• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Xkacatko....kup a nech mu to na hraní.....ale stále kojíš,tak tekutiny má......
18. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na hraní to by mu šlo, brouček náš, tědka se tak kouzelně mazlí, že si ani moc nehrajeme s hračka(a to jsem zrovna udělala velký nákup :grinning: , no nic, něco mu schovám na dýl, at se mu to neokouká :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mates je nemazlící :unamused: jen když někdo cizí přijde nebo někam jdeme,přitulí se....
18. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
xkacatko: to pití nějak nehroť, tekutiny nepotřebuje, přesně jak píše pikuš dej mu do toho třeba čaj a dej mu to na hraní, Mája se té savičky normálně bála a šklebila se :grinning: pak sem jí to dala na hraní a ona si to okoukávala a ohryzávala sama, pak se i semtam napila a teďka si někdy po obědě když nekojím dá, ale nespěchám na ní, prý kojené děti (aspoň 5x denně kojené) nepotřebují pít asi do 9 měsíce žádné čaje, vody atd
18. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla sem to že nekteré děti sou nemazlící, je to zvláštní co ... ale určitě to nebude na věky a začne až bude větší
18. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám.....však je to tak krásný,když se přitulí.....ale u nás jen občas... :unamused:
18. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusko neboj on bude mazel, kámošce to mazlení začalo až kolem 2roku, ale o to více intenzivní, prý :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé díky,tak na to se těším :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨noo holky..dneska jsme byli na očkování a taky náš zvážili.. a v pěti měsících máme 9 580 gr..takže zas o kilo :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: pikus: To není k smíchu :grinning: za chvilku nás sní.. :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj....my měli 9.60,a ještě nás nesnědl....i když někdy to vypadá,že si snad do pusy nacpe celou housku :grinning: dělá jako by týden nejedl....
dnes jsem s ním byla v krámě.....seděl v košíku a jen ukazoval na jídlo ....... a div nehulákal... :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš.. to je gurmán :grinning: :grinning: hlavně,že má chuť k jídlu,to je super :grinning:
mně Nikouš hypnotizuje kdykoli si strkám něco do pusy..
18. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už před matesem ani nejím.....on hned natáhne ruku,ukazuje na moje jídlo a chce....a to třeba sedí v židličce a má v mističce jablíčko....
A miluje rajčata....to mu ty malé nakrájím na půlky do mističky a během chvíle to má v sobě
18. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri :grinning: to je slušná váha se ti musí teda pronášet :grinning: taky před malou nemůžeme jíst, nám hypnotizuje a mě je jí líto jak na na nás nešťastně kouká :grinning:
18. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.....
holky,je pravda,ze záda trpí....a už dlouho.... :unamused: vaše taky????????
19. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam ty moje taky, a to máme zatím jen 9kg :grinning: , když ho zvedám z vany, tak si přpadám jak důchodce :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

moje má odhadem asi 8,5 - 9 kg a mě bolí i dost ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejvíc mě mrzí že já jí hrozně ráda nosím a prostě to te´d moc nejde, unesu jí chvíli a pak nemůžu
19. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo a proto mám šátek :grinning:
19. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já ho mám taky, a je nám na nic :frowning2: Matýsek ho nemá rád, zato chovat v náručí ano, nevím co má proti šátku ale nelíbí se mu
tak holt budu mít ruce jak špagety :grinning:
19. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ted mrzí,že jse do šátku nešla od začátku....
na další mimi určo pořídím
19. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nechtěla moc utrácet tak sme do šátku nešla, koupila sem jen klokanku z druhé ruky ale ta už je teď na nic, protože se mi stejně ty popruhy zyřezávají do ramen a bolí to tak že jí stejně dlouho tahat taky nemůžu ... na doma používám kočárek tak jí vozím po bytě :slight_smile: u druhýho šátek určitě pořídím když je to tak dobrý :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky máme klokanku,ale Mates v ní nechtěl být....ale my měli jen nějakou z Chicca,prý pro děti nejsou moc vhodné.....
19. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ony ty levnější klokanky jsou BLE :grinning: vemte si,že vlajete ve vzduchu a máte mezi nohama pruh látky..kterej vás tlačí na intimní místa.. :grinning:
jinak ty ergonomická nosítka jsou též fajn,ale šátek mi přije víc variabilní :slight_smile: já kdybych ho neměla,tak v prvních třech měsících umřu.. vždycky,když ho mooc bolelo bříško,tak jsme dali do šátku a bylo fajn..vlastně v té době jsme to ještě střídali s babyvakem..ale teď už bych si baby vak neriskla..deset kilo na jedno rameno :cry:
21. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri,ten babyvak je ale dobrej ne,????jako na miminko...
21. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My babywak měli, no celkem to šlo, ale vyloženě rád v něm nebyl, užily jsme ho jen 2měsíce po porodu, pak už ho fakt nemusel, následoval šátek, a nosítko a nic, všude špatné :angry: uvažuji okoupi nosítka beco, jen ta cena, nevím :unamused:
21. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdo tě naučil vázat šátek???
21. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šátek mě naučila vázat kolegyně v práci, věnuje se šátkování, másvůj kurz, já šátkování měla moc ráda v práci to bylo fakt super, dětm se to líbilo, ale jak kterým.Začínám mít pocit, že asi některé děti na šátkování jsou a některé ne,Musíš vyzkoušet
22. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xkacatko....tak to je fajn,že tě to měl kdo učit....
jestli bude další mimi,chtěla bych šátek.....
23. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus:Já se učila sama.. podle netu :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek