Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
23. kvě 2010

Teri fakt?????tak to jsem ráda,že to jde 😀
Haaaa nervuju se u hokeje 😀

xkacatkox
24. kvě 2010

pikusko:www.medley.cz
šátky a videjko na naučení

nis
24. kvě 2010

Zdravím všechny co jsou na tom podobně jako my. Radovan je kus chlapa mám co dělat abych ho unesla, takže šátek si nemůžu vynachválit. Chtěla jsem se zeptat kdy jste začali s příkrmy? Zatím to nevypadá, že by chlapec strádal, ale nějak si nedovedu představit, že ho do šesti měsíců uživím.

evena
24. kvě 2010

ahoj holky 😵

tak máme po poradně, přibrala za měsíc jen 200 g 😕 🙂 délku máme 70 cm, ale já minulý měsíc naměřila 71 tak asi něco mezi 😀 prej je dost dlouhá, i mě se zdá že se dost vytahuje, hlavně nožičky jí hubnou, už vypadá skoro jak "normální" miminko bez faldíků 😲 😀 sem ráda, kdo jí má pořád tahat 🙂

nis malé normálně stačilo MM, přikrmovat sme začali přesně v 6ti měsících, ale pořád je pro ní hlvaně kojení, jí mi příkrmy skoro jak vrabec a z mlíka krásně přibírá, teda te´dka přibrala míň, ale minule to bylo za měsíc 600 g 🙂

evena
24. kvě 2010

nis tak sem zkoukla albíčko, malej je roztomilej 😵 😵 😵 ten se ti teda musí pronášet 🙂 pořádnej chlapák je to 😵 😵

nis
24. kvě 2010

evena oo děkujeme, nám "moudří" a "zkušení" už od porodu předpovídají dokrmování, čím je větší tím silnější hlasy se ozývají. Tak je to lehce zneklidňující. 😠

evena
24. kvě 2010

nis tak s tím sem se nesetkala a to už sem slyšela na adresu malé dost 😀
tvorba MM se přizpůsobuje potřebám dítěte 😉 tak to lidem zkus vysvětlit 😀 těch řečí si ještě vyslechneš 😀

nis
24. kvě 2010

evena 😀 lidi toho nakecaj, jak dojde na otázku ohledně příkrmu tak vždy jen vykulím oči a odpovídám že se mi nezdá že by trpěl nedostatkem. Ale červík zlehka hlodá...

pikusa
24. kvě 2010

Ahoj Nis 🙂 malej je kouzelnej....
A Matyáš byl na MM do 6ti a půl měsíce 🙂 a to už měl skoro 10 kilo 😀

nis
24. kvě 2010

pikusa drobeček 🙂 ale uklidnily jste mě a klid matky je základ že ano. Tak moc děkujem

teriskaa
24. kvě 2010

Radovánek je krásnej..ale Káťa je taky krásná maminka 🙂

btw.. mně šátek Medley nepřijde jako dobrej šátek,ale to jen tak na okraj
a my máme 5 měs a kousek a ještě taky nepřikrmujem.. ale už se nám to blíží.. 😀

xkacatkox
24. kvě 2010

terisko, a jaký šátek máte vy?jen pro konfrontaci, my v porodce používali od Medley elastické, a byli naprosto supr

teriskaa
25. kvě 2010

kacatko: Já tu nechci nikoho konfrontovat.. rozhodně pro malá miminka v porodnici špatný být nemusí,ale koupila si ho kamarádka, já v něm nesla svého osmikilového syna (tehdy)a nebyla jsem spokojená..zařezával se mi do ramen..a celkově to nebylo tak pohodlné...ale samozřejmě někomu může vyhovovat...nenapsala jsem,že je špatný..ale že dle mého názoru mi nepřijde..což si myslím,že každý může mít jiný názor..

xkacatkox
25. kvě 2010

jo to každopádně, to jsem chtěla vědět, ono je rozdíl zda mimčo má 3 nebo 9kilo,jsem ráda za odpověd, aspoň vím jak se nosí po větší děti

marku
26. kvě 2010

Ahojka holky, tak po menší odmlce jdu kuknout jak se máte 😵 . Šimi zase přes víkend lehl, 😔 tak jsme se dávali trochu z toho bacila do kupy....teď už je docela ok, jen se mu zase rozjel kašel ve velkém.ch jo ☹ . Tak jak mohu říct, že je to docela zdravé dítě, tak tento rok se na něj ty bacily jaksi lepí 😠.
-teda je super, a závidím, že vám prťata chtějí být v šátku, nebo klokance 😵 . Taky bych kolikrát potřebovala mít volné ruce, když se chce Kubča zrovinka chovat,ale u nás teda bez úspěchu u obou kluků.....řev dokud nevydělám ven 😒 .Šimi se nosil až od roku v krosně na zádech, tam teda i častokrát vytuhl 😔 . Takže jsme mohli tůrovat, třeba celý den. Jen tu váhu unést ,bylo teda něco 😀
evena: tak už se vám ten růst pomalounku brzdí 😉 😵

tanka72
28. kvě 2010

Ahooj holky,jak se máte???

Konečně jsem se sem taky dostala,takže my už jsme zdraví,foukátko už v červnu vysadíme úplně,tak jsem zvědavá co to s ním udělá,jinak jsme měli moc krásné křtiny a taky nám bude osm měsíců.Příští týden jdeme do poradny,tak pak písnu jak jsme dopadli,máme čtyří zuby a bohužel už měsíc cvičíme čtyřikrát denně vojtovu metodu,takže nějak nestíhám,tak zatím kočenky...

tanka72
28. kvě 2010

Jo a mám zbrusu nové fotky v albu tak se koukněte 😀 😀 😀

pikusa
28. kvě 2010

Marku,tak co malej,??jak mu je??
Tanka,krásný fotky,moc.... 😉

evena
28. kvě 2010

ahojte holky

tanka pěkné fotečky 😵 😵 jakto že cvičíte 😕

marku snad už je Kubík zdravej 😵

evena
28. kvě 2010

za chvíli čekám návrat mýho, byl na dva dny na montáži, sem myslela jak se mi bude stáskat a ono nic 😅 sem si aspoň odpočinula, kdyby to chudák věděl 😀 ale těším se na něj, něco nám určitě doveze 🙂

pikusa
28. kvě 2010

Evanko....já měla chlapa týden pryč....a taky jsem si odpočinula 😀
a taky jsem myslela,že se mi bude stýskat víc 😀

xkacatkox
28. kvě 2010

Téda, mamči, kdyby vás chlapy slyšeli 😀 , ale já bych to také brala 🙂 máme se moc rádi, ale relax by nebyl marný 😀

marku
28. kvě 2010

Ahojka holky, dnes bylo táák skvěle...hned má člověk pozitivnější myšlení, když je tak fajn 😎 . strávili jsme venku skoro celý den, jen na jídlo a polední spánek jsme zaparkovali doma 😀 . Šíma už je kakš takš fajn.. 😨 .jsme bez teplot a pomalounku už nabírá síly, jen ten hnusný kašel nám ještě pořád přetrvává. A jde vidět, že je naprosto vyšťavený po těch dvou infektech 😒 a ještě ke všemu mi nechce už skoro tři týdny (od té střevní chřipky) nic jíst-což nikdy nebyl problém. Jde vedle toho kočáru slaboučký jak mucha a posedává na lavečkách na odpočinek . Ale i tak šlo vidět, že mu venku na sluníčku bylo dobře. Chce to vše asi čas, než bude zase úplně fit. Každopádně ....už má sílu na zlobení😠 , tak to nejhorší je za náma😀 😀 .
A co vy holky?? jak se máte a jak jste strávili dnešní fajn den??

pikusa
29. kvě 2010

To není jako že by se mi nestejskalo a netěšila se na něj.....ale byl to pro mě takový relax....nemusela jsem vařit,jen matesovi,udělali jsme si svůj program,vše v klidu a pohodě,prostě takový relax fakt....až na to jeho vstávání v 5.
A musím teda říct,že samotné ženské to mají teda těžký.....
Marku,to je fajn,že je Šíma lepší,ted už bude líp,tak na sluníčku nabere nové síly. 😉

tanka72
30. kvě 2010

Ahojik při neděli!!
My byli taky včera celé odpol venku,u nás ve Slezku bylo hezky...
A Matěj už tři noci spal v kuse šest hodin,tak snad mu to vydrží....

Jo a cvičíme proto že se pořád neobracel,a měl nějaké špatné držení na bříšku,tak už se otáčí super,i se trochu plazí,ale pořád zpevnujeme svaly a čekám kdy se začne zvedat na kolínka.Včera nám bylo osm měsíců a příští týden jdem dr,tak písnu kolik máme...

Tak zatím... 😀

pikusa
31. kvě 2010

Ahoj holky.....
tak počasí zase na prd....asi jaro nebude....
jen doufám,že bude aspon nějaké léto 😝

xkacatkox
31. kvě 2010

jo to počasí je na prd, zase prší jak konve, keště štěstí, že jsme se vyprocházkovali o víkendu, a to dnes potřebuji jet do města, snad to přejde, jinak by byl Matýsek jak zmoklá slepice, než bych naložila na podvozek

pikusa
31. kvě 2010

Taky musím do města.....od zítra nemám povinné ručení na auto,tak musím do pojištovny.
Ted neleje,tak uvidíme po obědě

xkacatkox
31. kvě 2010

také nám přestalo, Matýsek chrupká, tak až vyrazíme, snad nebude pršet 🙂

xkacatkox
31. kvě 2010

také nám přestalo, Matýsek chrupká, tak až vyrazíme, snad nebude pršet 🙂

pikusa
31. kvě 2010

Tak my nezmokli 🙂
jsem chudší o 2500..platila jsem poviné ručení--na půl roku 😝
Mates zase spí,jdu si idělat kafe.