pupíkem loni......a je mi nějak smutno z toho,jak to uteklo....
Tady náš koledník

xkacatkox
6. dub 2010

Máš krásného koledníka 🙂

tak jsem byla v pátek nakupovat a od prodavačky jsme se dozvěděla, že máme přerostlé dítě, jelikož máme v 5měs. 8kg a 66cm, a já sedožadovala polodupaček v 92, no je to býda 😒 něco na něj koupit

pikusa
6. dub 2010

Kacatko.....v 5ti měsících měl mates 9.35 a 69 cm...co by řekla nám??????? 😲 😲 😀

xkacatkox
6. dub 2010

to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 , že nás přerostlých je více, zítra jedeme nakoupit nějaké oblečky, tak jsme zvědavá jak pořídíme, ted mi Matýsek chrupká, snad aspon na chvíli, kurňa to ty zuby nemůžou růst bez plačtivého komentáře, mám pocit, že zešedivím, a zub kdejaký žádný, jen naběhlé dásně

pikusa
6. dub 2010

Matesovi zuby vyrostly až na konci 10 měsíce apořád má jen 2 dole....ale bylo to v klidu....
A snad zítra pořídíte.... 😉 když máme ty obříky vid 😉

xkacatkox
6. dub 2010

aha, no já sama pořádně nevím zda to jsou zuby, či si ze mě dělá dobrý den 😀 , zdá se mi , že jo, on je Matýsek jinak usměvavé a hodné mimčo, takže jakákoli odchylka od normálu je u nás hned poznat 😒 ale třeba je to reakce na Rotarix, je to dnes 7den a to se většinou dostavuje, no nic, nebudu to řešit, snad ho to brzy přejde, nebo aspoň dřív něž budu úplně šedivá 😀
no jsme zvědavá, s čím tam na mě prodavačky vytasijou, na toho našeho obříka 🙂